Boże Ciało 2020

Dziś po Mszy św. o godz. 8 wyruszyliśmy z procesją, aby zamanifestować naszą wiarę w realną obecność Jezusa pod postacią chleba eucharystycznego. Niestety, z racji panującej sytuacji procesja odbyła się wokół kościoła. W czasie procesji czterokrotnie zatrzymaliśmy się przy naszej grocie, by odprawić poszczególne stacje Bożego Ciała. ⛪️🌞😇

Mimo to ceremonia była bardzo uroczysta – duża asysta Liturgicznej Służby Ołtarza i Dzieci Maryi, sztandary, orkiestra, dzieci z poduszkami i sypiące kwiaty – wszystkim wam za upiększenie tego nabożeństwa dziękujemy! Niestety nas, wiernych, było w tym roku o wiele mniej, niż bywało w poprzednich latach. 🕊

Mamy jednak nadzieję, że za rok będziemy mogli wyruszyć w większej liczbie na ulice naszego miasta. 🙏

–> zapraszamy dziś na godz. 19:00 na wspólne nabożeństwo uwielbienia‼️

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się