Grudzień + plan kolędy

Sobota – 2018/12/01

17:30 Spowiedź.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Stafa).

I Niedziela Adwentu – 2018/12/02

08:00 Za + matkę Anielę Nowosielską, jej męża Józefa

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ matkę Janinę Polis, Anielę i Stanisława Mazik.

Poniedziałek-  2018/12/03 – Św. Franciszka Ksawerego

18:00 Roraty  Za ++ matkę Paulinę Ludwig (18 r.), jej rodziców, rodzeństwo, ojca Jana, brata Helmuta, jego żonę Helenę oraz za ++ z ul. Lublinieckiej.

Wtorek – 2018/12/04 – Św. Barbary

18:00 Roraty Za ++ ojca Jana Oblickiego, dziadków Józefa i Marię.

Środa – 2018/12/05

18:00 Roraty Za + Mariannę Gwóźdź (1 r.).

I Czwartek – 2018/12/06 – Św. Mikołaja

18:00 Roraty Za ++ rodziców Marię i Wilhelma Respondek, Teresę Lenort, siostrę Urszulę, pokr.

I Piątek – 2018/12/07 – Św. Ambrożego

17:00 Spowiedź.

18:00 Roraty Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie  (ofiaruje róża różańcowa. pani Krystyny Stafa).

I Sobota – 2018/12/08 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

08:00 Za ++ męża Gerarda Sojka, dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanej w intencji marianek i ich rodziców.

II Niedziela Adwentu – 2018/12/09

08:00 Za ++ rodziców Józefa i Wandę Błaszczyk, teścia Romualda Janoszka, pokr. Janoszka, Błaszczyk, Łopat, Maron.

10:30 Za ++ Janinę Ludwig

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Edmunda Kaczmarzyk, siostrę Marię, Józefa i Marię Bonk, pokr.

Poniedziałek-  2018/12/10

18:00 Roraty Za + córkę Iwonę (28 r.).

Wtorek – 2018/12/11

18:00 Roraty Za ++ ojca Antoniego Baran, Jana Klimek, Stanisława Psonak

Środa – 2018/12/12

18:00 Roraty W intencji Bogu wiadomej.

Czwartek – 2018/12/13 – Św. Łucji

18:00 Roraty Przez wstawiennictwo Św. Rodziny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie w rodzinie Lachcik.

Piątek – 2018/12/14 – Św. Jana od Krzyża

18:00 Roraty  Za ++ rodziców Paulinę i Urbana Pytel, męża Władysława Witek.

Sobota – 2018/12/15

17:30 spowiedź.

18:00 Za ++ ojca Teodora Maroń, matkę Klarę, rodziców Weronikę i Stanisława Gosztyła.

III Niedziela Adwentu  – 2018/12/16 – „Gaudete”

08:00 Za + Mariana Brodnickiego (1 r.).

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Iwony i Janusza Sławuta oraz o Boże Błogosławieństwo dla dzieci i ich rodzin.

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek-  2018/12/17

18:00 Roraty Za ++ dziadków Ewę i Franciszka Mietelskich,  Tomasza Knopa, brata Mariusza.

Wtorek – 2018/12/18

18:00 Roraty Za + Leopolda Ziaję (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 2).

Środa – 2018/12/19

18:00 Roraty Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Przemysława Brzezińskiego (w 18 urodziny).

Czwartek – 2018/12/20

17:00 Spowiedź dla dzieci.

18:00 Roraty Za ++ rodziców Martę i Wilhelma Pandzioch, pokr.

Piątek – 2018/12/21

16:30 Spowiedź.

18:00 Roraty Za + matkę Weronikę Bosy (10 r.).

Sobota – 2018/12/22

15:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ męża Jerzego Piechula, rodziców i teściów, siostry Jadwigę i Elżbietę, brata Wiktora, dziadków z obu stron, pokr. Piechula, Krawiec, Smyla, Rakoczy, Janusz.

IV Niedziela Adwentu – 2018/12/23

07:30 Różaniec – spowiedź.

08:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ rodziców Henryka i Ernę Szcześniak, szwagra Kurta, Marka, pokr.

Poniedziałek-  2018/12/24 – Wigilia Bożego Narodzenia

08:00 00 Za ++  rodziców Piotra Agnieszkę  Kochel, męża Jana Ibrom, siostrę Reginę z mężem Wilhelmem, brata Józefa, szwagierkę Marię, rodziców Jana i Agnieszkę Ibrom, rodzeństwo Walentego i Marię, Jana Vertel, pokr.

15:30 Pasterka dla dzieci – Do Dzieciątka Jezus w intencji dzieci.

Wtorek – 2018/12/25 – Uroczystość Bożego Narodzenia

 00:00 Pasterka 1. W intencji Parafian i Gości.

  1. Do Dzieciątka Jezus o pokój, miłość i zgodę na świecie (ofiaruje FZŚ).

08:00 Za + Kornelię Podsiadły.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie  Haliny i Rafała Ochwat.

15:15 Nieszpory kolędowe.

16:00 Za ++ ojca Jerzego Zyzik (28 r.), jego żonę Julię, dziadków z obu stron Zyzik i Fleger, wujków, ciotki, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/12/26 – II Dzień Bożego Narodzenia – Święto Św. Szczepana

08:00 Za + Ks. Piotra Lepszy.

10:30 Za ++ rodziców Krystynę i Józefa Bujak, siostrę Jolantę Hadamik, ciocię Halinę, chrzestnego Józefa, pokr. Bujak, Przybylski, Hadamik.

16:00 Za + Bernarda Nowak (1r.).

Czwartek – 2018/12/27 – święto Św. Jana Apostoła

08:00 Za + ks. Dziekana Jana Sigmunda.

Piątek – 2018/12/28 – święto Św. Młodzianków

10:00 Przez wstawiennictwo Św. Młodzianków w intencji dzieci.

Sobota – 2018/12/29 – V dzień w oktawie Bożego Narodzenia

16:00 Roraty Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Kamila Żyłki (w dniu urodzin).

18:00 Za ++ rodziców Barbarę i Henryka Iwanowskich, pokr.

Niedziela – 2018/12/30 – Uroczystość Św. Rodziny – Odpust

08:00 Za ++ ojca Teodora Taibert (28 r.), matkę Urszulę, pokr.

10:30 Suma odpustowa W intencji Parafian i Gości.

15:15 Nieszpory odpustowe.

16:00 Roraty Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Moniki Opas (w 25 urodziny).

Poniedziałek-  2018/12/31 – VII dzień w oktawie Bożego Narodzenia

16:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane dobrodziejstwa w kończącym się roku.

 

Plan kolędy 2019

  1. Środa 2019/01/02 – godz. 15:00 – ul. Waryńskiego, Szpitalna
  2. Czwartek 2019/01/03 – godz. 15:00 – ul. Opolska 48 i 50 oraz Stawowa
  3. Sobota 2019/01/04 – godz.11:30 – ul. Ks. Wajdy i Andrzeja
  4. Poniedziałek 2019/01/07 – godz. 15:00 – ul. Opolska (16 – 4)
  5. Wtorek 2019/01/08 – godz. 15:00 – ul. Nowe Osiedle 8 (kl.1,2,3)
  6. Środa 2019/01/09 – godz. 15:00 – ul. Nowe Osiedle 8 (kl.4,5,6) i 1 (kl. 3)
  7. Czwartek 2019/01/10 – godz. 15:00 – ul. Nowe Osiedle 5 (kl.1,2) i 6 (kl.1,2)
  8. Piątek 2019/01/11 – godz. 15:00 – ul. Nowe Osiedle 2 (kl.2,1) i 1 (kl. 2,1)
  9. Sobota 2019/01/12 – godz. 11:30 – ul. Nowe Osiedle 7 (kl. 4,3,2,1).
  10. Poniedziałek 2019/01/14 – godz. 15:00 – ul. Nowe Osiedle 3 (kl.2,1) i 4 (kl.2,1)
  11. Wtorek 2019/01/15 – godz. 15:00 – ul. Nowe Osiedle 2 (kl. 3,4,5)
  12. Środa 2019/01/16 – godz. 15:00 – ul. Opolska (46 – 18)
  13. Czwartek 2019/01/17 – godz. 15:00 – ul. Opolska (13 i 11)
  14. Piątek 2019/01/18 – godz. 15:30 – ul. Opolska 15 (od końca)
  15. Sobota 2019/01/19 – godz. 12:00 – ul. Zielona, Dworcowa, Kolejowa
  16. Poniedziałek 2019/01/21 – godz. 15:00 – ul. Liszczok, Leśna, Strzelecka
  17. Wtorek 2019/01/22 – godz. 15:00 – ul. Opolska ( 1,3,5,7,9)
  18. Czwartek 2019/01/24 – godz. 15:00 – ul. Krótka, Harcerska, Zacisze
  19. Piątek 2019/01/25 – godz. 15:00 – ul. Polna, 20 Stycznia, Lubliniecka
  20. Sobota 2019/01/26 – godz. 11:30 – ul. Opolska (43-23) i dodatkowa

Listopad

Czwartek – 2018/11/01 – Uroczystość Wszystkich Świętych.

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ rodziców Marię i Józefa, pokr.

14:30 Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu.

I Piątek – 2018/11/02 – Dzień zaduszny

08:00 Za ++ zalecanych.

