Czwartek – 2022/12/01
18:00 Roraty Za ++ matkę Paulinę Ludwig (22 r.), jej rodziców, rodzeństwo, ojca Jana, brata Helmuta, jego żonę Helenę, za ++ z ul. Lublinieckiej.
I Piątek – 2022/12/02
17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Spowiedź.
18:00 Roraty Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa. pani Krystyny Stafa). Spotkanie z uczniami 6 klasy przed bierzmowaniem.
Sobota – 2022/12/03 – Św. Franciszka Ksawerego
17:30 Spowiedź.
18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Stafa).
II Niedziela Adwentu – 2022/12/04
08:00 Za + wujka Jana Dingethal.
10:30 Za ++ Danutę Kardynał (w 30 dzień), jej męża Franciszka.
15:30 Nieszpory.
16:00 Za + Janinę Ludwig.
Poniedziałek – 2022/12/05
18:00 Roraty Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii Krawiec (w 70 urodziony).
Wtorek – 2022/12/06
18:00 Roraty Za ++ męża Norberta (w dniu urodzin), ojca Karola, pokr. Grabiński, Skopek, Polk.
Środa – 2022/12/07 – Św. Ambrożego
18:00 Roraty Za++ męża Gerarda Sojka, dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek – 2022/12/08 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
08:00 Za ++ Gertrudę Brolik, jej męża Józefa (od sąsiadów z ul. Opolskiej 4).
18:00 Roraty W intencji ministrantów i marianek oraz ich rodzin.(Po mszy św. spotkanie z rodzicami w salce).
Piątek – 2022/12/09
18:00 Roraty O opiekę Anioła Stróża dla Rity Matheja (w 1 rocznicę urodzin). Spotkanie z uczniami 7 klasy przed bierzmowaniem.
Sobota – 2022/12/10
17:00 Spowiedź.
17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.
18:00 Za + córkę Iwonę (32 r.)
III Niedziela Adwentu Gaudete – 2022/12/11
08:00 W intencji Parafian.
10:30 Za ++ matkę Helenę Zagórowicz (1 r.) jej męża Jana Zagórowicza, ojca Jana Rynnika, braci Ireneusza, Zdzisława, Marka, Annę Spałek, dziadków z obu stron, pokr.
15:30 Nieszpory.
16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Grażyny (w dniu urodzin).
Poniedziałek – 2022/12/12
18:00 Roraty Przez wstawiennictwo Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie w rodzinie.
Wtorek – 2022/12/13 – Św. Łucji
18:00 Roraty Za ++ ojca Teodora (20 r.), matkę Klarę, rodziców Weronikę i Stanisława Gosztyła.
Środa – 2022/12/14 – Św. Jana od Krzyża
18:00 Roraty Za ++ Beatę Jarząbek (2 r.), pokr. Jarząbek, Kowolski , Grabiński.
Czwartek – 2022/12/15
08:00 Za + Rolanda Krawiec (30 dzień).
18:00 Roraty Za + męża Mariana Brodnickiego (5 r.).
Piątek – 2022/12/16
18:00 Roraty Za + brata Pawła Worwąg (1 r.). Spotkanie dla uczniów 8 klasy przed bierzmowaniem.
Sobota – 2022/12/17
17:30 Spowiedź.
18:00 Za + Magdalenę Mrozek (1 r.).
IV Niedziela Adwentu – 2022/12/18
08:00 Za + Elżbietę Górską (od sąsiadów).
10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Matki Bożej w intencji Jerzego Paszkiewicz (w 75 urodziny).
15:30 Nieszpory.
16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych (Wiktor Zając).
Poniedziałek – 2022/12/19
18:00 Roraty Za + Krystynę Wiertel (1 r.).
Wtorek – 2022/12/20
18:00 Roraty Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Kamili Ibrom (w 18 urodziny).
Środa – 2022/12/21
18:00 Roraty Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Renaty Pawelak (w 50 urodziny).
Czwartek – 2022/12/22
16:00 Spowiedź.
18:00 Roraty Za ++ ciocię Franciszkę Knol (4 r.), jej męża Gerharda, dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek – 2022/12/23
16:00 Spowiedź.
17:25 Różaniec
18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.
Sobota – 2022/12/24 – Wigilia Bożego Narodzenia
15:30 Pasterka dla dzieci – Do Dzieciątka Jezus w intencji dzieci.
22:00 Pasterka 1. W intencji Parafian.
2. Do Dzieciątka Jezus o pokój, miłość i zgodę na świecie (ofiaruje FZŚ).
Niedziela – 2022/12/25 – Uroczystość Bożego Narodzenia
08:00 Za ++ rodziców Gertrudę i Wiktora Ceglarek, ciocięAnnę Czupała, Józefa i Irenę Niesłony, pokr. Ceglarek, Niesłony, dusze w czyśćcu cierpiące.
10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marty Ochwat (w 18 urodziny).
15:15 Nieszpory kolędowe.
16:00 Za ++ Jerzego Zyzik (31 r.), jego żonę Julię, pokr. Zyzik, Fleger, dusze w czyśćcu cierpiące.
Poniedziałek – 2022/12/26 – Odpust ku czci Św. Rodziny.
08:00 Za ++ ojca Teodora Taibert (32 r.), matkę Urszulę, pokr. oraz o Boże Błogosławieństwo dla syna Szymona.
10:30 Suma odpustowa W intencji Parafian i Gości.
16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Elżbiety (w 70 urodziny).
Wtorek – 2022/12/27 – święto Św. Jana Apostoła
08:00 Za + ks. Jana Sigmunda (w dniu urodzin).
Środa – 2022/12/28 – święto Świętych Młodzianków
10:00 Przez wstawiennictwo Św. Młodzianków o Boże Błogosławieństwo dla dzieci.
Czwartek – 2022/12/29 – V dzień w oktawie Bożego Narodzenia
18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Kamila Żyłki (w dniu urodzin).
Piątek – 2022/12/30 – święto Świętej Rodziny
18:00 Za ++ rodziców Barbarę i Henryka Iwanowskich, pokr.
Sobota – 2022/12/31 – VII dzień w oktawie Bożego Narodzenia
16:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane dobrodziejstwa w kończącym się roku.
Plan kolędy 2022/23
Środa 2022/12/28 – godz. 13:30 – ul. Lubliniecka (od nr 1)
Czwartek 2022/12/29 – godz. 13:30 – ul. Ks. Wajdy, Andrzeja.
Piątek 2022/12/30 – godz. 13:30 – ul. Stawowa. Opolska 50 i 48.
Poniedziałek 2023/01/02- godz. 15:30 – ul. Opolska (16- 4).
Wtorek 2023/01/03- godz.15:30 – ul. Nowe Osiedle 8 (kl. 1,2,3).
Czwartek 2023/01/05 – godz. 15:30 – ul. Nowe Osiedle 8(kl. 4,5,6) i 1 (kl. 1).
Sobota 2023/01/07 – godz. 12:00 – ul. Nowe Osiedle 5 (kl. 1,2) i 6 (kl. 1,2).
Poniedziałek 2023/01/09 – godz. 15:30 – ul. Nowe Osiedle 2 (kl. 1,2) i 1 (kl. 2,3).
Wtorek 2023/01/10 – godz. 15:30 – ul. Nowe Osiedle 2 (kl. 3,4,5).
Środa 2023/01/11 – godz. 15:30 – ul. Nowe Osiedle 7 (kl.1,2,3,4).
Czwartek 2023/01/12 – godz. 15:30 – ul. Nowe Osiedle 3 (kl. 1,2) i 4 (kl. 1,2).
Piątek 2023/01/13 – godz. 15:30 – ul. Szpitalna i Waryńskiego
Sobota 2023/01/14 – godz. 12:00 – ul. Opolska (11 i 13)
Poniedziałek 2023/01/16 – godz. 15:30 – ul. Opolska (18 – 46).
Wtorek 2023/01/17 – godz. 16:00 – ul. Opolska 15 (m.1).
Środa 2023/01/18 – godz. 15:30 – ul. Zielona, Spacerowa, Polna
Czwartek 2023/01/19 – godz. 15:30 – ul. Dworcowa, Kolejowa, Harcerska, Zacisze
Piątek 2023/01/20 – godz. 15:30 – ul. Strzelecka, Leśna i Liszczok.
Sobota 2023/01/21 – godz. 12:00 – ul. Krótka i Opolska (43 – 25).
Wtorek 2023/01/24 – godz. 15:30 – ul. Opolska (1,3,5,7,9).
Piątek 2023/01/27 – godz. 15:30 – ul. Spacerowa, Polna
Sobota 2023/01/28 – godz. 13:00 – ul. Lubliniecka (nr 1) i dodatkowa.