45. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę – zaproszenie

Już w najbliższy czwartek 19.08.2021 r. na szlak 45. Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę wyruszą pątnicy z dekanatów Zawadzkie i Dobrodzień (2 fioletowa). W tym roku pielgrzymka podzielona została na odcinki sztafetowe. Nasza grupa będzie w drodze w czwartek i piątek. Z racji panującej sytuacji nie będzie także wspólnych posiłków oraz noclegów (po zakończonym dniu autobus odwiezie pątników do Zawadzkiego).

Trwają wciąż zapisy! W tym roku, z racji dużej ilości dokumentów do wypełnienia, są on prowadzone jedynie w Dobrodzieniu oraz w parafii NSPJ w Zawadzkiem

Przewodnikiem naszej grupy będzie w tym roku o. Wiktor Lata OFM, wikariusz parafii NSPJ w Zawadzkiem, którego będzie wspomagał nasz proboszcz – ks. Joachim Bomba.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się