Obchody kalwaryjskie – 14 i 15.08.2021 r.

Wielki Odpust Kalwaryjski ku czci Wniebowzięcia NMP na Górze Świętej Anny (Annabergu) to nasza zawadzka tradycja. W piątek pątnicy brali udział w prywatnych obchodach (więcej poniżej). W sobotę i niedzielę wzięli udział w obchodach ogólnych, podczas których rozważano dróżki Matki Bożej – bolesne, pogrzebowe i chwalebne. W tym roku widocznym znakiem obecności pielgrzymów z Zawadzkiego był krzyż, który nasi ministranci nosili po kalwaryjskich dróżkach.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej dorocznej pielgrzymce do tego świętego dla wszystkich Ślązaków miejsca.

Poniżej kilka migawek z sobotnich i niedzielnych celebracji, więcej na profilu parafii na Facebooku: https://www.facebook.com/RodzinaZawadzkie

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się