Obchody kalwaryjskie – 13.08.2021 r.

Dziś (13.08.2021 r.) rozpoczęła się nasza doroczna pielgrzymka na Górę Świętej Anny (Annaberg). Na początek pielgrzymi, których było ok. 80, pokłonili się św. Annie w jej bazylice na szczycie wzgórza. Następnie w kaplicy MB Fatimskiej na Rajskim Placu odprawiona została Msza św. w intencji parafian obu zawadzkich parafii. Po Eucharystii pątnicy udali się na Kalwarię, by rozważać Mękę Pana Jezusa.

Dziękujemy wszystkim za wasza modlitwę i danie świadectwa wiary oraz chęci pielęgnowania tradycji naszych przodków.

Wielkie słowa wdzięczności dla naszych farorzy, ks. Joachima i o. Lucjana OFM, za wspólne pielgrzymowanie, oraz dla o. Błażeja za duchowe wsparcie

Dziękujemy naszym muzykantom z Międzyparafialnej Orkiestry Dętej oraz prowadzącym śpiew – Dawidowi i Danielowi.

Słowa wdzięczności dla naszych ministrantów – Dominika i Tomka, za prowadzenie naszej grupy i opiekę nad krzyżem

Dziękujemy Panu Rafałowi za nagłośnienie oraz pani Jadwidze za przygotowanie tradycyjnej dekoracji krzyża

Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać!!! Zapraszamy jutro i w niedzielę na główne obchody.

Więcej zdjęć na parafialnym facebooku: