43. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę

W poniedziałek 12.08.2019 r. z Opola wyrusza 43. Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jak co roku zachęcamy do udziału w pielgrzymce w ramach grupy 2 Fioletowa (dekanaty Zawadzkie i Dobrodzień). Zapisy w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio w grupie podczas pielgrzymki.

W środę 14.08.2019 r. pielgrzymka (strumienie opolski i kluczborski) dotrze na nocleg do Zawadzkiego. Na terenie naszej parafii nocować będą grupy: 2 pomarańczowo-czerwona (Nowe Osiedle) oraz 13 srebrna i 5 zielona (plac przed kościołem).  Prosimy w miarę możliwości przyjąć pod swój dach pielgrzymów. Nabożeństwo pielgrzymkowe w naszym kościele o godz. 20:00.

W czwartek 15.08.2019 r. rano pielgrzymka wyruszy w dalszą drogę, o godz. 8:30 na polanie koło Pietraszowa Msza św. z udziałem pielgrzymów. Z tego względu mogą nastąpić utrudnienia w ruchu (o godz. 6:00 wyruszą grupy nocujące w Zawadzkiem, natomiast ok. 7:00 przez miasto, od strony Żędowic, przejdą grupy strumienia głubczyckiego i raciborskiego).

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się