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Ewy Rataj).

I Sobota – 2018/11/03

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Karoliny Szczęśniak (w 18 urodziny).

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Ewy Rataj).

XXXI Niedziela Zwykła – 2018/11/04

08:00 Za ++ matkę Marię (4 r.), ojca Jana, siostrę Ritę Kluba, dziadków z obu stron.

10:30 Za + Helenę Ogorzałek ( od sąsiadów  ul, Nowe Osiedle 8 kl. 4,5,6 i znajomych).

15:30 Różaniec za zmarłych.

16:00 Za + męża Jana Gierszon (1 r.).

Poniedziałek-  2018/11/05

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Reginy i Zbigniewa Garmulewicz (w 50 rocznicę ślubu) oraz o opiekę Anioła Stróża dla Magdaleny (w 1 rocznicę chrztu).

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Za ++ członków Róż Różańcowych z naszej parafii.

Wtorek – 2018/11/06

08:00 Za + Eugeniusza Wietrzykowskiego (30 dzień).

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Za ++ matkę Urszulę Taibert (8 r.), ojca Teodora, pokr.

Środa – 2018/11/07

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Za ++ brata Norberta Skoppek (8 r.), rodziców Paulinę i Franciszka, Antoninę i Jana, męża Kazimierza Trybułę, szwagra Józefa, jego żonę Wiesławę, dziadków z obu stron, Annę i Czesława Lisiak, pokr.

Czwartek – 2018/11/08

18:00 Msza szkolna Za ++ Engelberta, Teodora i Marię Labus, ciocię Helenę Moy, rodziców Różę i Edmunda Chwiralla, siostry Ewelinę i Elżbietę, pokr. Chwiralla, Labus.

Piątek – 2018/11/09 – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

16:00 Przez wstawiennictwo Św. Huberta z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla myśliwych Koła łowieckiego „Daniel” w Zawadzkiem oraz ich rodzin oraz za ++ członków koła i ich rodzion.

18:00 Za ++ rodziców Annę i Franciszka Mikoszek, brata Karola, bratanka Michała, kuzynki Urszulę i Marię, wujka Stanisława, kuzyna Stefana, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/11/10 –  Św. Leona Wielkiego.

15:00 Spotkanie z Św. Marcinem.

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ rodziców Franciszka i Gertrudę Dykta, Wincentego i Teresę Kałuża, brata Jerzego, siostrzeńca Rafała.

XXXII Niedziela Zwykła  – 2018/11/11 – Święto Niepodległości

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji rodziny córki Urszuli.

10:30 O Boże Błogosławieństwo dla ojczyzny.

16:00 Za + Gerharda Matheja.

Poniedziałek-  2018/11/12 – Św. Jozafata

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Krystyny (w 60 urodziny).

18:00 Za + Anielę Kuś (30 dzień).

Wtorek – 2018/11/13 – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

18:00 Za ++ rodziców Jana i Katarzynę Pasiut, siostrę Marię, brata Jana, pokr.

Środa – 2018/11/14

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Gertrudy Psyk (w 75 urodziny).

Czwartek – 2018/11/15

18:00 Msza szkolna Za + Klausa Loska (1 r.).

Piątek – 2018/11/16

18:00 Msza dla młodzieży Za ++ matkę Jadwigę Sulecką (5 r.), ojca Władysława Suleckiego, rodziców Janinę i Michała Nawrockich, pokr. Kirysz, Zagórowicz, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/11/17 – Św. Elżbiety Węgierskiej

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ matkę Annę Skowronek (4 r.), ojca Gerarda (w 80 urodziny), pokr.

XXXIII Niedziela Zwykła – 2018/11/18

08:00 Za ++ matkę Zofię Płonka (50 r.), jej męża Stanisława, rodziców Krystynę i Karola Błaszczyk, ojczyma Stanisława, pokr.

10:30 Za ++ rodziców Jana i Hildegardę Ludwig, dziadków z obu stron, siostrę Helenę, szwagra Jana (10 r.), zięcia Grzegorza, teściów Piotra i Helenę, pokr. Ludwig, Baingo, Włodarz, Nowak, Paszkiewicz.

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek-  2018/11/19 – Bł. Salomei

08:00 Za ++ rodziców Jana i Paulinę Ibrom, Różę i Wilhelma Krawiec, brata Rudolfa, bratanka Martina, pokr. Ibrom, Krawiec, Kopyra, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/11/20 – Św. Rafała Kalinowskiego

18:00 Za ++ męża Władysława Witek, rodziców z obu stron.

Środa – 2018/11/21

18:00 Za ++ matkę Terewsę Pollok, jej męża Gotfrida, ich rodziców i rodzeństwo, pokr. Wieczorek, Pollok.

Czwartek – 2018/11/22 – Św. Cecylii

18:00 Msza szkolna Za + Teresę Frankowską (17 r.), pokr. Dudek, Frankowski

Piątek – 2018/11/23

17:15 – spowiedź.

17:25 – Różaniec.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Sobota – 2018/11/24

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ Józefa Długoszewskiego (w dniu urodzin), rodziców z obu stron, brata Stanisława, siostrę Janinę, 2 szwagrów, dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela – 2018/11/25 – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

08:00 Za ++ żonę Wandę Górka (27 r.), rodziców Zofię i Stanisława Górka, teściów Antoninę i Józefa, ich synów Kazimierza i Jana.

10:30 Przez wstaw. Św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji pracowników, emerytów PKP oraz za ++ kolejarzy z Zawadzkiego.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ Wiktora Krawiec (4 r.), rodziców, teściów, dziadków i rodzeństwo, pokr. Krawiec, Smyla, Piechula, Brzęk.

Poniedziałek-  2018/11/26

17:00 Przez wstawiennictwo Św. Jana Berchramsa w intencji ministrantów i ich rodziców – spotkanie w salce.

Wtorek – 2018/11/27

18:00 Za ++ Stanisława Sokół, jego rodziców, synową Ewę, pokr.

Środa – 2018/11/28

18:00 Za + męża Antoniego Feluks (w dniu urodzin).

Czwartek – 2018/11/29

18:00 Msza szkolna Za ++ sąsiadów z ul. 20 Stycznia 1i 3 (od sąsiadów).

Piątek – 2018/11/30 – Św. Andrzeja

18:00 Za ++ męża Norberta, ojca Karola, teściów, szwagra Krzysztofa, pokr. Grabiński, Skopek, Polk.

Październik

Poniedziałek-  2018/10/01 – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

17:15 Nabożeństwo różańcowe .

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji róży różańcowej dziecięco – młodzieżowej.

Wtorek – 2018/10/02 Św. Aniołów Stróżów

17:15 Nabożeństwo różańcowe .

18:00 Za ++ siostrę Różę Miętkiewicz, brata Alojzego, ich rodziców Agnieszkę i Jana Maroń, pokr. Mróz, Maroń.

Środa – 2018/10/03

17:15 Nabożeństwo różańcowe .

18:00 Za ++ matkę Różę Lajszwic ( z okazji urodzin), pokr. Lajszwic, Polok, Kołodziej, Nowosielski, Prach.

I Czwartek – 2018/10/04 – Św. Franciszka

17:15 Nabożeństwo różańcowe .

18:00  Za ++ Tadeusza Najgebauera, braci Macieja i Andrzeja Bylica, wujka Ludwika Mańczyk, dziadków, pokr – Godzina Święta.

I Piątek – 2018/10/05 – Św. Faustyny Kowalskiej

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo różańcowe.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa dzieci i  młodzieży).

I Sobota – 2018/10/06

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Lesława Kozioł (w 60 urodziny).

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo  różańcowe

18:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi z podziękowaniem za pomoc w wychowaniu dzieci z prośba o dalsze siły, łaski i wytrwałość w modlitwie różańcowej za dzieci(od róży różańcowej rodziców Anety Hadrian).

XXVII Niedziela Zwykła – 2018/10/07

08:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji róż różańcowych i ich rodzin.

10:30 Za ++ męża Piotra Sojka (42 r.), rodziców z obu stron, rodzeństwo.

15:15 Nabożeństwo różańcowe.

16:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek-  2018/10/08

18:00 Za ++ matkę Bernadetę Imiełowską (z okazji urodzin), pokr. Imiełowski, Sikora.

Wtorek – 2018/10/09 – Bł. Wincentego Kadłubka

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Genowefy i Jana oraz w rodzinach dzieci

Środa – 2018/10/10

18:00 Za ++ Gerarda Sojka, Irenę i Leszka Bartylak, dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek – 2018/10/11 – Św. Jana XXIII

08:00 Msza dla seniorów i chorych Za żyjacych i ++ członków „Caritasu” (Antoninę Apel, Marię Kusz, Hankę Jurasik)  – spotkanie w salce.

18:00 Msza szkolna Za ++ rodziców Annę i Józefa Pluta, dziadków Sojka i Pluta.

Piątek – 2018/10/12

18:00 Za ++ Jarosława, Weronikę i Aleksandra Jeruszków, Stefana, Janinę i Kazimierza Wieszczeczyńskich, Helenę i Franciszka Korzekwów.

Sobota – 2018/10/13

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Piotra Nastał i Patrycji Miecińskiej.

15:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji seniorów Gminy Zawadzkie.

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo fatimskie.

18:00 W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

XXVIII Niedziela Zwykła  – 2018/10/14

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Krystyny i Gerarda Ludwig (w 35 lecie ślubu).

10:30 W intencji Parafian

15:15 Nabożeństwo różańcowe.

16:00 Za ++ rodziców Władysławę i Józefa, bratową Iwonę, brata Stanisława, bratanków Tomasza i Piotra, pokr. Majewskich, Hasikowskich, Misztala, Nasiadków.

Poniedziałek-  2018/10/15 – Św. Teresy od  Jezusa

18:00 Za ++ Walerię i Leona Spychalskich, ich rodziców i rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/10/16 – Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej

18:00 Za ++ rodziców Józefa i Janinę Misztela, Jana i Mariannę Kiełek, pokr., dusze potrzebujące pomocy.

Środa – 2018/10/17 – Św. Ignacego Antiocheńskiego

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Anny Labus (w 90 urodziny).

Czwartek – 2018/10/18 – Św. Łukasza Ew.

18:00 Msza szkolna Za ++ męża Stanisława, teściów Katarzynę i Wojciecha Sierant, rodziców Marię i Macieja Bok, siostrę Ritę, wnuczkę Martynę, dziadków z obu stron, pokr. Bok, Sierant, Tomala.

Piątek – 2018/10/19

18:00 Msza dla młodzieży  Za + męża Henryka Cichoń (30 dzień)..

Sobota – 2018/10/20 – Św. Jana Kantego

13:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii Magdaleny i Józefa Smieszkoł (w 50 lecie ślubu).

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Danuty i Benedykta Bednorz (w 25 lecie ślubu).

17:00 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Rozalię i Kornela, pokr. Gorwa, Cechmanowicz.

XXIX Niedziela Zwykła – 2018/10/21

08:00 Za ++ Lidię Grzywocz, jej rodziców Helenę i Reinholda Gerdes, pokr.

10:30 O opiekę Anioła Stróża dla Paulinki Kot (w 3 urodziny).

15:15 Nabożeństwo różańcowe.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek-  2018/10/22 – Św. Jasna Pawła II

18:00 Za ++ rodziców Józefę i Ernesta Ochman, pokr.

Wtorek – 2018/10/23

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Środa – 2018/10/24

18:00Za + męża Adama Sówka (2 r.).

Czwartek – 2018/10/25

18:00 Msza szkolna Za + Pawła Pluta (1 r.).

Piątek – 2018/10/26

18:00 Za ++ męża Teodora Strach (z ok. urodzin), rodziców Florentynę i Wiktora Smieszkoł, teściów Katarzynę i Tomasza Strach, rodzeństwo, dziadków, pokr. Strach, Smieszkoł, Brol, Krupka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/10/27

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Grzegorza Harasimowicz i Anety Kopyra.

14:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Grzegorza Zając i Gabrieli Garcorz.

18:00 Za + męża o ojca Piotra Krzyś (4 r.).

XXX Niedziela Zwykła – 2018/10/28  – Kiermasz

08:00Za + męża Józefa Bernarda (4 r.).

10:30 W intencji dobrodziejów i budowniczych kościoła

15:15 Nabożeństwo różańcowe.

16:00 Za ++ rodziców Stanisława i Genowefę Chlebowskich, brata Leszka.

Poniedziałek-  2018/10/29

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Michała Szostok i Aleksandry Polak.

18:00 Za ++ ojca Józefa Skornia (40 r.), matkę Hildegardę, ich rodziców, pokr. Skornia, Młynek, Zając.

Wtorek – 2018/10/30

18:00 Za ++ męża Stefana, teściów Jana i Mariannę, rodziców Józefa i Agnieszkę, pokr. Psiuk, Mazurkiewicz, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/10/31

16:00 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Eleonorę i Stanisława, Zofię i Stefana, brata Wiesława, siostrę Jadwigę, koleżanki Irkę, Różę, kolegów Tadeusza i Zygmunta.

Wrzesień

Sobota – 2018/09/01 – Bł. Bronisławy

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Stefana Michel i Justyny Całujek

16:30 Spowiedź dla dzieci młodzieży przed nowym rokiem szkolnym.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

 18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Danuty Kiełek).

XXII Niedziela Zwykła – 2018/09/02

08:00 Za ++ rodziców Marię i Józefa Bomba, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Mariana Kaliciaka (w 80 urodziny).

Poniedziałek-  2018/09/03 – Św. Grzegorza Wielkiego.

08:00 O Dary Ducha Świętego dla uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkół Średnich, ich nauczycieli, rodziców na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

18:00 1. Za ++ ojca Wiktora Kusz (69 r.), matkę Florentynę, siostrę Marię, bratową Barbarę, dziadków Wiktorię i Stefana, Karolinę i Aleksandra, pokr. Kusz, Ludwig.

2. Za + Jarosława Janiszek (od sąsiadów z ul. N.O. 8 kl. 1,2,3).

Wtorek – 2018/09/04

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w rodzinie Szłapa.

Środa – 2018/09/05 – Św. Matki Teresy z Kalkuty

18:00 Za ++ męża Franciszka Gola, rodziców z obu stron.

I Czwartek – 2018/09/06

18:00 Za ++ męża Stanisława Radek (13 r.), pokr. – Godzina Św.

I Piątek – 2018/09/07

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Danuty Kielek).

Sobota – 2018/09/08 – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Tomasza Cimała i Wioletty Ziółkowskiej.

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 1. Za ++ matkę Annę Skowronek (w dniu urodzin), ojca Gerarda, pokr.

2.Za ++ Reinholda Gerdes (1 r.), jego żonę Helenę, Lidię Grzywocz, pokr.

XXIII Niedziela Zwykła – 2018/09/09 – „Święto Groty – Narodzenia NMP” (przewodniczy ks. Rudolf Halemba)

08:00 1. Za ++ Bronisławę Czaja, jej męża Pawła, pokr. z obu stron.

2. Za + Johannesa Matheja (od sąsiadów z Starego Zawadzkiego).

10:30 W intencji Parafian i Gości.

15:30 Nieszpory maryjne.

16:00 Za ++ brata Norberta Skoppek ( z okazji urodzin), rodziców Paulinę i Franciszka, Antoninę i Jana, męża Kazimierza Trybułę, szwagra Józefa, jego żonę Wiesławę, dziadków z obu stron, Annę i Czesława Lisiak, pokr.

Poniedziałek-  2018/09/10

08:00 Za ++ męża Huberta Thomann (14 r.), rodziców Franciszka i Janinę Fuhl, brata Franciszka, siostry Zofię, Elżbietę, Helenę, bratową Helgę, szwagrów Władysława, Gerharda, Alfreda, Marysię Białoskórską, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/09/11

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w rodzinie Zyzik

Środa – 2018/09/12 –  Najświętszego Imienia Maryi

18:00 Za ++ męża Krystiana, rodziców Janinę i Franciszka Horoszczak, Jadwigę i Jerzego Szubert, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/09/13 – Św. Jana Chryzostoma

18:00 Nabożeństwo fatimskie – msza św. szkolna – Przez wstawiennictwo MB. Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Nowe Osiedle, Leśnej, Strzeleckiej i Liszczoka.

Piątek – 2018/09/14 – Święto Podwyższenia Krzyża Św.

18:00 Za ++ Gintra Procel, rodziców z obu stron, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/09/15 – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Marię i Jana Ziaja, pokr.

XXIV Niedziela Zwykła  – 2018/09/16

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Ryszarda Respondek (w 90 urodziny).

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Roberta (w 40 urodziny).

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych (Dagmara Kałuża).

Poniedziałek-  2018/09/17

08:00 Za ++ Ewalda Obst (1 r.), jego żonę Krystynę, brata ks. Jerzego, rodziców, teściów, pokr. Obst, Honle, Schostok, Rubisch, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/09/18 – Św. Stanisława Kostki

18:00 Za + Stefana Mazurkiewicz (1 r.).

Środa – 2018/09/19

18:00  Przez wstawiennictwo Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie w rodzinie Ziaja.

Czwartek – 2018/09/20 – Św. Andrzeja Kim Teagona i Towarzyszy

08:00 Za + Stefanię Ibrom (1 r.).

18:00 Msza szkolna Za ++ żonę Jadwigę, rodziców Józefa i Juliannę Sośniak, brata Józefa Sośniak, teściów Franciszkę i Józefa Piecuch, szwagra Pawła Wyrwich, Janinę i Jerzego Fridrich.

Piątek – 2018/09/21 – Św. Mateusza Ewangelisty

18:00 Msza dla młodzieży Za ++ rodziców Agnieszkę i Antoniego Sklorz, dziadków Fonfara i Sklorz, Urszulę Sklorz, pokr.

Sobota – 2018/09/22

17:30 Spowiedż.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Renaty i Jerzego Pawelak (w 25 ślubu).

XXV Niedziela Zwykła – 2018/09/23

07:30 Różaniec – spowiedź.

08:00 Przez wstawiennictwo Św. w intencji czcicieli.

10:30 Przez wstawiennictwo Św. Franciszka i Św. Huberta z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o dalsze w intencji leśników Nadleśnictwa Zawadzkie, ich rodzin, pracowników Zakładów Usług Leśnych oraz za ++ leśników.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Heleny Szostok (w 70 urodziny).

Poniedziałek-  2018/09/24

08:00 Za ++ matkę Jadwigę Wąsik (30 r.), ojca Józefa, pokr. Wąsik, Stafa.

Wtorek – 2018/09/25 – Bł. Władysława z Gielniowa

08:00 Za + Józefa Swoboda (30 dzień).

18:00 Za + Jana Bednorz (od sąsiadów z ul. N.O 2).

Środa – 2018/09/26

18:00 Za ++ siostrę Alicję (8 r.), szwagra, rodziców Cecylię i Mieczysława, dziadków z obu stron, teściów, ich szwagra i zięcia, Weronikę i Henryka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/09/27 – Św. Wincentego a Paulo

18:00 Msza szkolna Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Jadwigi (w 70 urodziny).

Piątek – 2018/09/28 – Św. Wacława

18:00 Za ++ matkę Hildegardę Einchhorn, ojca Gintra

Sobota – 2018/09/29 – Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

18:00Za ++ matkę Hildegardę Einchhorn (8 r.), ojca Gintra, pokr. Sypko, Kolka, Glagla, Einchhorn.

XXVI Niedziela Zwykła – 2018/09/30

08:00 Za ++ matkę Anielę Nowosielską (1 r.), ojca Józefa, pokr. Nowosielski, Lajszwic

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Ewy i Jana Kałuża (w 40 r. ślubu).

15:30 Nieszpory.

16:00 Za + Helenę Ogorzałek (od sąsiadów z ul. N.O. 8 kl. 4,5,6 i znajomych)

Sierpień

Poniedziałek-  2018/07/30

08:00 Za ++ szwagra Mariana, rodziców Ritę i Józefa Krajewskich.

Wtorek – 2018/07/31 – Św. Ignacego z Loyoli

18:00 Za ++ matkę Urszulę Taibert (z ok. urodzin), ojca Teodora, pokr.

Środa – 2018/08?01 – Św. Alfonsa

08:00 Za ++ rodziców Marię i Józefa Bomba, pokr.

11:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Rafała Kubica i Sandry Nowak.

I Czwartek – 2018/08/02

08:00 Za ++ rodziców Hildegardę i Rudolfa Sokala, ojca Romana Świtała, pokr. – Godzina Św.

I Piątek – 2018/08/03

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00  Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa  pani Jadwigi Prusko).

I Sobota – 2018/08/04 – Św. Jana Marii Vianneya

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Gertrudy (w 80 urodziny) oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci i wnuków.

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 1.Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Jadwigi Prusko).

XVIII Niedziela Zwykła – 2018/08/05

08:00 Za ++ męża Dietera Smieszkoł, syna Piotra, Annę, Józefa, rodziców Smieszkoł, Dondela, pokr. z obu stron.

10:30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji firmy „Technodrew” w 20 lecie istnienia.

14:30 Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej.

 15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ męża Henryka, brata Wiktora, rodziców Franciszka i Elfrydę Bogdoł, Pawła i Jadwigę Kudela, dziadków z obu stron.

Poniedziałek-  2018/08/06 – Święto Przemienienia Pańskiego

08:00 Za ++ ciocię Emilię Duk, jej męża Bronisława, ich rodziców, rodzeństwo, pokr. Duk, Mirek,Cichoń, Kudła.

Wtorek – 2018/08/07

18:00 Za ++ rodziców Bronisławę i Ignacego Foryś, Jadwigę i Stanisława Grala, Grażynę Piaszczyńską, pokr.

Środa – 2018/08/08 – Św. Dominika

18:00 Za ++ ojca Józefa, dziadków z obu stron, pokr. Koim, Pankiewicz

Czwartek – 2018/08/09 – Św. Teresy Benedykty od Krzyża

08:00 Za ++ męża Zygmunta, synów Kazimierza i Andrzeja Maron, córkę Helenę, zięcia Mariana Janoszka, rodziców Wandę i Józefa Błaszczyk, teściów Wiktorię i Wawrzyńca Maron, dziadków z obu stron Błaszczyk, Łopat.

Piątek – 2018/08/10 – Św. Wawrzyńca

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Klary i Św. Franciszka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji członków FZŚ oraz czcicieli Św. Franciszka.

Sobota – 2018/08/11 – Św. Klary

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Danuty Bednorz (w 50 urodziny).

XIX Niedziela Zwykła – 2018/08/12

08:00 Za ++ matkę Anielę Nowosielską, ojca Józefa, dziadków z obu stron, dziadków Prach.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Modlitwy FZŚ.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Natalii i Wiktorii Machelskich (w 18 urodziny).

Poniedziałek-  2018/08/13

18:00 Nabożeństwo fatimskie – msza św. – Przez wstawiennictwo MB. Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Ks. Wajdy, Andrzeja, Stawowej.

Wtorek – 2018/08/14 – Św. Maksymilian Marii Kolbego

18:00 Za ++ ojca Ludwika, siostrę Małgorzatę (z okazji urodzin), matkę Marię, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/08/15 – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

08:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanej i Św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji członków Rycerstwa Niepokalanej i ich rodzin.

10:30 Za + Józefę Szyja (5 r.).

15:30 Nieszpory maryjne.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Wiktorii Kalus (w 18 urodziny).

Czwartek – 2018/08/16

08:00 Za ++ męża Ewalda Signus (z okazji urodzin), rodziców Albinę i Antoniego, pokr.

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Nazara Mazur i Anny Wąsik.

Piątek – 2018/08/17 – Uroczystość Św. Jacka

18:00 Za ++ rodziców Józefa i Annę Tomala, ich córki Adelajdę, Elżbietę i Urszulę, synów Piotra i Jerzego, synową Gertrudę, zięciów Stanisława, Gotfryda, Jana, wnuków Benedykta i Teresę, pokr. Tomala, Henkel, Szaton.

Sobota – 2018/08/18

18:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Piotra Kochel, męża Jana Ibrom, siostrę Reginę, szwagra Wilhelm, brata Józefa, szwagierkę Marię, pokr., teściów Jana i Agnieszkę Ibrom, rodzeństwo Marię i Walentego, Jana Wiertel, pokr.

XX Niedziela Zwykła  – 2018/08/19

08:00 Za ++ córkę Mariolę, męża Jana, brata Józefa, jego żonę Elfryde, z rodzin Bednorz, Bonk, Szulc, Jeronimek.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Mirosławy i Tadeusza Lasota (w 60 rocznicę ślubu).

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych (Matylda Mateja).

Poniedziałek-  2018/08/20 – Św. Bernarda

08:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem z prośbą o dalsze w intencji Teresy i syna Adama z rodziną.

18:00 Za + Gintra Szostok (1 r.).

Wtorek – 2018/08/21

18:00 Za ++ rodziców Marię i Pawła, rodzeństwo Marię i Ernesta, dziadków, ciocię Augustynę Foks, Annę i Marię Zyzik, dusze w czyśćcu cierpiące oraz za ++ Celestyna i Paulinę Soppa, teściów Franciszka i Wiktorię Zyzik, Eryka Zyzik, siostry, szwagrów, Krystiana Prochotę.

Środa – 2018/08/22 – Najświętszej Maryi Panny Królowej

18:00 Za ++ Matyldę, Bernarda i Piotra Kałuża, Genowefę Jakubowską, Jana Podsiadły, pokr. Podsiadły, Kałuża, Drzymała, Mazur, Jakubowski.

Czwartek – 2018/08/23 – Św. Róży

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Piątek – 2018/08/24 – Św. Bartłomieja Ap.

18:00 Za ++ ojca Józefa Pigula (w dniu urodzin), teścia Józefa Damas ,dziadków Duda, szwagierkę Renatę Damas, pokr.

Sobota – 2018/08/25

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Róży (w 75 urodziny).

12:30 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Dawida Paprotny i Katarzyny Chołocińskiej.

14:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Jakuba Sąsiadek i Martyny Kanoza.

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Jana i Emilię Lajszwic, Franciszka i Wiktorię Mańczyk, siostry Helenę i Agnieszkę, jej wnuka Roberta, pokr.

Niedziela – 2018/08/26 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Katarzyny i Roberta Kanoza (w 30 lecie ślubu).

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ żonę Ewę, syna Pawła, rodziców, teściów.

Poniedziałek-  2018/08/27 – Św. Moniki

08:00 Za ++ męża Ewalda 914 r.), rodziców obu stron Serafin, Małek.

Wtorek – 2018/08/28 – Św. Augustyna

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji w rodzinie Felicji i Dariusza.

Środa – 2018/08/29 – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela

18:00 Za ++ męża Henryka (21 r.), rodziców Gertrudę i Bernarda Wyrwoł, pokr. Wykusz, Wyrwoł oraz o zdrowie w rodzinie.

Czwartek – 2018/08/30

18:00 Za ++ rodziców Annę i Jerzego, brata Mariana dworaczek, teścia Wilhelma Kura, szwagra Gerarda Mańczyk, pokr.

Piątek – 2018/08/31

18:00 Za + siostrę Katarzynę Ochlust ( zd. Rataj w dniu urodzin).

Lipec

XIII Niedziela Zwykła – 2018/07/01

08:00 Za + matkę Mirosławę Świątecką.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ rodziców Annę i Piotra Nowak, Irenę i Stanisława Misztela, dziadków z obu stron, pokr. Misztela, Nowak.

Poniedziałek-  2018/07/02

08:00 Za ++ męża Hermana Heinze, pokr. Heinze,  Glińskich

Wtorek – 2018/07/03 – Św. Tomasza Ap.

18:00 Za ++ męża Bernarda Breilich, rodziców Marię i Franciszka, teściów Annę i Adolfa, dziadków z obu stron, Eryka i Jerzego, Sebastiana, z rodzin Breilich, Machnik, Greger, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/07/04

18:00 Za ++ męża Stefana Obsadny, rodziców z obu stron, brata Konrada, szwagrów Pawła i Józefa, pokr., oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie.

I Czwartek – 2018/07/05

08:00 Za ++ żonę Urszulę Sklorz, rodziców z obu stron, szwagierkę Barbarę, pokr. – Godzina Św.

I Piątek – 2018/07/06 – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Stefanii Richter).

I Sobota – 2018/07/07

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Stefanii Richter).

XIV Niedziela Zwykła – 2018/07/08

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej  w rodzinie Urszuli i Jerzego Paszkiewicz i w rodzinach dzieci.

14:30 Modlitwy FZŚ.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ matkę Małgorzatę Światły (12 r.), brata Jerzego, pokr. Tyślik, Światły.

Poniedziałek-  2018/07/09

07:00 Za ++ syna Piotra, męża Franciszka Skornia, brata Teodora Sikora, pokr. Skornia, Sikora, Czaja, Poloczek, dusze w czyśćcu cierpiące.

07:30 Wyjazd ministrantów i marianek do Wieliczki.

Wtorek – 2018/07/10

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji Haliny (w 80 urodziny) oraz syna Eugeniusza z rodziną.

09:00 – miesięczne odwiedziny chorych.

Środa – 2018/07/11 – Św. Benedykta

18:00 Za ++ córkę Elżbietę Rychlik zd. Kaczyńska (3 r.), pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/07/12 – Św. Brunona

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ewy i Andrzeja Rataj (w 10 r. ślubu).

Piątek – 2018/07/13 – Św. Andrzeja Świerada i Benedykta

18:00 Nabożeństwo fatimskie – msza św. Przez wstaw. Matki Bożej Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o nowe w intencji rodzin z ul. Zielonej, Dworcowej i Kolejowej i Opolskiej .

Sobota – 2018/07/14

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ ojca Gerarda Skowronek (4 r.), matkę Annę, dusze w czyśćcu cierpiące.

XV Niedziela Zwykła – 2018/07/15

08:00 Za ++ rodziców Gabrielę i Romana Szulc, siostrę Ewę, pokr.

10:30 Za ++ matkę Marię Kaczmarczyk (z okazji urodzin), ojca Józefa, ich rodziców i rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek-  2018/07/16 – NMP z Góry Karmel

08:00 Za ++ rodziców Augustę i Józefa, brata Franciszka Poliwoda, rodziców Franciszkę i Antoniego Gwóźdź, siostry Marię i Julię, brata Gerarda, bratową Renatę, szwagrów Grzegorza i Mariana, pokr. Poliwoda, Gwóźdź, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/07/17

18:00 Za ++ męża Józefa Pigula (8 r.), rodziców Genowefę i Stefana Duda, szwagierkę Annę Dworaczek, Józefa Damas, pokr. Pigula, Duda, Mizera, Dworaczek, Damas.

Środa – 2018/07/18

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Salwatore Veneziono i Kai Wawrzynek.

18:00 Za ++ rodziców Stanisława i Wiktorię, teściów Leona i Antoninę, męża Zenona, syna Wiesława, braci Zenona i Ryszarda, pokr. Wolasz, Hofman, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/07/19

08:00 Za ++ rodziców Feliksa i Elżbietę Swoboda, braci Jana i Krystiana, ciotkę Teresę Furmańską, dziadków z obu stron.

Piątek – 2018/07/20 – Bł. Czesława

18:00 Za ++ bratową Erykę Smieszkoł (20 r.), jej męża Gerarda, matkę Jadwigę Bosek, brata Gintera, jej ojca, teściów Florentynę i Wiktora Smieszkoł, szwagierki Krystynę, Marię i Gabrielę, szwagrów Teodora, Gintra i Romana, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/07/21

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ Julię Szweda (5 r.), pokr.

XVI Niedziela Zwykła – 2018/07/22

08:00 Za ++ rodziców Józefa i Wandę Błaszczyk, teścia Romualda Janoszka, pokr. Janoszka, Błaszczyk, Łopat, Maroń.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Angeliki Ginko (w 18 urodziny).

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek-  2018/07/23 – Św. Brygidy – patronki Europy

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Wtorek – 2018/07/24 – Św. Kingi

18:00 Za ++ Barbarę Kusz, rodziców Aurelię i Wacława Grudzińskich, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/07/25 – Św. Jakuba Ap.

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Stefana Zyzik (w 90 urodziny).

18:00 Za ++ ojca Antoniego gola, teściów Józefa i Anielę Polak, dziadków Jana i Franciszkę Jańta, Franciszka i Joannę Gola, Władysława Buda, pokr. Krzan, Dykta, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/07/26 – Uroczystość Św. Anny

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o nowe w intencji czcicieli Św. Anny (od parafian z ul. Nowe Osiedle, Liszczoka).

Piątek – 2018/07/27 – Św. Joachima

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Opolskiej( 23-43).

Sobota – 2018/07/28

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ z rodzin Gabor, Brzezina.

XVII Niedziela Zwykła – 2018/07/29

08:00 Za ++ Annę, Wilhelma i Gintra Pluta, dziadków Marię i Wilhelma, rodziców Elżbietę i Józefa.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji firmy „Technodrew” w 20 lecie istnienia.

15:30 Nieszpory – święcenie pojazdów.

16:00 Za ++ matkę Różę Sikora, pokr. Sikora, Imiełowscy.

Poniedziałek-  2018/07/30

08:00 Za ++ szwagra Mariana, rodziców Ritę i Józefa Krajewskich.

Wtorek – 2018/07/31 – Św. Ignacego z Loyoli

18:00 Za ++ matkę Urszulę Taibert (z ok. urodzin), ojca Teodora, pokr.

Czerwiec

Poniedziałek-  2018/05/28

08:00 Za ++ męża Zygmunta, synów Kazimierza i Andrzeja Maron, córkę Helenę, zięcia Mariana Janoszka, rodziców Wandę i Józefa Błaszczyk, teściów Wiktorię i Wawrzyńca Maron, dziadków z obu stron Błaszczyk, Łopat.

18:00 Bierzmowanie uczniów III klas Gimnazjum w Żędowicach.

Wtorek – 2018/05/29 – Św. Urszuli Leduchowskiej

17:30 Nabożeństwo majowe.

18:00 Za ++ z rodzin Piecuch, Zyzik.

Środa – 2018/05/30

17:30 Nabożeństwo majowe.

18:00 1. Za ++ rodziców Józefa i Wandę Błaszczyk, teścia Romualda Janoszka, pokr. Janoszka, Błaszczyk, Łopat, Maron.

2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jakuba Kunstl  (w 18 urodziny).

Czwartek – 2018/05/31 – Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa

07:30 Za ++ Annę Jurasik ( w dniu urodzin), Marię Bomba, Teresę Kałuża.

09:00 (w kościele NSPJ) W intencji Parafian – procesja do 4 ołtarzy.

11:30 Za ++ żonę Zofię, jej rodziców, rodziców Mikołaja i Katarzynę, brata Mariana, ciocię Marię Horeń, pokr.

16:00 Za ++ brata Włodzimierza (2 r.), rodziców Zofię i Leona Kornackich.

I Piątek – 2018/06/01 – Św. Justyna

16:20 00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji maturzystów z rocznika 1973.

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Szubert).

I Sobota – 2018/06/02

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Teresy Cukier (w 60 urodziny) i Tomasza (w 40 urodziny).

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Szubert).

IX Niedziela Zwykła – 2018/06/03

08:00 Za ++ męża Engelberta (16 r.), jego rodziców Marię i Teodora Labus, pokr. Labus, Chwiralla.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Danuty i Stanisława Kiełek (w 45 rocznicę ślubu).

16:00 Za + córkę Elżbietę Rychlik zd. Kaczyńska (w dniu urodzin).

Poniedziałek-  2018//06/04

18:00 Za ++ Helenę Gerdes (2 r.), jej męża Reinholda, Lidię Grzywocz, pokr.

Wtorek – 2018/06/05 – Św. Bonifacego

18:00 Za + babcię Annę Kochel (6 r.).

Środa – 2018/06/06

18:00 Za ++ ojca Jana Heimel (25 r.), matkę Hildegardę, teścia Henryka Bartoszek, ciocię Gertrudę Ziaja, dziadków Pawła i Annę Heimel, Wiktora i Marię Bartoszek, pokr.

Czwartek – 2018/06/07

18:00 Msza szkolna Za ++ rodziców Jolantę i Wiesława, dziadków z obu stron, pokr. Matuszczyk, Wolasz, Mazurkiewicz, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2018/06/08 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 Msza dla młodzieży Za ++ rodziców Cecylię i Mieczysława, dziadków z obu stron, siostrę Alicję, szwagra, teściów, ich syna i zięcia, Weronikę i Henryka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/06/09 – Niepokalanego Serca Maryi

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Doroty Straszewskiej (w 50 urodziny).

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ męża Gintra Bury, jego rodziców Katarzynę, Jakuba, Karola, braci Jerzego i Franciszka, szwagierkę Joannę, szwagra Ernesta, pokr. Urbańczyk, Styra, Bury.

X Niedziela Zwykła – 2018/06/10

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Alojzego (w 70 urodziny).

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Modlitwy  FZŚ.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Aleksandry Jamrozik (w 18 urodziny).

Poniedziałek-  2018/06/11 – Św. Barnaby

08:00 Za ++ męża Henryka (15 r.), pokr. Pater, Promnik, Ochlust, Weber.

Wtorek – 2018/06/12

18:00 Za ++ Marię Kusz (2 r.), matkę Florentynę, ojca Wiktora, bratową Barbarę, pokr. dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/06/13 – Św. Antoniego

18:00 Nabożeństwo fatimskie – msza św. – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Waryńskiego, Polnej, 20-Stycznia, Szpitalnej i Lublinieckiej.

Czwartek – 2018/06/14 – Bł. Michała Kozala Bpa

18:00 Msza szkolna Za ++ męża Leszka Ujmę, pokr. z obu stron.

Piątek – 2018/06/15 – Bł. Jolanty

18:00  Za ++ rodziców Marię i Józefa Tyślik, bratową Henrietę, pokr. dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/06/16

17:30 Spowiedź.

18:00 Za + dawcę serca.

XI Niedziela Zwykła – 2018/06/17

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Swoboda oraz za ++ rodziców Helenę, Franciszka i Manfreda.

10:30 Za ++ matkę Julię Zyzik (20 r.), jej męża Jerzego, dziadków z obu stron, pokr. Zyzik, Fleger, dusze opuszczone.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych (Kinga Kosytorz, Jan Opas).

Poniedziałek-  2018/06/18

08:00 Za ++ matkę Florentynę Kusz (w dniu urodzin), ojca Wiktora Kusz, bratową Barbare, siostrę Marię, dziadków z obu stron, pokr. Kusz i Ludwig

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Adama Ludwig i Joanny Sadowej.

Wtorek – 2018/06/19

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz zdrowie w rodzinie Lasończyk i w rodzinach córek.

Środa – 2018/06/20 – Św. Alojzego Gonzagi

18:00 Za ++ matkę Genowefę Stanusz (3 r.), dziadków z obu stron, ojca Huberta, matkę Różę Feliks, pokr. Stanusz, Zakaluk, Wiśniewski, Feliks.

Czwartek – 2018/06/21 – Najświętszej Maryi Panny Opolskiej

17:00 Spowiedź dla dzieci i młodzieży.

18:00 Za ++ męża Stanisława Czewerdę (15 r.), pracowników Zakładu Energetycznego.

Piątek – 2018/06/22

18:00 Za + męża Eryka Zyzik (1 r.).

Sobota – 2018/06/23

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji firmy „Kapica” z okazji 90 lecia istnienia.

17:30- Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Niedziela – 2018/06/24 – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji pracowników Kuźni Zawadzkie oraz firm Współpracujących i emerytów.

10:30 Za ++ ojca Jana Zagórowicza, braci Marka i Ireneusza, teścia Jana Rynnika, Annę Spałek, dziadków z obu stron, pokr.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ Jana i Sabinę Czudaj, Leona i Annę Czudaj, Gerharda Matheja, pokr. Czudaj, Mizera, Matheja.

Poniedziałek-  2018/06/25

08:00 Za ++ brata Jana Pasiut, siostrę Marię, z rodzin Luczyk, Kozłowscy.

18:00 Za + Helenę Ogorzałek (30 dzień).

Wtorek – 2018/06/26

18:00 Za + Józefa Długoszewskiego (1 r.).

Środa – 2018/06/27

18:00 Za ++ Elżbietę i Alojzego Mrachacz, ich rodziców Franciszka i Franciszkę Mrachacz, Wiktorię i Ryszarda Mańczyk, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/06/28 – Św. Ireneusza

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Artura Długoszewskiego (w 18 urodziny).

Piątek – 2018/06/29 – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

08:00 Za ++ męża Piotra Sojka (w dniu urodzin), rodziców Pawła i Franciszkę Sojka, rodziców Franciszka i Agnieszkę Pluta, rodzeństwo.

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej, Św. Pio za ++ ks. Piotra Lepszy.

Sobota – 2018/06/30

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ Olgę Bogucką (19 r.), matkę Józefę, teścia Pawła, bratową Marię, szwagra Piotra.

Kwiecień

Wielki Poniedziałek-  2018/03/26

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej w rodzinie Kuszów.

17:00 Spowiedź dla dzieci.

Wielki Wtorek – 2018/03/27

08:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Antoniny (w dniu urodzin).

Spowiedź w Kolonowskiem.

Wielka Środa – 2018/03/28

08:00 Za ++ siostrę Marię (10 r.), brata Jana, rodziców, teściów, dziadków, chrzestnych, pokr.

09:00 Nabożeństwo pokutne połączone z spowiedzią św.

16:30 Nabożeństwo pokutne połączone z spowiedzią św.

(w k-le NSPJ o godz. 10:30, 15:00  i 19:00)

        Triduum Paschalne

Wielki Czwartek – 2018/03/29

18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej 1. O Boże Błogosławieństwo dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich ich rodzin oraz czcicieli Św. Franciszka oraz nowe powołania kapłańskie i zakonne.

2. Za + Patryka Siemiątkowskiego (5 r.).

Wielki Piątek – 2018/03/30

08.30 Wspólne odmawianie jutrzni wielkopiątkowej.

09.00 Nabożeństwo Drogi  Krzyżowej.

10:00 Odwiedziny Chorych

15.00 Koronka do Miłosierdzia.

18:00 Liturgia Męki Pańskiej.(Adoracja Krzyża po ceremoniach).

20:00 Czuwanie młodzieży przy Bożym Grobie (koniec adoracji o godz. 21.00).

Wielka Sobota – 2018/03/31

08:00 Początek adoracji przy Bożym Grobie.

08:30 Wspólne odmawianie jutrzni wielkosobotniej.

11:00 i 13:00 – poświęcenie pokarmów wielkanocnych.

15:00-16:00 – sprzątanie kościoła. (k-ł będzie zamknięty)

18:00 Liturgia Wigilii Paschalnej – msza św.

1.Za ++ rodziców Annę i Rufina Lasończyk, braci Pawła i Alfreda, teściów Matuszczyk.

2.Za ++ męża Henryka Labus (10 r.), rodziców Elżbietę i Pawła Piguła, ich dzieci: Annę, Gerarda i Józefa, teściów Florentynę i Wincentego Labus, Marię i Wilhelma Kandora, dusze opuszczone..

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego -2018/04/01

07:30 Rezurekcja – msza św.- 1. W intencji Parafian.

2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Szymańskich.

10:301. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii Dawidowicz (w 70 urodziny) oraz w intencji syna i wnuków.

2.Za + Jana Bednorz (30 dzień).

15:15 Nieszpory wielkanocne.

16:00 Za + Mariannę Gwóźdź (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 8(kl.2 i 3) oraz przyjaciół).

Poniedziałek Wielkanocny –  2018/04/02

08:00 Za ++ męża Grzegorza, ojca Hermana, pokr.

10:30 Za ++ rodziców Jadwigę i Stanisława Grala, Ignacego i Bronisławę Foryś, pokr.

16:00 Za ++ z ul. Opolskiej  nr 9.

Wtorek Wielkanocny – 2018/04/03

18:00 Za ++ męża Franciszka, syna Piotra Skornia, brata Teodora Sikora, rodziców, teściów, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa Wielkanocna – 2018/04/04

18:00 Za ++ męża Antoniego Gola, rodziców Jana i Franciszkę Jańta, teściów Franciszka i Jadwigę Golla, brata Karola, brata Karola, Waltburgę i Kazimierza Krzan, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek Wielkanocny – 2018/04/05

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Gertrudy i Piotra Psyk oraz w rodzinach córek.

Piątek Wielkanocny – 2018/04/06

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa dzieci i młodzieży).

Sobota Wielkanocna – 2018/04/07

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Gabrieli i Jerzego (w 50 urodziny) oraz o dary Ducha Św. dla synów.

17:30 Spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi z podziękowaniem za pomoc w wychowaniu dzieci z prośba o dalsze siły, łaski i wytrwałość w modlitwie różańcowej za dzieci(od róży różańcowej rodziców Justyny).

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 2018/04/08

08:00 Za + matkę Jadwigę Palonka (1 r.).

10:30 W intencji Parafian.

15:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia – Nieszpory.

16:00 Za ++ matkę Jadwigę Cytacką, ojca Daniela, Annę Jurasik, pokr. Cytacki, Hajduk, Pasieka.

Poniedziałek-  2018/04/09 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

08:00 Za ++ rodziców Paulinę i Urbana Pytel, męża Władysława.

18:00 Za ++ rodziców Stefana i Dorotę Trzepizur, dziadków z obu stron, Katarzynę i Ernesta Dewor, dziadków Wiktorię i Wilhelma Sojka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/04/10

18:00 Za ++ rodziców Wincentego i Hildegardę Hajduk, pokr. Hajduk, Palica, Michalski, Kulik, Urbańczyk, Bury, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/04/11

18:00 Za ++ męża Józefa Pamuła, jego rodziców Jacka i Marię, z rodzin Pamułów.

