Obchody Kalwaryjskie 11-13.08.2017

Gorąco zachęcamy do udziału w Obchodach Kalwaryjskich Wniebowzięcia NMP w dniach 11-13.08 na Górze św. Anny. To nasza wspólna, międzyparafialna tradycja sięgająca początków naszej parafii. Niestety, coraz mniej naszych parafian uczestniczy w tychże obchodach, stąd nasze gorące zaproszenie do udziału – liczny udział jest bowiem wizytówką dla naszych parafii!!!
Prywatne obchody parafialne rozpoczną się w piątek 11.08 o godz. 9:15 na Rajskim Placu przed bazyliką (dojazd we własnym zakresie). Stamtąd wyruszymy na dróżki kalwaryjskie.
Serdecznie zapraszamy na piątkowe obchody parafialne całymi rodzinami! Do zobaczenia w Góra św. Anny – Sanktuarium!
Szczęść Boże!

Zdjęcie użytkownika Parafia św. Rodziny w Zawadzkiem.
Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się