I Sobota – 2020/02/01
17:15 Spowiedź.
18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Lucyny Lachcik).
Niedziela – 2020/02/02 – Święto Ofiarowania Pańskiego
08:00 Za + męża Jana Ibrom, pokr. z obu stron.
10:30 W intencji Parafian.
15:30 Nieszpory.
16:00 Za + Irenę Piskorz (od rodziny Nowickich z Dębicy).
Poniedziałek- 2020/02/03
08:00 O Boże Błogosławieństwo w rodzinie i firmie.
Wtorek – 2020/02/04
18:00 Za ++ córkę Iwonę, męża Tadeusza, teściów Bronisławę i Wojciecha Lachcik.
Środa – 2020/02/05 – Św. Agaty
18:00 Za + Zdzisława Majewskiego oraz za ++ z ul. Nowe Osiedle 7 (od sąsiadów).
Czwartek – 2020/02/06 – Św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy
18:00 Za + Małgorzatę Gawlik (od cioci Wandy z mężem i dziećmi) – Godzina Św.
I Piątek – 2020/02/07
17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Spowiedź.
18:00 Msza szkolna Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Lucyny Lachcik).
Sobota – 2020/02/08
17:00 Spowiedź.
17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny
18:00 Za ++ rodziców Wincentego i Teresę kałuża, Franciszka i Gertrudę Dykta, brata Jerzego, siostrę Marię, siostrzeńca Rafała, szwagrów Leona i Waltra.
V Niedziela Zwykła – 2020/02/09
08:00 Za ++ Ingę Bryś, matkę Elżbietę, córkę Anielę, Andrzeja Ebisch, pokr.
10:30 W intencji Parafian.
15:30 Nieszpory.
16:00 Za ++ rodziców Joannę i Tadeusza Marciniak, brata Radosława, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.
Poniedziałek- 2020/02/10 – Św. Scholastyki
08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Ochwat oraz o dary Ducha Św. dla dzieci.
Wtorek – 2020/02/11
09:00 W intencji chorych – spotkanie w salce.
18:00 Za + Marię Tyraza (30 dzień).
Środa – 2020/02/12
18:00 Za + matkę Marię Gemza (20 r.).
Czwartek – 2020/02/13
18:00 Za + Agnieszkę Mrugała (od sąsiadów z ul. Opolskiej 11).
Piątek – 2020/02/14 – Św. Cyryla i Metodego
18:00 Za ++ rodziców Marie i Alfreda Bednarek, teściów Helenę i Jana Wyrwich, szwagra Pawła, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota – 2020/02/15
17:30 Spowiedź.
18:00 Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Nieustannej Pomocy i z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą dalsze oraz dary Ducha Św. dla Sary Bartoszek (w 18 urodziny).
VI Niedziela Zwykła – 2020/02/16
08:00 Za ++ rodziców Klarę i Teodora Maron, Weronikę i Stanisława Gosztyła.
10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Elżbiety Strach (w 75 urodziny).
15:30 Nieszpory.
16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych( Lena Krzemińska).
Poniedziałek- 2020/02/17
08:00 Za + Małgorzatę Gawlik (z okazji urodzin od dzieci, mamy i braci z rodzinami).
Wtorek – 2020/02/18
18:00 Za + Józefę Szyja (w dniu urodzin).
Środa – 2020/02/19
18:00 Za ++ syna Piotra Smieszkoł, męża Dietera, rodziców, siostrę Annę Janusz, brata Józefa, pokr. Smieszkoł, Dondela, Skwara.
Czwartek – 2020/02/20
18:00 Za ++ matkę Hildegardę Skornia (9 r.), ojca Józefa, siostrę Urszulę, jej męża Teodora, szwagra Eugeniusza Szyszka, dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek – 2020/02/21
18:00 Za + Józefa Gemza oraz za ++ z ul. Nowe Osiedle 7
Sobota – 2020/02/22 – święto Katedry Św. Piotra
08:00 Za + Małgorzatę Krawiec (30 dzień).
17:30 Spowiedź.
18:00 za ++ rodziców Agnieszkę i Antoniego Sklorz, dziadków Fonfara i Sklorz, Urszulę Sklorz, pokr.
VII Niedziela Zwykła – 2020/02/23
07:25 Różaniec- spowiedź.
08:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.
10:30 Za ++ męża i ojca Gintra Smieszkoł (3 r.), rodziców Wiktora i Florentynę, teściów Pawła i Marcelinę, brata, siostry, dusze w czyśćcu cierpiące.
15:30 Nieszpory.
16:00 W intencji Parafian.
Poniedziałek- 2020/02/24
08:00 Za ++ ojca Jana Bednorz (2 r.),pokr. Bednorz, Jeronimek, Szulc.
17:00 Nabożeństwo Eucharystyczne.
Wtorek – 2020/02/25
17:15 Nabożeństwo Eucharystyczne.
18:00 Za +Józefa Gemza (1 r.)
Środa Popielcowa – 2020/02/26
08:00 W intencji Parafian o owocne przeżycie „Wielkiego Postu”.
16:30 Za + męża Gerharda Guzy (4 r.).
18:00 Za ++ rodziców Kazimierę Michalak, Helenę i Henryka Ziółkowskich, siostrę Krystynę, szwagra Zenona Tyl, Józefa Skrucha, pokr.
Czwartek – 2020/02/27
18:00 Za ++ męża Jerzego Podsadni, rodziców i dziadków z obu stron, szwagra Jana Nos, kuzynkę Alinę,jej męża, córkę, zięcia i wnuka, dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek – 2020/02/28
17:15 Droga Krzyżowa.
18:00 Za ++ ojca Ewalda Tomala (14 r.), jego teściów Wilhelma i Martę, jego rodziców Wilhelma i Annę, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota – 2020/02/29
17:30 Spowiedź.
18:00 Za ++ ojców Piotra Kryś, Jana Momot, pokr.