Czwartek – 2018/04/12

18:00 Msza szkolna Za ++ rodziców Annę i Paulinę Zasadowskich, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2018/04/13

18:00 Za ++ Jana Sojka, rodziców Józefa i Emilię, dziadków z obu stron, dusze w Czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/04/14

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ męża Norberta Grabińskiego (w rocznicę śmierci), ojca Karola.

III Niedziela Wielkanocna – 2018/04/15

08:00Za ++ żonę Rutę Chmura (10 r.), jej rodziców, siostry, brata, rodziców Mariana i Stefanię Chmura, siostrę i brata.

10:30 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Licheńskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Jerzego.

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek-  2018/04/16

08:00 Za ++ rodziców Piotra i Annę Zyzik, teściów Jakuba i Bronisławę, siostrę Helenę, Danutę Mibes, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/04/17

18:00 Za ++ męża Jerzego (4 r.), jego rodziców, brata Jana, 2 szwagrów Alfonsa i Rufina, Ernesta, rodziców z obu stron, szwagra Emila, Dorotę i Franciszka Iwanowskich.

Środa – 2018/04/18

17:00 Za ++ córkę Martynę Sierant, ojca Stanisława, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Konwent wielkanocny w Żędowicach.

Czwartek – 2018/04/19

18:00 Msza szkolna Za ++ rodziców Agnieszkę i Antoniego Szłapa, ojca Pawła Miozgę, pokr.

Piątek – 2018/04/20

18:00 Msza dla młodzieży Za ++ męża Lecha Gorwę, teściów, pokr.

Sobota – 2018/04/21

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jolanty i Sławomira (w 30 lecie małżeństwa) oraz o Boże Błogosławieństwo dla synów, synowej i wnuczki.

IV Niedziela Wielkanocna – 2018/04/22

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Heleny Stafa (w 90 urodziny).

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności oraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Kamila z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Heleny i Gintra Kochel (w 50 rocznicę ślubu).

Poniedziałek-  2018/04/23 – Uroczystość Św. Wojciecha

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Wtorek – 2018/04/24

18:00 Za ++ rodziców Marię i Jana (29 r.) Kluba, siostrę Ritę, dziadków Wiktorię i Teodora Skorupa, Annę i Franciszka Kluba, teściów Elżbietę i Józefa Ziaja.

Środa – 2018/04/25 – Św. Marka

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Cecylii oraz rodziny córki.

Czwartek – 2018/04/26

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Janusza Foks i Aleksandry Białkowskiej.

18:00 Msza szkolna Za ++ męża Erenfryda, matkę Martę, pokr. Michalski, Ziaja.

Piątek – 2018/04/27

18:00 Za ++ matkę Marię Cesarz (13 r.), ojca Ludwika, siostry Małgorzatę i Elżbietę, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/04/28

17:30 Spowiedź.

18:00 O dary Ducha Św. i Boże Błogosławieństwo dla Julii Sowińskiej (w 18 urodziny).

V Niedziela Wielkanocna – 2018/04/29

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ rodziców Łucję i Józefa Tryba, Florentynę i Stanisława Lis, siostrę Marię, braci Zdzisława i Krystiana, pokr. Tryba, Lis, Oleś, Klimas i Ziaja.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za + Janusza Dusza (3 r.).

Poniedziałek-  2018/04/30

08:00 Za ++ ojca Józefa Wąsik (5 r.), matkę Jadwigę, szwagierkę Anielę, teścia Tadeusza Stafa, dusze w czyśćcu cierpiące.

Marzec

I Czwartek – 2018/03/01

18:00 Msza szkolna Za ++ matkę Klare Maroń (7 r.), ojca Teodora, rodziców Weronikę i Stanisława Gosztyła.

I Piątek – 2018/03/02

17:00 Spowiedź.

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Małgorzaty Suleckiej).

I Sobota – 2018/03/03

17:30 Spowiedź.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Małgorzaty Suleckiej)

III Niedziela Wielkiego Postu – 2018/03/04

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ męża Ewalda Signus (4 r.), jego rodziców Albinę i Antoniego, pokr.

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Rozalii Stach (w 60 urodziny).

Poniedziałek-  2018/03/05

08:00 Za ++ ojca Jana Ludwig (z okazji urodzin), matkę Paulinę, ich rodziców i rodzeństwo, brata Helmuta, jego żonę Helenę, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/03/06

18:00 Za ++ ojca Wilhelma Lajszwic, matkę Różę, dziadków z obu stron, Anielę i Józefa Nowosielskich, pokr.

Środa – 2018/03/07

18:00 Za ++ żonę Reginę Kotala (5 r.), rodziców Franciszka i Wandę Kotala, teściów Grzegorza i Marię Borgacz.

Czwartek – 2018/03/08

18:00 Msza szkolna Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Teresy Szostok (w 85 urodziny).

Piątek – 2018/03/09

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Za ++ matkę Florentynę Kusz (35 r.), ojca Wiktora, siostrę Marię, bratową Barbarę, dziadków Karolinę i Aleksandra, Wiktorię i Stefana, pokr.

Sobota – 2018/03/10

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ ojca Wiktora Skorzyckiego, teściów Helenę i Jana Żyłka, pokr. Żyłka, Skorzycki, Damas, Maniurka, Łucarz.

IV Niedziela Wielkiego Postu – „Laetare” – 2018/03/11

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ brata Ryszarda, rodziców Kornela i Rozalię, pokr.

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 Za + wnuka Dawida Laskiewicz (1 r.).

Poniedziałek-  2018/03/12

08:00 Za + Marię Taibert (od znajomych).

Wtorek – 2018/03/13

18:00 Za ++ męża Gintra Feluks, jego rodziców, rodziców Marię i Franciszka, brata Józefa, 6 szwagrów, pokr.Feluks, Kostoń, Bernard, Światły.

Środa – 2018/03/14

18:00 Msza dla młodzieży  Za ++ męża Franciszka Kołodziej (13 r.), rodziców Marię i Stefana Przydacz, rodzeństwo, teścia Pawła Kołodziej, szwagra Teodora Kołodziej, pokr. Kołodziej, Zientek, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/03/15

18:00 Msza szkolna Za + Mieczysława Antochów (1 r.).

Piątek – 2018/03/16

17:00 Za + Rudolfa Ochmann (1 r.).

18:00 Droga Krzyżowa ulicami miasta ( od k-ła NSPJ do k-ła Św. Rodziny).

Sobota – 2018/03/17

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ewy (w 50 urodziny).

V Niedziela Wielkiego Postu – 2018/03/18

08:00 Za ++ rodziców Marię i Józefa, teścia Waltra, dziadków z obu stron, pokr.

10:30 Za ++ rodziców Różę i Edmunda Chwiralla, siostry Ewelinę i Elżbietę, męża Engelberta, pokr. Chwiralla, Labus, Gallus, Frey

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek-  2018/03/19 – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Maryi

08:00 Za ++ męża Józefa Szistok (2 r.), rodziców Pawła i Allbinę Małek, brata Bernarda, bratową Annę, brata Emila, bratową Łucję Małek, Jana i Annę Szostok, szwagierkę Marię, dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Za ++ rodziców Jadwigę i Alojzego Scheitza, Marię i Romona Schostok, brata Horsta, bratanka Sylwestra, dziadków z obu stron, szwagierki, szwagrów, Hildegardę Szostok, pokr. Scheitza, Schostok, Weber, dusze opuszczone.

Wtorek – 2018/03/20

18:00 Za ++ rodziców Marię i Jana Ziaja, ich syna Antoniego, jego córkę Helgę.

Środa – 2018/03/21

18:00Za ++ ojców Józefa Skornia i Józefa Dietrich, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/03/22

18:00 Msza szkolna Za + Leopolda Ziaja (1 r.).

Piątek – 2018/03/23

17:15 Droga Krzyżowa – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Sobota – 2018/03/24

17:00 Spowiedź.

18:00 Za + męża Erwina Kałuża (1 r.).

NiedzielaPalmowa  – 2018/03/25 – (poświęcenia palm na każdej mszy św.)

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jana Stanek (w 65 urodziny).

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Dominika Lis (w 18 urodziny).

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Kamili Lorek (w 18 urodziny).

Wielki Poniedziałek-  2018/03/26

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej w rodzinie Kuszów.

17:00 Spowiedź dla dzieci.

Wielki Wtorek – 2018/03/27

08:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Antoniny (w dniu urodzin).

Spowiedź w Kolonowskiem.

Wielka Środa – 2018/03/28

08:00 Za ++ siostrę Marię (10 r.), brata Jana, rodziców, teściów, dziadków, chrzestnych, pokr.

09:00 Nabożeństwo pokutne połączone z spowiedzią św.

16:30 Nabożeństwo pokutne połączone z spowiedzią św.

(w k-le NSPJ o godz. 10:30, 15:00  i 19:00)

Triduum Paschalne

Wielki Czwartek – 2018/03/29

18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej 1. O Boże Błogosławieństwo dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich ich rodzin oraz czcicieli Św. Franciszka oraz nowe powołania kapłańskie i zakonne.

