Pasterka 2017

Jak co roku o północy w kościele parafialnym została odprawiona tzw. Pasterka. Przedtem w nastrój Uroczystości Bożego Narodzenia wprowadziła nas schola parafialna wykonując przepiękne utwory Adwentowe i Świąteczne. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył ks. prob. Joachim Bomba, Słowo Boże wygłosił gość ks. dr Piotr Tarlinski (diec. duszpasterz mniejszości narodowych). Obecny był także ks. emeryt Piotr Lepszy. Mszę swoją grą uświetniła nasza Parafialna Orkiestra Dęta. Przepięknie brzmiały kolędy w wykonaniu orkiestry i licznie zgromadzonych wiernych, a atmosfera panująca w kościele była iście podniosła i uroczysta, bowiem Zbawiciel przyszedł na Ziemię, aby nas Zbawić.

O godzinie 15:30 w Wigilię odprawiona została tzw. Pasterka dla dzieci.

Zdjęcia na naszym Facebook’u – kliknij w zdjęcie…

Zdjęcie użytkownika Parafia św. Rodziny w Zawadzkiem.
Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się