Styczeń

Poniedziałek-  2018/01/01 – Uroczystość Bożej Rodzicielki

08:00 O Boże Błogosławieństwo dla Parafian w Nowym Roku.

10:30 Za ++ dziadków Marię i Józefa, pokr.

15:30 Nabożeństwo o pokój.

16:00 Za ++ rodziców Krystynę i Józefa Bujak, siostrę Jolantę Hadamik, pokr.

Wtorek – 2018/01/02 – Św. Bazylego Wlk. i Grzegorza z Nazjanzu

08:00 Za + Gintra Szostok (od sąsiadów z ul. Waryńskiego, Lublinieckiej, Szpitalnej, 20 Stycznia i Polnej).

Środa – 2018/01/03

08:00 Za + męża Krystiana Szubert (7 r.).

I Czwartek – 2018/01/04 – „Dzień Wiecznej Adoracji”

12:00 – 13:00  Bractwo Różańcowe.

13:00 – 14:00  Adoracja dowolna.

14:00 – 15:00  Rodzina Św. Franciszka i Rycerstwo Niepokalanej.

15:00 – 16:00  Kobiety.

16:00 – 17:00  Dzieci i młodzież.

17:00 – 17:45  Mężczyźni.

17:45 – Zakończenie adoracji.

18:00 Za ++ Teodora Sikora, Franciszka i Piotra Skornia, rodziców, teściów, dziadków, pokr. Skornia, Sikora, Czaja, Poloczek, dusze w czyśćcu cierpiące.

I Piątek – 2018/01/05

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Teresy Szostok).

2. Za + Mariannę Gwoźdź (30 dzień).

Sobota – 2018/01/06 – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)

08:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Teresy Szostok).

10:30 1. Za ++ matkę Hildegardę (16 r.), ojca Jana, teścia Henryka Bartoszek, ciocię Gertrudę Ziaja, dziadków Pawła i Annę Heimel, Wiktora i Marię Bartoszek, pokr.

2.Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji pracowników Technodrewu i ich rodzin

16:00 Za + Józefa Długoszewskiego (od siostry Stefani z rodziną).

Niedziela Chrztu Pańskiego – 2018/01/07

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za przywrócenie zdrowia Rosicie oraz o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich modlących się w tej intencji.

15:30 Nieszpory kolędowe.

16:00 Za + Stefana Mazurkiewicz (od sąsiadów z ul. Waryńskiego, 20 Stycznia, Polnej, Lublinieckiej, Szpitalnej).

Poniedziałek-  2018/01/08

08:00 Za + Leopolda Ziaja oraz za ++ członków FZŚ.

Wtorek – 2018/01/09

08:00 Za ++ rodziców Renatę i Ryszarda Ledwoń, pokr. Spik.

Środa – 2018/01/10

08:00 Za ++ Pawła Lasończyk, rodziców Bertę i Konrada Puzik, Rufina i Anetę Lasończyk, Andrzeja Geizler, brata, szwagrów, pokr.

Czwartek – 2018/01/11

08:00 W intencji Parafian.

Piątek – 2018/01/12

08:00 Za + Pawła Pluta (od rodziny z Wrocławia).

Sobota – 2018/01/13

15:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców  Piotra Dzięgielewskiego  i Antoniny Szymańskiej.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za + Gintra Eichhorn  (1 r.) (od rodziny Eichhorn i Sypko).

II Niedziela Zwykła -2018/01/14

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++  męża Franciszka, rodziców z obu stron.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ męża Gintra Bury (z okazji urodzin), matkę Hildegardę, szwagra Ernesta, dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek-  2018/01/15

08:00 Za + Mariana Brodnickiego (30 dzień).

Wtorek – 2018/01/16

08:00..

Środa – 2018/01/17 – Św. Antoniego Opata

08:00..

Czwartek – 2018/01/18

08:00 Za + Pawła Pluta (od rodziny z Wrocławia).

Piątek – 2018/01/19 – Św. Józefa Pelczara

08:00 Za ++ wnuczkę Martynę, męża Stanisława Sierant, pokr. dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Do Bożej Opatrzności oraz przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz zdrowie w intencji ks. Piotra Lepszy (w dniu urodzin).

Sobota – 2018/01/20

17:30 Spowiedź.

18:00 Za + Marcina Smiatka oraz za ++ z ul. Nowe Osiedle 4.

III Niedziela Zwykła  -2018/01/21

08:00 Za ++ rodziców Emila i Annę Młynek, Stanisława i Marię Palka, ich synów Bogusława i Eugeniusza, Renatę Kapłan, SM Hildeburgis, Renatę Kotala, pokr. Młynek, Wycisło, Palka, Rydalski.