2. Za + Patryka Siemiątkowskiego (5 r.).

Wielki Piątek – 2018/03/30

08.30Wspólne odmawianie jutrzni wielkopiątkowej.

09.00 Nabożeństwo Drogi  Krzyżowej.

10:00 Odwiedziny Chorych

15.00 Koronka do Miłosierdzia.

18:00 Liturgia Męki Pańskiej.(Adoracja Krzyża po ceremoniach).

20:00 Czuwanie młodzieży przy Bożym Grobie (koniec adoracji o godz. 21.00).

Wielka Sobota – 2018/03/31

08:00 Początek adoracji przy Bożym Grobie.

08:30Wspólne odmawianie jutrzni wielkosobotniej.

11:00 i 13:00 – poświęcenie pokarmów wielkanocnych.

15:00-16:00 – sprzątanie kościoła. (k-ł będzie zamknięty)

18:00 Liturgia Wigilii Paschalnej – msza św.

1.Za ++ rodziców Annę i Rufina Lasończyk, braci Pawła i Alfreda, teściów Matuszczyk.

2.Za ++ męża Henryka Labus (10 r.), rodziców Elżbietę i Pawła Piguła, ich dzieci: Annę, Gerarda i Józefa, teściów Florentynę i Wincentego Labus, Marię i Wilhelma Kandora, dusze opuszczone..

 

Luty

Poniedziałek-  2018/01/22

08:00 Do Bożej Opatrzności i Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Felicyty Szubert (z okazji urodzin).

Wtorek – 2018/01/23

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Środa – 2018/01/24 – Św. Franciszka Salezego

08:00 Za ++ brata Jana Pasiut, siostrę Marię, rodziców, teściów, pokr.

Czwartek – 2018/01/25 – Święto Nawrócenia Św. Pawła

08:00  Za + męża Gintra Smieszkoł (w dniu urodzin).

Piątek – 2018/01/26 – Św. Tymoteusza i Tytusa

08:00 Za ++ męża i ojca Teodora Strach, jego rodziców Katarzynę i Tomasza Strach, rodziców Florentynę i Wiktora Smieszkoł, rodzeństwo, dziadków, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/01/27 – Bł. Jerzego Matulewicza

18:00 Za ++ rodziców Antoniego i Hildegardę Polińskich, dziadków z obu stron, pokr. Poliński, Brol.

IV Niedziela Zwykła  -2018/01/28

08:00 Za + Marię Gałuszka (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 1).

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Pauliny Hertel (w 18 urodziny).

Poniedziałek-  2018/01/29

08:00 Za ++ męża Jerzego Podsadni, rodziców i dziadków z obu stron, Czesława Burzyńskiego, szwagra Jana Nos, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/01/30

08:00 Za ++ ojca Pawła (34 r), matkę Marceliną, siostry Annę i Agnieszkę, szwagra Ernesta, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/01/31 – Św. Jana Bosko

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji stawiających II ołtarz Bożego Ciała (rodzin z ul. Opolskiej, Harcerskiej, Krótkiej i Zacisze).

Czwartek – 2018/02/01

18:00 Msza szkolna  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i Św. Rity o powrót do zdrowia dla córki Jolanty.

Piątek – 2018/02/02 – Święto Ofiarowania (Matki Bożej Gromnicznej)

08:00 Za ++ Marię Kusz (w dniu urodzin), rodziców Florentynę i Wiktora, bratową Barbarę, pokr. Kusz, Ludwig.

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Spowiedź.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Lucyny Lachcik).

Sobota – 2018/02/03 – Św. Błażeja

17:30 Spowiedź.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Lucyny Lachcik).

V Niedziela Zwykła  – 2018/02/04

08:00 Za ++ brata Radosława Marciniak ( z okazji urodzin), ojca Tadeusza, teścia Adama, Marię Rączka, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za + męża, ojca Jana Ibrom (1 śm.).

Poniedziałek-  2018/02/05 – Św. Agaty

08:00 Za ++ córkę, męża Tadeusza, teściów Bronisławę i Wojciecha Lachcik.

Wtorek – 2018//02/06 – Św. Pawła Miki i Towarzyszy

18:00 Za + Gintra Szostok (od sąsiadów z ul. Waryńskiego, Lublinieckiej, Szpitalnej, 20 Stycznia i Polnej).

Środa – 2018/02/07

18:00 Za + babcię Annę Kochel ( w dniu urodzin).

Czwartek – 2018/02/08

18:00 Msza szkolna Za + Hermana Heinze (30 dzień).

Piątek – 2018/02/09

18:00 Za ++ rodziców Bartylak, teściów Sojka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/02/10 – Św. Scholastyki

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ rodziców Wincentego i Teresę Kałuża, Franciszka i Gertrudę Dykta, pokr.

VI Niedziela Zwykła  – 2018/02/11 – Światowy Dzień Chorych

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii (w 80 urodziny).

10:30 W intencji chorych z błogosławieństwem lurdzkim.

15:30 Nieszpory.

16:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek-  2018/02/12

17:00 Nabożeństwo Eucharystyczne.

18:00 Za ++ szwagierkę Annę Dworaczek (w dniu urodzin), jej syna Mariana, męża Józefa Pigula, pokr.

Wtorek – 2018/02/13

17:00 Nabożeństwo Eucharystyczne.

18:00 Za + Bernarda Nowak (w 30 dzień).

Środa – 2018/02/14 – Środa Popielcowa

08:00 O owocne przeżycie Wielkiego Postu dla parafii.

16:30 Za + Marię Bernard (2 r.).

18:00 Za ++ córkę Wandę, męża Józefa (od Mieczysławy Hreczyn).

Czwartek – 2018/02/15

18:00 Za ++ rodziców Jana i Franciszkę Janik, rodzeństwo Zofię, Józefa, Franciszka, dziadków i ciocie, pokr. Janik, Soból, chrześniaka Artura Janik.

Piątek – 2018/02/16

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Za + Stefana Mazurkiewicz oraz za ++ z ul. Waryńskiego, 20 Stycznia, Polnej, Lublinieckiej, Szpitalnej.

Sobota – 2018/02/17 – Początek Rekolekcji Wielkopostnych

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Anny i Jerzego ( z okazji urodzin).

I Niedziela Wielkiego Postu – 2018/02/18 – Rekolekcje Wielkopostne

08:00 Za + Józefę Szyja ( w dniu urodzin).

10:30 Przez wstawiennictwo Św. Kamila o powrót do zdrowia dla brata Wawrzyńca Małek.

15:00 Gorzkie Żąle – kazanie pasyjne.

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych.

18:00 Spotkanie rekolekcyjne dla młodzieży.

Poniedziałek-  2018/02/19 – Rekolekcje Parafialne

08:00 Za ++ ojca Józefa Bomba (w dniu urodzin), matkę Marię, pokr. – nauka dla wszystkich.

16:30 Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci.

18:00 1.Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji stawiających II ołtarz Bożego Ciała (rodzin z ul. Opolskiej, Harcerskiej, Krótkiej i Zacisze) – nauka dla wszystkich.

2.Za + Mariana Brodnickiego (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 8 (kl. 1,2) – nauka dla wszystkich.

19:00 Nauka stanowa dla kobiet.

Wtorek – 2018/02/20 – Rekolekcje Parafialne

08:00 Za ++ rodziców Jana i Wiesławę, brata Andrzeja, pokr. Pietrek, Sowińskich  – nauka dla wszystkich.

16:30 Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci.

18:00 Za ++ matkę Kazimierę Michalak (15 r.), ojca Henryka Ziółkowskiego, siostrę Krystynę, jej męża Zenona Tyl, Józefa Skrucha, dziadków z obu stron – nauka dla wszystkich -– nauka dla wszystkich.

19:00 Nauka stanowa dla mężczyzn.

Środa – 2018/02/21 – Zakończenie Rekolekcji – kolekta na klasztor franciszkanów

08:00  Za ++ matkę Helenę, ojca Mariana Janoszka-– nauka dla wszystkich.

18:00 Za + Józefa Bujak (1 r.) – nauka dla wszystkich.

Czwartek – 2018/02/22 – Święto Katedry Św. Piotra

18:00Za + Gintra Smieszkoł (1 r.).

Piątek – 2018/02/23 – Św. Polikarpa

17:15 Droga Krzyżowa spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Sobota – 2018/02/24

18:00 Za ++ matkę Hildegardę Skornia (6 r.), ojca Józefa, siostrę Urszulę, jej męża Teodora, szwagra Eugeniusza Szyszka, dusze w czyśćcu cierpiące.

II Niedziela Wielkiego Postu – 2018/02/25

08:00 Za ++ ojca Mariana Pietrzak, dziadków Pietrzak, Szaton, pokr. Pietrzak, Szaton.

10:30 W intencji Parafian.

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 Za ++ Tomasza, Teresę, ojca Feliksa, pokr. Korkus, Lechowicz

Poniedziałek-  2018/02/26

08:00 Za ++ brata Tadeusza (1 r), jego córkę Ewę, pokr.

Wtorek – 2018/02/27

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Janiny (w 80 urodziny) oraz o zdrowie w rodzinach dzieci.

Środa – 2018/02/28

18:00 Za ++ matkę Weronikę (24 r.), ojca Andrzeja, brata Józefa, szwagrów Henryka i Franciszka, pokr. Prusko, Jędrak.

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się