Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych – święto nakazane.
– Msze Święte o godzinie 8:00 i 10:30
– Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu o godzinie 14:30 (obchody międzyparafialne).

Jutro Święto Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny
– Msze Święte o godzinie 8:30 i 18:00
– Różaniec za zmarłych zalecanych o godzinie 8:00 (zalecki można składać w zakrystii)

Przypominamy o możliwości uzyskania odpustów za zmarłych przez najbliższe 8 dni. Warunki: bycie w łasce uświęcającej, przyjecie Komunii Św. w intencji zmarłego, nawiedzenie kościoła lub cmentarza, modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

Dążmy do świętości i pamiętajmy o tych, którzy nas w tej drodze poprzedzili i może potrzebują naszej modlitwy. Nie zatrzymujmy się tylko na zewnętrznej czci poprzez postawienie kwiatów i znicza, ale odmówmy modlitwę w intencji zmarłych i chciejmy ofiarować za nich Komunię Świętą.

Zdjęcie użytkownika Parafia św. Rodziny w Zawadzkiem.
Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się