Droga Krzyżowa ulicami miasta

W piątek 25.03.2022 r. w naszym mieście odbyła się, po dwuletniej przerwie, Droga Krzyżowa ulicami Zawadzkiego. W tym roku w czasie nabożeństwa przeszliśmy z kościoła NSPJ w Zawadzkiem do naszej świątyni ulicami: Kościelną, Miarki, 1 Maja, Świerklańską, Kolejową, Dworcową, Opolską, Szpitalną, Waryńskiego i Lubliniecką.

Na zakończenie drogi krzyżowej, w grocie lourdzkiej przy naszej świątyni, odczytany został akt poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi Rosji i Ukrainy. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na to wyjątkowe nabożeństwo, za waszą modlitwę, skupienie i wyznanie wiary.

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia. Więcej na stronie parafii na Facebooku https://www.facebook.com/RodzinaZawadzkie/posts/5069003799805070

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się