Marzec

I Czwartek – 2018/03/01

18:00 Msza szkolna Za ++ matkę Klare Maroń (7 r.), ojca Teodora, rodziców Weronikę i Stanisława Gosztyła.

I Piątek – 2018/03/02

17:00 Spowiedź.

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Małgorzaty Suleckiej).

I Sobota – 2018/03/03

17:30 Spowiedź.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Małgorzaty Suleckiej)

III Niedziela Wielkiego Postu – 2018/03/04

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ męża Ewalda Signus (4 r.), jego rodziców Albinę i Antoniego, pokr.

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Rozalii Stach (w 60 urodziny).

Poniedziałek-  2018/03/05

08:00 Za ++ ojca Jana Ludwig (z okazji urodzin), matkę Paulinę, ich rodziców i rodzeństwo, brata Helmuta, jego żonę Helenę, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/03/06

18:00 Za ++ ojca Wilhelma Lajszwic, matkę Różę, dziadków z obu stron, Anielę i Józefa Nowosielskich, pokr.

Środa – 2018/03/07

18:00 Za ++ żonę Reginę Kotala (5 r.), rodziców Franciszka i Wandę Kotala, teściów Grzegorza i Marię Borgacz.

Czwartek – 2018/03/08

18:00 Msza szkolna Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Teresy Szostok (w 85 urodziny).

Piątek – 2018/03/09

17:15 Droga Krzyżowa.

18:00 Za ++ matkę Florentynę Kusz (35 r.), ojca Wiktora, siostrę Marię, bratową Barbarę, dziadków Karolinę i Aleksandra, Wiktorię i Stefana, pokr.

Sobota – 2018/03/10

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ ojca Wiktora Skorzyckiego, teściów Helenę i Jana Żyłka, pokr. Żyłka, Skorzycki, Damas, Maniurka, Łucarz.

IV Niedziela Wielkiego Postu – „Laetare” – 2018/03/11

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ brata Ryszarda, rodziców Kornela i Rozalię, pokr.

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 Za + wnuka Dawida Laskiewicz (1 r.).

Poniedziałek-  2018/03/12

08:00 Za + Marię Taibert (od znajomych).

Wtorek – 2018/03/13

18:00 Za ++ męża Gintra Feluks, jego rodziców, rodziców Marię i Franciszka, brata Józefa, 6 szwagrów, pokr.Feluks, Kostoń, Bernard, Światły.

Środa – 2018/03/14

18:00 Msza dla młodzieży  Za ++ męża Franciszka Kołodziej (13 r.), rodziców Marię i Stefana Przydacz, rodzeństwo, teścia Pawła Kołodziej, szwagra Teodora Kołodziej, pokr. Kołodziej, Zientek, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/03/15

18:00 Msza szkolna Za + Mieczysława Antochów (1 r.).

Piątek – 2018/03/16

17:00 Za + Rudolfa Ochmann (1 r.).

18:00 Droga Krzyżowa ulicami miasta ( od k-ła NSPJ do k-ła Św. Rodziny).

Sobota – 2018/03/17

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ewy (w 50 urodziny).

V Niedziela Wielkiego Postu – 2018/03/18

08:00 Za ++ rodziców Marię i Józefa, teścia Waltra, dziadków z obu stron, pokr.

10:30 Za ++ rodziców Różę i Edmunda Chwiralla, siostry Ewelinę i Elżbietę, męża Engelberta, pokr. Chwiralla, Labus, Gallus, Frey

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek-  2018/03/19 – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Maryi

08:00 Za ++ męża Józefa Szistok (2 r.), rodziców Pawła i Allbinę Małek, brata Bernarda, bratową Annę, brata Emila, bratową Łucję Małek, Jana i Annę Szostok, szwagierkę Marię, dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Za ++ rodziców Jadwigę i Alojzego Scheitza, Marię i Romona Schostok, brata Horsta, bratanka Sylwestra, dziadków z obu stron, szwagierki, szwagrów, Hildegardę Szostok, pokr. Scheitza, Schostok, Weber, dusze opuszczone.

Wtorek – 2018/03/20

18:00 Za ++ rodziców Marię i Jana Ziaja, ich syna Antoniego, jego córkę Helgę.

Środa – 2018/03/21

18:00Za ++ ojców Józefa Skornia i Józefa Dietrich, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2018/03/22

18:00 Msza szkolna Za + Leopolda Ziaja (1 r.).

Piątek – 2018/03/23

17:15 Droga Krzyżowa – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Sobota – 2018/03/24

17:00 Spowiedź.

18:00 Za + męża Erwina Kałuża (1 r.).

NiedzielaPalmowa  – 2018/03/25 – (poświęcenia palm na każdej mszy św.)

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jana Stanek (w 65 urodziny).

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Dominika Lis (w 18 urodziny).

15:15 Gorzkie Żale – kazanie pasyjne.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Kamili Lorek (w 18 urodziny).

Wielki Poniedziałek-  2018/03/26

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej w rodzinie Kuszów.

17:00 Spowiedź dla dzieci.

Wielki Wtorek – 2018/03/27

08:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Antoniny (w dniu urodzin).

Spowiedź w Kolonowskiem.

Wielka Środa – 2018/03/28

08:00 Za ++ siostrę Marię (10 r.), brata Jana, rodziców, teściów, dziadków, chrzestnych, pokr.

09:00 Nabożeństwo pokutne połączone z spowiedzią św.

16:30 Nabożeństwo pokutne połączone z spowiedzią św.

(w k-le NSPJ o godz. 10:30, 15:00  i 19:00)

Triduum Paschalne

Wielki Czwartek – 2018/03/29

18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej 1. O Boże Błogosławieństwo dla członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich ich rodzin oraz czcicieli Św. Franciszka oraz nowe powołania kapłańskie i zakonne.

2. Za + Patryka Siemiątkowskiego (5 r.).

Wielki Piątek – 2018/03/30

08.30Wspólne odmawianie jutrzni wielkopiątkowej.

09.00 Nabożeństwo Drogi  Krzyżowej.

10:00 Odwiedziny Chorych

15.00 Koronka do Miłosierdzia.

18:00 Liturgia Męki Pańskiej.(Adoracja Krzyża po ceremoniach).

20:00 Czuwanie młodzieży przy Bożym Grobie (koniec adoracji o godz. 21.00).

Wielka Sobota – 2018/03/31

08:00 Początek adoracji przy Bożym Grobie.

08:30Wspólne odmawianie jutrzni wielkosobotniej.

11:00 i 13:00 – poświęcenie pokarmów wielkanocnych.

15:00-16:00 – sprzątanie kościoła. (k-ł będzie zamknięty)

18:00 Liturgia Wigilii Paschalnej – msza św.

1.Za ++ rodziców Annę i Rufina Lasończyk, braci Pawła i Alfreda, teściów Matuszczyk.

2.Za ++ męża Henryka Labus (10 r.), rodziców Elżbietę i Pawła Piguła, ich dzieci: Annę, Gerarda i Józefa, teściów Florentynę i Wincentego Labus, Marię i Wilhelma Kandora, dusze opuszczone..

 

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się