Sierpień

XVIII Niedziela Zwykła – 2021/08/01

08:00 Za ++ rodziców Marię i Józefa, chrzestnych Marię i Antoniego, dziadków, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności

Poniedziałek  2021/08/02  

08:00 Za + wujka Andrzeja Łysy.

Wtorek – 2021/08/03

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Sabiny i Zbigniewa Sworeń (w 30 rocznicę ślubu).

Środa – 2021/08/04 – Św. Jana Marii Vianneya

18:00 Za ++ rodziców Jolantę i Wiesława, dziadków z obu stron, pokr. Wolarz, Matuszczyk, Mazurkiewicz, Janecki, dusze w czyśćcu cierpiące.     

Czwartek – 2021/08/05

18:00 Za ++ męża Dietera Śmieszkoł, syna Piotra, siostrę Annę Janusz, brata Józefa, pokr. Śmieszkoł, Dondela, Skwara.

Piątek – 2021/08/06 – święto Przemienienia Pańskiego

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Jadwigi Prusko).

Sobota – 2021/08/07

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 .Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Jadwigi Prusko).

XIX Niedziela Zwykła – 2021/08/08

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ ciocię Emilię Duk, jej męża Bronisława, ich rodziców, rodzeństwo, pokr. Duk, Mirek, Cichoń, Kudła.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ męża Henryka, brata Wiktora, dziadków Pawła i Jadwigę Kudela, Elfrydę i Franciszka Bogdoł.

Poniedziałek  2021/08/09 – Św. Teresy Benedykty od Krzyża  

08:00 Za + Tadeusza Tredera.

Wtorek – 2021/08/10 – Św. Wawrzyńca

18:00 Za ++ męża Józefa Pamuła, rodziców, pokr.

Środa – 2021/08/11 – Św. Klary

08:00 Za + Krystynę Krzepczak (30 dzień).

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji matki Moniki Labus (w dniu urodzin) oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

Czwartek – 2021/08/12

18:00 Za + siostrę Urszulę (1 r.),

Piątek – 2021/08/13

18:00 Nabożeństwo fatimskie – msza św. – Przez wstawiennictwo MB. Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Ks. Wajdy, Andrzeja, Stawowej.

Sobota – 2021/08/14 – Św. Maksymiliana Marii Kolbego

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Kacpra Kłaptocz (w 18 urodziny).

Niedziela – 2021/08/15 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

08:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanej i Św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji członków Rycerstwa Niepokalanej i ich rodzin.

10:30 Za + Józefę Szyja (7 r.).

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek  2021/08/16  

08:00 Za ++ męża Ewalda Signus (w dniu urodzin), rodziców Albinę i Antoniego, jego siostrę Adelajdę, szwagrów Rajmunda i Pawła, pokr. oraz za ++ z ul. Harcerskiej.

Wtorek – 2021/08/17 – Uroczystość Św. Jacka

18:00 Za ++ rodziców Józefa i Annę Tomala, ich córki Adelajdę, Elżbietę i Urszulę, synów Henryka, Piotra i Jerzego, synową Gertrudę, zięciów Jana, Stanisława i Gotfryda, wnuków Teresę i Benedykta, pokr. Tomala, Henkel, Szaton.

Środa – 2021/08/18

08:00 Za + Teodora Tomala (30 dzień).

17:30 Nabożeństwo do Św. Józefa.

18:00 Za ++ rodziców Marię i Pawła, rodzeństwo Marię i Ernesta, dziadków, ciocię Augustynę, Anastazję Foks, Marię i Annę Zyzik, dusze w czyśćcu cierpiące.     

Czwartek – 2021/08/19

18:00 Za ++ matkę Gabrielę Szulc, ojca Romana, pokr. Smieszkoł, Szulc, Strach, Ginko, Kempa.

Piątek – 2021/08/20 – Św. Bernarda

18:00 Za ++ męża Franciszka, syna Piotra, brata Teodora, rodziców Marię i Ernesta, teściów Helenę i Józefa, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2021/08/21/08/21 – Św. Piusa X

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Adama Łucarza (70 urodziny) i mamy Anieli Łucarz (w 95 urodziny).

XXI Niedziela Zwykła – 2021/08/22

08:00 Za + Marię Korkus (od sąsiadów z ul. Opolskiej 4).

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ ojca Józefa (w dniu urodzin), matkę Krystynę Pigula, dziadków z obu stron, pokr. Mizera, Damas, Duda, Dworaczek, Labus.

Poniedziałek  2021/08/23 – Św. Róży z Limy

17:25 Różaniec- Spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Wtorek – 2021/08/24 – święto Św. Bartłomieja Ap.

18:00 Za ++ rodziców Bernarda i Matyldę, Jana i Genowefę, brata Piotra, synową Kornelię, pokr. Podsiadły, Kałuża, Jakubowski, Drzymała.

Środa – 2021/08/25

18:00 Za + Stanisława Hudomięt ( od rodziny Bacia).    

Czwartek – 2021/08/26 – Uroczystość NMP Częstochowskiej

18:00 Za + Olgę Barańską oraz za ++ z ul. Nowe Osiedle 7.

Piątek – 2021/08/27 – Św. Moniki

18:00 Za ++ męża Henryka, rodziców Gertrudę i Bernarda Wyrwoł, Marię i Johana Hoffart, pokr. oraz o zdrowie w rodzinie.

Sobota – 2021/08/28 – Św. Augustyna

16:00 W 41 rocznicę podpisanie porozumień sierpniowych z prośbą o łaski dla członków NZSS „Solidarność” z Oddziału Zarządu Regionu Śląska Opolskiego w Zawadzkiem, ich rodzin, dla byłych działaczy NSZZ „Solidarność” oraz za ++ członków NSZZ „Solidarność”.

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ matkę Ewę Pluta, brata Pawła Pluta.

XXII Niedziela Zwykła – 2021/08/29

08:00 Za + Bertę Mocny (od sąsiadów z ul. Opolskiej 4).

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ rodziców Marię i Romana, siostrę, 2 braci, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek  2021/08/30  

18:00 Za + kuzyna Huberta Reudersdorf.

Wtorek – 2021/08/31

17:15 Spowiedź dla uczniów Szkoły Podstawowej i Szkół Średnich przed rozpoczęciem nowego roku.

18:00 Za + Katarzynę Ochlust zd. Rataj (w dniu urodzin).

Lipiec

Czwartek – 2021/07/01

17:00 Za + Lucynę Wolarz (1 r.).

Piątek – 2021/07/02

16:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

17:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Stefanii Richter).

Sobota – 2021/07/03 – Św. Tomasza Apostoła

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli (w 50 urodziny) oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie.

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Stefanii Richter).

XIV Niedziela Zwykła – 2021/07/04

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Kamila (w dniu urodzin).

10:30 Za + Krystynę Karkowską (1 r.).

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ żonę Mirosławę Świątecką (5 r.), pokr. Świąteckich, Ratkowskich.

Poniedziałek  2021/07/05  

08:00 Za ++ żonę Urszulę Sklorz, rodziców z obu stron, szwagierkę Barbarę, pokr.

Wtorek – 2021/07/06 – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

17:00 Za ++ Stefana Obsadny, rodziców z obu stron, brata Konrada, 4 szwagrów, pokr. oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie.

Środa – 2021/07/07

17:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Matki Bożej w rodzinie Urszuli i Jerzego Paszkiewicz oraz w rodzinach dzieci  oraz o dary Ducha Św. dla wnuków.     

Czwartek – 2021/07/08 – Św. Jana z Dukli

08:00 W intencji Parafian.

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Sebastiana Górskiego i Patrycji Pawelak.

Piątek – 2021/07/09

17:00 Za ++ rodziców Gertrudę i Eryka Psyk, Genowefę i Wincentego Pielat, rodzeństwo, dziadków z obu stron, pokr. Pielat, Psyk.

Sobota – 2021/07/10

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Elżbiety Szwarc (w 75 urodziny).

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ Elżbietę Rychlik (6 r.), jej ojca Tadeusza, pokr. dusze w czyśćcu cierpiące.

XV Niedziela Zwykła – 2021/07/11

08:00 Za + ojca Kazimierza Justyńskiego ( 10 r. – od córki Katarzyny).

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ matkę Małgorzatę Światły (15 r.), brata Jerzego (7 r.), pokr. Światły, Tyślik

Poniedziałek  2021/07/12 – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu  

08:00 Za + Barbarę Hudomięt (od Krystyny i Piotra Domałacznych).

Wtorek – 2021/07/13 – Św. Andrzeja Świerada i Benedykta

17:00 Nabożeństwo Fatimskie – msza św. – Przez wstaw. Matki Bożej Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o nowe w intencji rodzin z ul. Zielonej, Dworcowej i Kolejowej i Opolskiej .

Środa – 2021/07/14

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Daniela Krawiec i Haliny Pomierskiej.

17:00 Za ++ matkę Marię Kaczmarzyk (z okazji urodzin), ojca Józefa, ich rodziców, rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.   

Czwartek – 2021/07/15 – Św. Bonawentury

18:00 Za + matkę Alicję Trojan (z okazji urodzin).

Piątek – 2021/07/16 – NMP z Góry Karmel

08:00 Za + Józefa Schwierzy (30 dzień).

18:00 Za ++ rodziców Józefa i Krystynę Pigula, dziadków Elżbietę i Pawła Pigula, Genowefę i Stefana Duda, pokr. z obu stron.

Sobota – 2021/07/17

13:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Danuty i Łukasza Kalinowskich (w 25 rocznicę ślubu) oraz o Boże Błogosławieństwo dla dzieci.

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ ojca Gerarda Skowronek (7 r.), matkę Annę, pokr.

XVI Niedziela Zwykła – 2021/07/18

08:00 Za ++ ojca Antoniego Gola, dziadków Joannę i Franciszka Gola, Franciszkę i Jana Jańta, teściów Anielę i Józefa Polak, pokr. Buda, Krzan, Dykta, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za + matkę Małgorzatę Piechula (od córki Danuty z rodziną).

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych (Maria Opas, Aleksander Koziołek).

Poniedziałek  2021/07/19  

08:00 Za ++ dziadka Wincentego, ciocię Annę ( w dniu urodzin), krewnych, przyjaciół, sąsiadów, znajomych, Monikę i Reinera Kochel, Irenę i Reinera, Barbarę Ziaja, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2021/07/20 – Bł. Czesława

18:00 Za + Jana Piskorz (od kolegów).

Środa – 2021/07/21

17:30 Nabożeństwo do Św. Józefa.

18:00 Za ++ bratową Barbarę Kusz (25 r.), jej męża Erwina, siostrę Marię, ich rodziców Aurelię i Wacława, Florentynę i Wiktora, pokr. Grudzińskich, Kuszów, dusze w czyśćcu cierpiące.    

Czwartek – 2021/07/22 – święto Św. Marii Magdaleny

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Joanny Ginko (w 40 urodziny) oraz w intencji Zbigniewa i Angeliki.

Piątek – 2021/07/23 – święto Św. Brygidy

17:25 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Sobota – 2021/07/24 – Św. Kingi

17:30 Spowiedź.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Dominika Żyłka (w 18 urodziny).

XVI Niedziela Zwykła – 2021/07/25

08:00 Za ++ rodziców Marię i Antoniego Garcorz, poległego ojca Stefana Cebulski, męża Bruno Werner, rodziców Martę i Józefa, ich rodziców i rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Przez wstawiennictwo Św. Anny w intencji rodzin z ul. Opolskiej 25-43

15:30 Nieszpory.

16:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek  2021/07/26 – Uroczystość Św. Anny  

08:00 Przez wstawiennictwo Św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o nowe w intencji czcicieli Św. Anny (od parafian z ul. Nowe Osiedle, Liszczoka).

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji matki Anny (w 80 urodziny) oraz za + ojca Jerzego.

Wtorek – 2021/07/27 – Św. Joachima

18:00 Za + Kazimierza Sośniak (1 r.).

Środa – 2021/07/28

18:00 Za ++ rodziców Alfreda i Marię Bednarek, teściów Helenę i Jana Wyrwich, ich rodziców i rodzeństwo, szwagra Pawła, pokr. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2021/07/29 – Św. Marty

08:00 Za ++ Annę, Wilhelma i Gintra Pluta, dziadków Marie i Wilhelma, rodziców Elżbietę i Józefa Ziaja.

Piątek – 2021/07/30

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Błażeja Dutka i Anny Lubiak.

18:00 Za ++ rodziców Ryszarda Sławskich, pokr. Sławski, Fassian.

Sobota – 2021/07/31- Św. Ignacego z Loyoli

17:30 Spowiedź.

18:00 Za + Małgorzatę Piechula (od koleżanek).

Czerwiec

Wtorek – 2021/06/01 – Św. Justyna

18:00 Za ++ męża Engelberta (19 r.), jego rodziców Marię i Teodora Labus, pokr. Labus, Chwiralla, Gałuszka.

Środa – 2021/06/02

18:00 Za + Elżbietę Rychlik zd. Kaczyńska (z okazji urodzin).   

Czwartek – 2021/06/03 – Uroczystość „Bożego Ciała”

08:30 W intencji Parafian – procesja wokół kościoła.

10:30 Za ++ Włodzimierza Kornackiego (5 r.), brata Józefa, rodziców Zofię i Leona, teściów Jadwigę i Józefa Siemiątkowskich, wnuka Patryka, pokr. z obu stron.

16:00 Za ++ Franciszka Gola (z okazji urodzin), rodziców z obu stron, pokr. Gola, Morcinek

Piątek – 2021/06/04

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00  Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Szubert).

Sobota – 2021/06/05

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Marcina Hołówka i Marty Szolka.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Szubert).

X Niedziela Zwykła – 2021/06/06

08:00 Za ++ ojca Jana Heimel (28 r.), matkę Hildegardę, teścia Henryka Bartoszek, ciocię Gertrudę Ziaja, Marię Bartoszek, dziadków Pawła i Annę Heimel, Wiktora i Marię Bartoszek, kuzyna Pawła, pokr.

10:30 Za + Stanisławę Gierszon (30 dzień)..

14:30 w intencji Parafian.

16:00 Za ++ córkę Olgę (22 r.), rodziców Stanisława i Józefę, teścia Pawła, bratową Marię, szwagra Piotra.

Poniedziałek – 2021/06/07 

08:00 Za + Barbarę Hudomięt (od Anny i Daiusza Rapacz z rodziną).

18:00 Za + Bertę Mocną (30 dzień).

Wtorek – 2021/06/08 – Św. Jadwigi Królowej

18:00 Za ++ Wiktora Krawiec (7 r.), pokr. Krawiec, Smyla, Brzęk, Kamiński, Piechula.

Środa – 2021/06/09

18:00 Za ++ rodziców Stefana i Dorotę Trzepizur, dziadków z obu stron, dziadków Wilhelma i Wiktorię Sojka, pokr. Trzepizur, Kulig, Reichel, Sojka, dusze w czyśćcu cierpiące.    

Czwartek – 2021/06/10

18:00 Za ++ Feliksę Nyga (1 r.), jej męża Stanisława, syna Jana, pokr. Nyga, Bendyk, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2021/06/11 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 Za ++ męża Antoniego, jego rodziców, braci, siostry, pokr. Feluks, Keler, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2021/06/12 – Niepokalane Serce Maryi

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ Sławomira Burbę, Wiesławę Brol, ich rodziców, dziadków , pokr. Kyć, Burba.

XI Niedziela Zwykła  – 2021/06/13

08:00 Za ++ rodziców Helenę i Reinholda Gerdes, ich córkę Lidię Grzywocz, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za ++ matkę Paulinę Ludwig (z okazji urodzin), ojca Jana, ich rodziców i rodzeństwo, męża Józefa, pokr.

16:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Waryńskiego, Polnej, Spacerowej, Szpitalnej i Lublinieckiej.

Poniedziałek – 2021/06/14 – Bł. Michała Kozala Bpa 

08:00 Za ++ teściową Annę Stefan (w dniu urodzin), teścia Karola, rodziców Stanisławę i Wojciecha.

Wtorek – 2021/06/15

18:00 Za ++ Marii Kusz (5 r.), brata Erwin, bratową Barbarę, rodziców Florentynę i Witora, dziadków z obu stron, pokr. Kusz, Ludwig, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2021/06/16

17:30 Nabożeństwo do Św. Józefa.

18:00 Za + dawcę serca.   

Czwartek – 2021/06/17 – Św. Brata Alberta Chmielowskiego

18:00 Za ++ Teofila Cichoń, żonę Helenę, synów Jerzego i Henryka, Jadwigę i Jana Buchwald, synów Gerarda i Ludwika, jego żonę Helenę, pokr.

Piątek – 2021/06/18

18:00 Za ++ matkę Julię Zyzik (23 r.), jej męża Jerzego, pokr. Zyzik, Fleger, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2021/06/19

17:30 Spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej i Św. Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji rodzin Szostok, Krawiec, Kleinert.

XII Niedziela Zwykła – 2021/06/20

08:00 Za ++ m.o. dz. Huberta Schostok, jego rodziców Marię i Romana, rodziców Jadwigę i Alojzego Scheitza, dziadków z obu stron, pokr. Scheitza, Schostok, God, Weber, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za ++ Józefa Długoszewskiego (4 r.), rodziców z obu stron, siostrę Janinę, brata Stanisława, 2 szwagrów, bratanicę Justynę, bratową Helenę, dusze w czyśćcu cierpiące.

11:30 O Boże błogosławieństwo  w intencji dzieci przystępujących pierwszy raz do Stołu Pańskiego, ich rodziców i chrzestnych.

15:30 Nieszpory.

16:00 o opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek – 2021/06/21 – Najświętszej Maryi Panny Opolskiej 

08:00 Za + Helmuta Poloczek (1 r.).

Wtorek – 2021/06/22

18:00 Za ++ męża Eryka (4 r.), rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2021/06/23

17:25 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Czwartek – 2021/06/24 – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzczciela

18:00 O opiekę Anioła Stróża dla Antoniego Ploch (w 1 rocznicę urodzin) oraz o Boże Błogosławieństwo dla jego rodziców i chrzestnych.

Piątek – 2021/06/25

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Lasończyk.

Sobota – 2021/06/26

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Stanisławę i Janusza Dusza.

XIII Niedziela Zwykła – 2021/06/27

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii (z okazji urodzin) i Boże Błogosławieństwo w rodzinie.

10:30 Za ++ Jana Smereczańskiego, jego syna Tomasza (od pracowników firmy Technodrew).

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ rodziców Jana i Sabinę, brata Leona Czudaj, pokr.

Poniedziałek – 2021/06/28 – Św. Ireneusza 

08:00 Za ++ m. i o. Henryka Labus (z okazji urodzin), rodziców Elżbietę i Pawła, ich dzieci Annę, Józefa, Gerharda, Ericha, Krystynę, teściów Wincentego i Florentynę Labus, Marię i Wilhelma Kandora, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2021/06/29 – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

08:00 Za ++ rodziców Martę i Wilhelma Pandzioch.

18:00 Za ++ m. o. Piotra Sojka (w dniu urodzin), rodziców Pawła i Franciszkę i rodzeństwo Sojka.

Środa – 2021/06/30

18:00 Za ++ Mariana Brodnickiego, rodziców, pokr.    

Maj

Sobota – 2021/05/01 – Święto Św. Józefa Robotnika

17:15 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Maryi.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Jadwigi Smieszkoł).

Niedziela Wielkanocna – 2021/05/02

08:00 W intencji Parafian.

10:30 O światło Ducha Św. dla zdających w tym roku maturę,

14:30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Renaty (z okazji urodzin).

16:00 Za + córkę Ewelinę Kandora  zd. Szwed (2 r.).

Poniedziałek  2021/05/03 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Bożeny i Jerzego (w 35 rocznicę ślubu) oraz w intencji Jerzego (w 60 urodziny).

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Adama Ochwat ( w 18 urodziny).

15:30 Nabożeństwo majowe.

16:00 Za ++ ojca Józefa Wasik (8 r.), matkę Jadwigę, pokr. Wąsik, Stafa, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2021/05/04 – Św. Floriana

16:30 Przez wstawiennictwo Św. Floriana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji pracowników Walcowni Rur Andrzej i ich rodzin oraz emerytów i rencistów a także za ++ pracowników Walcowni Rur Andrzej (od NSZZ „Solidarność” w Walcowni Rur Andrzej i Dyrekcji Walcowni Rur Andrzej).

18:00 O dary Ducha Św. i przez wstawiennictwo Św. Anny o zdanie matury dla wnuczki.

Środa – 2021/05/05

15:00 Za ++ w „III powstaniu śląskim” z Gminy Zawadzkie.

18:00 Za + Teresę Ibrom (od rodzin Labus i Lachcik).     

Czwartek – 2021/05/06 – Św. Filipa i Jakuba Apostołów.

18:00 Za ++ Alicję Trojan, Teodora Świerczok oraz za ++ z ul. Wajdy, Andrzeja i Stawowej.

Piątek – 2021/05/07

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani  Jadwigi Smieszkoł).

Sobota – 2021/05/08 – Uroczystość Św. Stanisława Bpa

18:00 Za ++ Annę i Gerarda Skowronek, Zofię i Gotfryda Wąsik, Joachima Sadlo, Jadwigę, Stanisława, Halinę i Władysława Szymczak, Reginę i Pawła Dyla, Elżbietę i Józefa Kuś, Paulinę, Rudolfa, Antoniego i Joannę Watoła, Czesława Cybulskiego, pokr. Ochman, Goj.

VI Niedziela Wielkanocna – 2021/05/09

08:00 Za ++ siostrę Magdalenę, jej męża Waltera, ich syna Franciszka, zięcia Mariana, Adele Danisz, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za + Adelajdę  Lasończyk ( 30 dzień).

16:00 Za + Teresę Ibrom (od sąsiadów z ul. Zielonej).

Poniedziałek  2021/05/10  

18:00 O Boże bł. w pracy i o urodzaje w intencji rodzin  z ul. Andrzeja, Stawowej. Ks. Wajdy, Opolskiej ( od torów), Krótkiej, Harcerskiej, Dworcowej, Kolejowej, Zacisze i Zielonej, Szpitalnej.

Wtorek – 2021/05/11

18:00 O Boże bł. w pracy i urodzaje w intencji rodzin z ul. Nowe Osiedle, Opolskiej ( do torów), Waryńskiego, Strzeleckiej, Leśnej, Liszczok, Spacerowej, Polnej, Lublinieckiej.

Środa – 2021/05/12

18:00 Za ++ rodziców Bronisława i Agnieszkę, braci i siostry, pokr. Wysocki, Kochel, dusze w czyśćcu cierpiące.   

Czwartek – 2021/05/13 – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

18:00 Nabożeństwo Fatimskie –msza św. – Przez wstaw. Matki Bożej Fatimskiej. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji  rodzin z ul. Opolskiej 9, 11, 13 , 15.

Piątek – 2021/05/14 – Św. Macieja Ap.

14:15 Za + Marię Korkus (od współpracowników męża).

18:00 Za ++ ojca Edwarda Pawelak (1 r.), jego żonę Marię Pawelak, pokr.

Sobota – 2021/05/15

18:00 Za ++ matkę Alinę Sworeń, bratową Kornelię, pokr. Kunicki, Sworeń.

Niedziela – 2021/05/16 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

08:00 Za ++ matkę Różę Lajszwic, pokr. dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za + Stanisława Hudomięt (30 dzień).

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek  2021/05/17  

18:00 Za + Tomasza Buczek (od koleżanek i kolegów z Działu Kontroli Jakości).

Wtorek – 2021/05/18

18:00 Za ++ męża Kazimierza Trybulę (9 r.), rodziców Jana i Antoninę, Paulinę i Franciszka Skopek, brata Norberta, szwagrów Adama i Józefa z żoną Wiesławą, Mariettę Obst, Hanle, Annę i Czesława Lisiak, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące.j

Środa – 2021/05/19

08:00 Za ++ Matkę Łaniewską (30 dzień), ojca Stanisława.

17:30 Nabożeństwo do Św. Józefa.

18:00 Za + Barbarę Hudomięt (od Marii i Andrzeja Marek z rodziną).     

Czwartek – 2021/05/20

18:00 Za ++ rodziców Jana i Józefę Szymańskich.

Piątek – 2021/05/21 – Wspomnienie Św. Jana  Nepomucena

18:00 Za ++ z rodzin Piecuch i Zyzik.

Sobota – 2021/05/22

13:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji jubilatów obchodzących jubileusz 50- lecia I Komunii Św.

18:00 Za ++ rodziców Zofię i Zygmunta Jędrak, teściów Weronikę i Andrzeja Prusko, szwagrów, dziadków z obu stron, pokr.

Niedziela – 2021/05/23 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

07:25 Różaniec – spowiedź.

08:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za + Krystynę Machelską (8 rocznica)

16:00 Za ++ Agnieszkę i Antoniego Mrugała, ich syna Mariana.

Poniedziałek  2021/05/24 – Święto NMP Matki Kościoła  

08:00..

18:00 Za ++ rodziców Marię i Pawła Brol.

Wtorek – 2021/05/25

18:00 Za + Teresę Ibrom oraz za ++ z ul. Zielonej (od sąsiadów z ul. Zielonej).

Środa – 2021/05/26 –„ Dzień Matki”

18:00 W intencji żyjących i ++ matek.     

Czwartek – 2021/05/27 – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

18:00 Za ++ Edeltraud Krawiec (5 r.), jej męża Ernesta.

Piątek – 2021/05/28

18:00 Za ++ żony: Teresę Winnicką i Józefę Tomaszewską, rodziców Mieczysława i Irenę Winnickich, dziadków Piotra i Annę Hodryś, Karola i Anielę Winnickich.

Sobota – 2021/05/29 – Św. Urszuli Ledóchowskiej

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Aleksandry (w 50 urodziny) oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinie.

18:00 Za ++ rodziców Annę i Emila Młynek, Marię i Stanisława Palka, szwagrów: Bogusława, Eugeniusza i Reinholda, Renatę Kapłan, SM Hildeburgis, Reginę Kotala, pokr. Młynek, Wycisło, Palka, Rudalski.

Niedziela – 2021/05/30  – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za + Lidię Bugajewską (1 r.).

14:30..

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji rocznika 1952(w 60 rocznicę I komunii Św.)  i ich rodzin oraz za ++ koleżanki i kolegów z tego rocznika.

Poniedziałek  2021/05/31 – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

18:00 Za ++ Jerzego Jonetzko (6 r.), oraz za ++ dziadków z obu stron.

Kwiecień

Triduum Paschalne  

Wielki Czwartek – 2021/04/01

16:00 Msza Wieczerzy Pańskiej dla seniorów – O Boże Błogosławieństwo dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich ich rodzin oraz czcicieli Św. Franciszka oraz nowe powołania kapłańskie i zakonne.

18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej …….

Wielki Piątek – 2021/04/02

09.00 Nabożeństwo Drogi  Krzyżowej.

10:00 Odwiedziny Chorych

15.00 Koronka do Miłosierdzia.

16:00 Liturgia Męki Pańskiej dla seniorów.

18:00 Liturgia Męki Pańskiej.(Adoracja Krzyża po ceremoniach).

Wielka Sobota – 2021/04/03

08:00 Początek adoracji przy Bożym Grobie.

11:00, 12:00, 13:00 – poświęcenie pokarmów ( przy grocie).

15:00-16:00 – sprzątanie kościoła. (k-ł będzie zamknięty)

18:00 Liturgia Wigilii Paschalnej – msza św.
Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi z podziękowaniem za pomoc w wychowaniu dzieci z prośba o dalsze siły, łaski i wytrwałość w modlitwie różańcowej za dzieci(od róży różańcowej rodziców Justyny).

2.  ………..

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego– 2021/04/04

08:00  W intencji Parafian.

10:30 Za + Lucynę Wolarz (od FZŚ).

14:30…..

16:00Za ++ męża Helmuta Mrozek (4 r.), siostrę Elżbietę, brata Herberta, szwagra Henryka, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek  Wielkanocny – 2021/04/05 

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ewy i Andrzeja (w 30 rocznicę ślubu).

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Renaty ( w dniu 80 urodzin) oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

14:30……

16:00……..

Wtorek w oktawie Wielkanocy – 2021/04/06

18:00 O świętość kapłanów (od męskiej róży różańcowej Grom).

Środa w oktawie Wielkanocy  – 2021/04/07

18:00 Za + Barbarę Hudomięt (od firmy „Geomap”).    

Czwartek w oktawie Wielkanocy  – 2021/04/08

18:00 Za + Krystynę Kosytorz (od sąsiadów z ul. Zielonej).

Piątek  w oktawie Wielkanocy– 2021/04/09

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa dzieci i młodzieży).

Sobota w oktawie Wielkanocy – 2021/04/10

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00Za ++ córkę Martynę Sierant, ojca Stanisława, pokr. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela Miłosierdzia Pańskiego – 2021/04/11

08:00 Za ++ rodziców Marię i Władysława Rataj, Zofię i Tadeusza Skwara, siostrę Anielę, jej męża Edmunda, pokr.

10:30 Za + Kazimierza Sośniak.

14:30….

16:00W intencji Parafian.

Poniedziałek – 2021/04/12 

18:00 Za + Olgę Barańską (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 7).

Wtorek – 2021/04/13

18:00 O świętość kapłanów ( od męskiej róży różańcowej Grom).

Środa – 2021/04/14

18:00Za ++ Annę Kachel (1 r.), jej męża Henryka, rodziców, rodzeństwo, krewnych.   

Czwartek – 2021/04/15

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Marcina Hołówka i Marty Szolka.

18:00 Za ++ ojca Stanisława, teściów Antoninę i Władysława, zięcia Rafała, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2021/04/16

18:00 Za ++ męża Jerzego ( w rocznicę śmierci), jego rodziców, braci, szwagrów, szwagierkę Ritę, Ernesta, rodziców, szwagrów, Dorotę, Franciszka Iwanowskiego, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2021/04/17

18:00 Za ++ Jana Sojka, jego rodziców Emilię i Józefa, dziadków z obu stron, pokr, dusze w czyśćcu cierpiące.

III Niedziela Wielkanocna  – 2021/04/18

08:00 Za ++ syna Marka (1 r.), pokr. Chmura, Kraka.

10:30 Za ++ syna Jarosława, rodziców, rodzeństwo z obu stron, pokr. Palonka, Janiszek

14:30

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek – 2021/04/19 

08:00……..

Wtorek – 2021/04/20

18:00 Za + Huberta Schostok oraz za ++ mieszkańców z Liszczoka.

Środa – 2021/04/21

17:30 Nabożeństwo do Św. Józefa

18:00 Za + Tomasza Buczek (od parafialnego zespołu „Caritas”).   

Czwartek – 2021/04/22

18:00 Za + Tomasza Buczek (od koleżanek i kolegów z Wydziału Kontroli Jakości).

Piątek – 2021/04/23 – Uroczystość Św. Wojciecha

17:25 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Sobota – 2021/04/24

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Jana i Marię Kluba, siostrę Ritę, dziadków Wiktorię i Teodora Skorupa, Annę i Franciszka Kluba, teściów Elżbietę i Józefa Ziaja.

IV Niedziela Wielkanocna – 2021/04/25

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za + Tomasza Buczek (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 4).

14:30..

16:00 Za ++ Jana i Gertrudę Matheja, pokr.

Poniedziałek – 2021 /04/26

08:00 Za + Barbarę Hudomięt (od rodziny Jakubiec i Domalik).

Wtorek – 2021/04/27

18:00 Za + Konrada Jeziorowskiego (od koleżanek i kolegów z Rozjazdów Kolejowych).

Środa – 2021/04/28

18:00 Za + Helenę Lasko (od sąsiadów z ul. Opolskiej).    

Czwartek – 2021/04/29- Św. Katarzyny Sieneńskiej

18:00 Za ++ mężów Jerzego i Adolfa, szwagra Henryka, ich rodziców Marię i Pawła Feldberg, rodzeństwo, dziadków z obu stron oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinach.

Piątek – 2021/04/30

18:00 Za + koleżankę Erykę Zuber.

Marzec

Poniedziałek  2021/03/01  

08:00 Za + Barbarę Hudomięt (od sąsiadów z Raby Wyżnej).

Wtorek – 2021/03/02

18:00 Za ++ męża Norberta, ojca Karola, teściów, szwagra Krzysztofa, swatkę Beatę, pokr. Grabiński, Skopek, Polk.

Środa – 2021/03/03

18:00 Za ++ Hildegardę Gemsa (1 r.), Józefa Gemsa, pokr. (od rodziny Suleckich).     

Czwartek – 2021/03/04 – święto Św. Kazimierza

18:00 Za ++ ojca Wilhelma Lajszwic, matkę Różę, dziadków z obu stron, teściów Anielę i Józefa Nowosielskich, pokr.

Piątek – 2021/03/05

16:45: Spowiedź.

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Małgorzaty Suleckiej).

Sobota – 2021/03/06

17:15 Spowiedź.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Małgorzaty Suleckiej) .

III Niedziela Wielkiego Postu – 2021/03/07

08:00 Za + Olgę Barańską (30 dzień).

10:30 Za ++ wnuka Dawida, bratanka Marcina , Marcelinkę..

14:30 W intencji Parafian.

16:00 Za ++ ojca Wiktora (5 r.), teściów Helenę i Jana, dziadków Helenę, Michała i Józefa, pokr. Skorzycki, Żyłka, Damas, Maniurka.

Poniedziałek  2021/03/08  

08:00 Za ++ ojca Jana Ludwig (z okazji urodzin), matkę Paulinę, ich rodziców i rodzeństwo, brata Helmuta, jego żonę Helenę, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2021/03/09

18:00 Za ++ rodziców Ryszarda i Gabrielę Sławskich, pokr. Sławski Fassian.

Środa – 2021/03/10

18:00 Za ++ matkę Florentynę Kusz (38 r.), ojca Wiktora, siostrę Marię, brata Erwina, jego żonę Barbarę, dziadków z obu stron, pokr. Kusz, Ludwig.

Czwartek – 2021/03/11

18:00Za ++ rodziców Różę i Edmunda Chwiralla, siostry Ewelinę i Elżbietę, męża Engelberta, pokr. Chwiralla, Gallus, Frey, Labus.

Piątek – 2021/03/12

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Za ++  rodziców Bartylak, teściów Sojka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2021/03/13

18:00 Za ++ męża Gintera Feluks, rodziców z obu stron, brata Józefa, siostrę Łucję, zięcia Krystiana, szwagrów i szwagierkę, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

IV Niedziela Wielkiego Postu „Laetare – 2021/03/14

08:00 Za ++ matkę Krystynę Pigula (w dniu urodzin), ojca Józefa, teścia Józefa Damas, szwagierkę Renatę, pokr. Duda, Damas, Dworaczek, Labus

10:30 Za + Roma Lasota (1 r.) – (od rodziców i siostry Danuty z rodziną).

14:30 W intencji Parafian.

16:00 Za ++ Marię Finke, Beatę Foks (od koleżanek i kolegów z Gositu).

Poniedziałek  2021/03/15  

08:00 Za ++ męża Mieczysława Antochów, jego rodziców Józefę i Franciszka Antochów, pokr. Antochów, Ornatowscy.

Wtorek – 2021/03/16

18:00 Za ++ rodziców Helenę i Mariana Janoszka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2021/03/17

18:00 Za ++ Erwina Kusz (3 r.), jego żonę Barbarę, siostrę Marię, rodziców Florentynę i Wiktora, teściów Aurelię i Wacława, dziadków z obu stron, pokr.   

Czwartek – 2021/03/18

18:00 Za ++ ojców Józefa Skornia i Józefa Dietrich, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2021/03/19 – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Za ++ męża Józefa Szostok (5 r.), rodziców Pawła i Albinę Małek, brata Bernarda, bratową Annę, brata Emila, bratowe Ingę i Łucję, Jana i Annę Szostok, szwagierkę Marię, siostrę Marię, jej męża Herberta Tyraza, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2021/03/20

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Marię i Jana Ziaja, ich syna Antoniego, jego żonę i córkę, pokr.

Niedziela Wielkiego Postu – 2021/03/21

08:00 Za ++ matkę Marię Bomba (7 r.), ojca Józefa, chrzestnych Marię i Antoniego, pokr.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej w rodzinach Jadwigi i Andrzeja Prusko, córki Doroty, syna Dariusza oraz dla ks. Rafała.

14:30..

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych ( Klary Buczko).

Poniedziałek  2021/03/22  

08:00 Za + brata Henryka (1 r.).

Wtorek – 2021/03/23

17:25 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Środa – 2021/03/24

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Antoniny (w dniu urodzin).   

Czwartek – 2021/03/25 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego –Dzień Świętości Życia

18:00 O świętość kapłanów (od męskiej róży różańcowej Grom).

Piątek – 2021/03/26

18:00 Za + Barbarę Hudomięt (od Magdaleny i Roberta Ruaś).

Sobota – 2021/03/27

17:00 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Kazimierę i Zdzisława Michalak, teściów Helenę i Henryka Ziółkowskich, siostrę Krystynę, Zenona Tyl, Józefa Skrucha, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela Palmowa – 2021/03/28

08:00 Za ++ Ernesta Ochman (22 r.), jego żonę Józefę, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za + Teresę Ibrom (30 dzień)

16:00 Za ++ syna Patryka Siemiątkowskiego (8 r.), matkę Jadwigę, dziadków z obu stron.

Wielki Poniedziałek  2021/03/29  

18:00 Za ++ męża Erwina Kałuża, wnuka Maksymiliana, rodziców Joannę i Wiktora, braci Henryka i Jana, bratową Lucynę, Joachima, teściów Józefa i Martę, babcię Marię.

Wielki Wtorek – 2021/03/30

18:00 Za ++ rodziców Paulinę i Urbana, męża Władysława.

Wielka Środa – 2021/03/31

18:00 Za ++ rodziców Annę i Rufina Lasończyk, braci Pawła i Alfreda, szwagra Rudolfa, pokr. Matuszczyk.    

Luty

Poniedziałek  2021/02/01  

08:00 Za + Jerzego kuś (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 2).

Wtorek – 2021/02/02 – święto Ofiarowania Pańskiego

08:00 Za + Halina Kluń ( 30 dzień).

18:00 Za ++ Marię Kusz(w dniu urodzin), brata Erwina, bratową Barbarę, rodziców Florentynę i Wiktora, dziadków z obu stron, pokr. Kusz, Ludwig, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2021/02/03

18:00 Za + Jana Ibrom (4 r.).     

Czwartek – 2021/02/04

18:00 Za ++ córkę Iwonę, męża Tadeusza,  teściów Bronisławę i Wojciecha Lachcik.

Piątek – 2021/02/05 – Św. Agaty

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Spowiedź.

18:00Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Lucyny Lachcik).

Sobota – 2021/02/06 – Św. Pawła Miki i Towarzyszy

17:30 Spowiedź.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Lucyny Lachcik).

Niedziela Zwykła – 2021/02/07

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Krzysztofa Janys (w 40 urodziny).

14:30 Za ++ Kaplanów.

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla Ksawerego Dzięgielewskiego.

Poniedziałek  2021/02/08  

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Marii Cichoń.

Wtorek – 2021/02/09

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Franciszka Bogdoł (w 80 urodziny).

Środa – 2021/02/10 – Św. Scholastyki

18:00 Za + Lidię Bugajewską ( od działkowiczów).     

Czwartek – 2021/02/11

09:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Lourdzkiej w intencji chorych i seniorów.

Piątek – 2021/02/12

18:00 Za ++ rodziców Alfreda i Marię Bednarek, teściów Helenę i Jana Wyrwich, ich rodziców i rodzeństwo, szwagra Pawła, pokr. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2021/02/13

18:00 Za + Zbigniewa Garmulewicza (1 r.).

VI Niedziela Zwykła – 2021/02/14

08:00 Za ++ rodziców Jana i Marię Bednorz, siostrę Mariolę, teścia Zbigniewa, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za + Małgorzatę Piechula (30 dzień).

16:00 Za + Hildegardę Respondek (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 2).

Poniedziałek  2021/02/15  

17:15 Nabożeństwo Eucharystyczne.

18:00 Za + Barbarę Hudomięt (od syna Jacka z żoną).

Wtorek – 2021/02/16

17:15 Nabożeństwo Eucharystyczne.

18:00Za + Beatę Foks oraz za ++ z ul. Waryńskiego, Polnej, Spacerowej, Lublinieckiej.

Środa Popielcowa – 2021/02/17

08:00 O owocne przeżycie Wielkiego Postu dla całej parafii.

16:30 Za + Krystynę Kosytorz (30 dzień).

18:00 Za + Huberta Schostok (od mieszkańców z Liszczoka).     

Czwartek – 2021/02/18

18:00 Za + Józefę Szyja (w dniu urodzin).

Piątek – 2021/02/19

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Za ++ męża Gintra, brata Piotra, rodziców Hildegardę i Wincentego, teściów Katarzynę, Jakuba, Karola, szwagrów Jerzego i Ernesta, Franciszka, Annę, Helenę, dziadków z obu stron.

Sobota – 2021/02/20

18:00 Za ++ rodziców Wincentego i Teresę Kałuża, Franciszka i Gertrudę Dykta, brata Jerzego, siostrę Marię, siostrzeńca Rafała, szwagrów Leona i Waltra.

Niedziela Wielkiego Postu – 2021/02/21

08:00 Za ++ rodziców Kazimierę i Zdzisława Michalak, chrzestną Zofię Gorzycką, jej męża Bolesława, ciocię Irenę, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30. Za +Tomasza Buczek (30 dzień)

14:30……

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek  2021/02/22 – Św. Katedry Św. Piotra Apostoła  

08:00 Za ++ matkę Hildegardę Skornia (10 r.), ojca Józefa, siostrę Urszulę, jej męża Teodora, szwagra Eugeniusza Szyszka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2021/02/23

17:25 Różaniec- spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Środa – 2021/02/24

18:00 Za + Barbarę Hudomięt (od wnuków Karoliny i Szymona).   

Czwartek – 2021/02/25

18:00 O świętość kapłanów (od męskiej róży różańcowej GROM)

Piątek – 2021/02/26

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Za ++ z rodzin Gabor, Brzezina.

Sobota – 2021/02/27

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Stefanii (w 70 urodziny).

II Niedziela Wielkiego Postu  – 2021/02/28

08:00 Za ++ rodziców Klarę i Teodora Maroń, Weronikę i Stanisława Gosztyła.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za + Helenę Lasko (30 dzień).

16:00 Za + Krystynę Kosytorz (od sąsiadów z ul. Zielonej).

Styczeń

Piątek – 2021/01/01- Uroczystość Bożej Rodzicielki – Nowy Rok

08:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Teresy Szostok).

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Żanety Jańta (w 30 urodziny).

14:30 O Boże Błogosławieństwo w roku 2021 dla wszystkich Parafian.

16:00 Przez wstawiennictwo 

Św. Rodziny z podziękowaniem  za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji Piotra Psyk (w 80 urodziny).  

Sobota – 2021/01/02 – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Teresy Szostok).

II Niedziela po Bożym Narodzeniu  – 2021/01/03   

08:00 Za + Marię Rogowską ( 30 dzień).

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za ++ kapłanów

16:00 Za ++ męża Krystiana Szubert (10 r.), dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek – 2021 /01/04 –„ Dzień Wieczystej Adoracji”

12:00 – 13:00  Bractwo Różańcowe.

13:00 – 14:00  Rodzina Św. Franciszka i Rycerstwo Niepokalanej.

14:00 – 15:00 Kobiety.

15:00 – 16:00 Dzieci i młodzież.

17:00 – 17:45  Mężczyźni.

17:45 – Zakończenie adoracji.

18:00 Za + Lucynę Wolarz (od sąsiadów z ul. Opolskiej 11).

Wtorek – 2021/01/05

18:00 Za + Wandę Żakowską (od córki Barbary, wnuków i prawnuków).

Środa – 2021/01/06 – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji pracowników Technodrewu i ich rodzin .

14:30 Za + Barbarę Hodomięt (30 dzień).

16:00 Za ++ ks. Rudolfa Halemba i ks. Ryszarda Michalika (od parafian).   

Czwartek – 2021/01/07

18:00 Za ++ Krystynę Karkowską (od mamy).     

Piątek – 2021/01/08

18:00 Za + Lucynę Wolarz (od sąsiadów z ul. Waryńskiego).

Sobota – 2021/01/09

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za + matkę Marię Tyraza (1 r.).

Niedziela Chrztu Pańskiego – 2021/01/10

08:00 Za ++ matkę Hildegardę Heimel (19 r.), ojca Jana, teścia Henryka Bartoszek, ciocię Gertrudę Ziaja, Marię Bartoszek, dziadków Pawła i Annę Heimel, Wiktora i Marię Bartoszek, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Za ++ kapłanów.

16:00 Za + Beatę Foks (od koleżanek i kolegów z Gositu).

Poniedziałek  2021/01/11  

18:00 Za ++ Pawła Lasończyk, rodziców Bertę i Konrada Puzik, Rufina i Annę Lasończyk, Andrzeja Gizler, brata Konrada, szwagrów, pokr.

Wtorek – 2021/01/12

18:00 Za + Krystynę Karkowską (od Elżbiety i Jerzego Wysklów z rodziną).

Środa – 2021/01/13

18:00 Za ++  Beatę Foks (od koleżanek i kolegów z Gositu).   

Czwartek – 2021/01/14

18:00 Za ++ Beatę Foks, Marcina Kalus, Tomasza Smeraczańskiego (od parafialnego zespołu „Caritas”).   

Piątek – 2021/01/15

18:00 Za + Beatę Foks (od sąsiadów z ul. Waryńskiego, Polnej, Spacerowej, Lublinieckiej) .

Sobota – 2021/01/16

17:30 spowiedź.

18:00 Za ++ wnuczkę Martynę Sierant (w dniu urodzin), męża Stanisława, siostrę Ritę, rodziców i teściów, dusze w czyśćcu cierpiące.

II Niedziela Zwykła – 2021/01/17

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Dawida Buczek (w 18 urodziny).

14:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Agnieszki Szymanek (w 50 urodziny).

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.  

Poniedziałek  2021/01/18  

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z ul. Lublinieckiej, Polnej, Spacerowej, Szpitalnej, Waryńskiego i Zielonej.

Wtorek – 2021/01/19 – Św. Józefa Sebastiana Pelczara Bpa

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z ul. Leśnej, Strzeleckiej i Liszczoka.

Środa – 2021/01/20

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z ul. Nowe Osiedle nr. 1,2,3

Czwartek – 2021/01/21 – Św. Agnieszki

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z ul. Nowe Osiedle nr. 4,5,6

Piątek – 2021/01/22

18:00 Za + Małgorzatę Krawiec (1 r.).

Sobota – 2021/01/23

17:25 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

III Niedziela Zwykła – 2021/01/24

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Felicyty (w 40 urodziny).

10:30 Za ++ rodziców Stanisława i Józefę Boguckich, dziadków z obu stron i chrzestnych.

14:30 Za ++ kapłanów.

16:00 W intencji Parafian.                       

Poniedziałek  2021/01/25  – święto Nawrócenia Św. Pawła

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z ul. Nowe Osiedle nr. 7 i 8.

Wtorek – 2021/01/26 – Św. Tymoteusza i Tytusa

18:00 Za ++ męża Teodora Strach, jego rodziców Katarzynę i Tomasza Strach, jego teściów Florentynę i Wiktora Smieszkoł, rodzeństwo, dziadków, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące

Środa – 2021/01/27

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z ul. Opolskiej (od początku do torów).     

Czwartek – 2021/01/28 – Św. Tomasza z Akwinu

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z ul. Opolskiej (od torów do końca parafii).

Piątek – 2021/01/29

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z ul. Andrzeja, Ks. Wajdy, Stawowej, Krótkiej, Harcerskiej, Zacisze, Dworcowej, Kolejowej.

Sobota – 2021/01/30

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Annę i Emila Młynek, Marię i Stanisława Palka, szwagrów: Bogusława, Eugeniusza i Reinholda, Renatę Kapłan, SM Hildeburgis, Reginę Kotala, pokr. Młynek, Wycisło, Palka, Rudalski.

IV Niedziela Zwykła – 2021/01/31

08:00 Za + Konrada Jeziorowskiego (w dniu urodzin).

10:30 Za + Lucynę Wolarz (od sąsiadów z ul. Opolskiej 11).

14:30 W intencji Parafian.

16:00 Za ++ męża Smereczańskiego, syna Tomasza, pokr. Pluta, Smereczański

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się