Środa – 2020/01/01 – Uroczystość Bożej Rodzicielki
08:00 O Boże Błogosławieństwo dla Parafian w Nowym Roku.
10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Gizeli (w 60 urodziny).
15:30 Nabożeństwo o pokój.
16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jadwigi (w 80 urodziny).
Czwartek – 2020/01/02 – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
08:00 Za + Ewelinę Kandora (od rodziny Piechowiczów).
I Piątek – 2020/01/03
17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu .
18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Teresy Szostok).
Sobota – 2020/01/04 – Dzień Wieczystej Adoracji
12:00 – 13:00 Bractwo Różańcowe.
13:00 – 14:00 Rodzina Św. Franciszka i Rycerstwo Niepokalanej.
14:00 – 15:00 Kobiety.
15:00 – 16:00 Dzieci i młodzież.
17:00 – 17:45 Mężczyźni.
17:45 – Zakończenie adoracji.
16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Andrzeja Padus (w 60 urodziny).
18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Teresy Szostok).
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2020/01/05
08:00 Za ++ męża Krystiana Szubert (w 9 r.), dusze w czyśćcu cierpiące.
10:30 Za ++ męża Hermana Heinze, rodziców, teściów, dziadków, zięcia Grzegorza, bratową, braci, pokr.
16:00 Za + Małgorzatę Gawlik (od koleżanek i kolegów z pracy).
17:00 Koncert kolęd.
Poniedziałek- 2020/01/06 – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)
08:00 W intencji Parafian.
10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji pracowników Technodrewu i ich rodzin .
15:30 Nieszpory świąteczne.
16:00 Za + Mariana Puda (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 4).
Wtorek – 2020/01/07
08:00 Za ++ matkę Marię Bednorz (1 r.), pokr.Bednorz, Jeronimek, Szulc.
Środa – 2020/01/08
08:00 Za + Ewelinę Kandora (od rodziny Suchaniaków).
Czwartek – 2020/01/09
08:00 Za + Gabrielę Sławską (od sąsiadów N.0.)
Piątek – 2020/01/10
08:00 Za + Irenę Piskorz (od rodziny Bialuś z Debicy).
Sobota – 2020/01/11
18:00 Za ++ Dariusza Szwarc (1 r.), ojca Engelberta.
Niedziela Chrztu Pańskiego – 2020/01/12
08:00 Za + Rudolfa Borkowskiego (1 r.).
10:30 Za + Hildegardę Wykurz (od sąsiadów z ul. N.0. 4)
15:30 Nieszpory.
16:00 Za ++ rodziców Emila i Annę Młynek, Stanisława i Marię Palka, szwagrów Bogusława, Eugeniusza i Reinholda, Renatę Kapłan, Reginę Kotala, SM Hildeburgis, pokr. Młynek, Wycisło, Palka, Rudalski.
Poniedziałek- 2020/01/13
08:00 W intencji Parafian.
Wtorek – 2020/01/14
08:00 Za + Ewelinę Kandora (od chrzestnicy Wioletty)
Środa – 2020/01/15
08:00 Za ++ Pawła Lasończyk, rodziców Bertę i Konrada Puzik, Rufina i Annę Lasończyk, Andrzeja Geizler, brata, szwagrów, pokr.
Czwartek – 2020/01/16
08:00 Za + Małgorzatę Gawlik (od kolegów i koleżanek z pracy).
Piątek – 2020/01/17 – Św. Antoniego Opata
08:00 Za ++ matkę Jadwigę (15 r.), ojca Jana, męża Henryka, brata Ludwika, jego żonę Helenę, pokr. Cichoń, Buchwald, Mikoszek, Miguła.
Sobota – 2020/01/18
16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Renaty i Alfreda Szłapa (w 40 r. ślubu).
18:00 Za ++ wnuczkę Martynę Sierant (w dniu urodzin), męża Stanisława, siostrę Ritę, rodziców, teściów, dusze w czyśćcu cierpiące.
II Niedziela Zwykła – 2020/01/19
08:00 Za + Jerzego Kaczmarczyka (od sąsiadów z ul. Opolska 13).
10:30 Za ++ brata Teodora, rodziców Marię i Ernesta Sikora, syna Piotra, męża Franciszka, teściów Helenę i Józefa Skornia, dziadków z obu stron, pokr. Skornia, Sikora, Czaja, Poloczek, dusze w czyśćcu cierpiące.
15:30 Nieszpory.
16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych ( Paweł Thiel, Amelia Matusiak).
Poniedziałek- 2020/01/20
08:00 Za + Ewelinę Kandora (od koleżanek i kolegów z firmy Rudex z Częstochowy).
Wtorek – 2020/01/21 – Św. Agnieszki
08:00 Za + Irenę Piskorz (od rodziny Hołowieckich z Gębiczyny).
Środa – 2020/01/22
08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Felicyty (z okazji urodzin).
Czwartek – 2020/01/23
17:25 – różaniec – spowiedź.
18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.
Piątek – 2020/01/24 – Św. Franciszka Salezego
08:00 Za + ks. Piotra Lepszy (z okazji urodzin).
Sobota – 2020/01/25 – Nawrócenie Św. Pawła Apostoła
18:00 Za ++ matkę Hildegardę Heimel (18 r.), ojca Jana, teścia Henryka Bartoszek, ciocię Gertrudę Ziaja, dziadków Pawła i Annę Heimel, Wiktora i Marię Bartoszek, kuzyna Pawła, pokr.
III Niedziela Zwykła – 2020/01/26
08:00 W intencji Parafian.
10:30 Za + Dorotę Kalus (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 4).
15:30 Nieszpory.
16:00 Za ++ męża Teodora Strach, jego rodziców Katarzynę i Tomasza Strach, teściów Florentynę i Wiktora Smieszkoł, rodzeństwo, dziadków, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.
Poniedziałek- 2020/01/27
08:00 Za + Berthę Opiela (od róży różańcowej).
Wtorek – 2020/01/28 – Św. Tomasza z Akwinu
18:00 Za + Małgorzatę Gawlik (od koleżanek i kolegów z pracy).
Środa – 2020/01/29
18:00 Za + Mariana Pudo (od pracowników ZSZ i ZSP w Zawadzkiem).
Czwartek – 2020/01/30
18:00 Za ++ siostrę Marię Kusz (z okazji urodzin), brata Erwina, bratową Barbarę, rodziców Florentynę i Wiktora, dziadków z obu stron, pokr. Kusz, Ludwig, dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek – 2020/01/31 – Św. Jana Bosko
18:00 Msza dla młodzieży Przez wstawiennictwo Św. Kamila i Św. Pio o powrót do zdrowia dla siostry Urszuli.