10:30 Do Bożej Opatrzności  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Pauliny Buczek ( w 18 urodziny).

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek-  2018/01/22

08:00 Do Bożej Opatrzności i Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Felicyty Szubert (z okazji urodzin).

Wtorek – 2018/01/23

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Środa – 2018/01/24 – Św. Franciszka Salezego

08:00…

Czwartek – 2018/01/25 – Święto Nawrócenia Św. Pawła

18:00 Msza szkolna Za + męża Gintra Smieszkoł (w dniu urodzin).

Piątek – 2018/01/26 – Św. Tymoteusza i Tytusa

18:00 Za ++ męża i ojca Teodora Strach, jego rodziców Katarzynę i Tomasza Strach, rodziców Florentynę i Wiktora Smieszkoł, rodzeństwo, dziadków, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2018/01/27 – Bł. Jerzego Matulewicza

18:00 Za ++ rodziców Antoniego i Hildegardę Polińskich, dziadków z obu stron, pokr. Poliński, Brol.

IV Niedziela Zwykła  -2018/01/28

08:00 Za + Marię Gałuszka (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 1).

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Pauliny Hertel (w 18 urodziny).

Poniedziałek-  2018/01/29

08:00 Za ++ męża Jerzego Podsadni, rodziców i dziadków z obu stron, Czesława Burzyńskiego, szwagra Jana Nos, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2018/01/30

18:00 Za ++ ojca Pawła (34 r), matkę Marceliną, siostry Annę i Agnieszkę, szwagra Ernesta, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2018/01/31 – Św. Jana Bosko

18:00 Msza szkolna….

Grudzień

Poniedziałek 2017/11/27

08:00 Za ++ męża Herberta Ibrom, pokr. z obu stron.

Wtorek – 2017/11/28

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinach Sławuta, Kot i Staniek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2017/11/29

18:00 Za + męża Antoniego Feluks (w dniu urodzin).

Czwartek – 2017/11/30 – Uroczystość Św. Andrzeja Apostoła

18:00 Msza szkolna Za ++ rodziców: Jana i Emilię Lajszwic, Franciszka i Wiktorię Mańczyk, siostry Helenę i Agnieszkę, jej wnuka Roberta, pokr.

I Piątek – 2017/12/01

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie  (ofiaruje róża różańcowa. pani Krystyny Stafa).

I Sobota – 2017/12/02

17:30 Spowiedź.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Stafa).

I Niedziela Adwentu – 2017/12/03

08:00 Za ++ Józefa i Brygidę Kośkiewicz (od rodziny Bachta i Sychta z Jasła).

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ siostrę Alicję, szwagra Mieczysława, rodziców Cecylię i Mieczysława, dziadków z obu stron, teściów Emilię i Teofila, ich syna Zbigniewa, zięcia Bogumiła, Weronikę Smyka, Henryka Szymczyk.

Poniedziałek 2017/12/04

18:00 Roraty Za ++ matkę Paulinę Ludwig (17 r.), ojca Jana, brata Helmuta, jego żonę Helenę oraz za ++ z ul. Lublinieckiej.

Wtorek – 2017/12/05

18:00 Roraty Za + matkę Weronikę Bosy (9 r.).

Środa – 2017/12/06

18:00 Roraty Za ++ rodziców Marię i Wilhelma, Teresę , siostrę Urszulę, pokr. Respondek, Lenart.

Czwartek – 2017/12/07 – Św. Ambrożego

18:00 Roraty Za ++ rodziców Jolantę i Wiesława, dziadków z obu stron, pokr. Matuszczyk, Wolasz, Mazurkiewicz, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2017/12/08 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Anny Thomann (w 80 urodziny).

18:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanej w intencji marianek i ich rodziców.

Sobota – 2017/12/09

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ męża Gerarda Sojka, dusze w czyśćcu cierpiące.

II Niedziela Adwentu -2017/12/10

08:00 Za + córkę Iwonę (27 r.).

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ męża Norberta, ojca Karola, szwagra Krzysztofa Grabińskiego, jego rodziców, pokr. Grabiński, Skopek, Polk.

Poniedziałek 2017/12/11

18:00 Roraty Za ++ rodziców Jana i Jadwigę Ludwig, Marię i Gertrudę Sosgórnik, pokr.

Wtorek – 2017/12/12

18:00 Roraty Za ++ męża Bernarda Breilich, rodziców Marię i Franciszka Machnik, teściów Annę i Adolfa Breilich, Sebastiana Klein, Jerzego i Ericha, pokr.

Środa – 2017/12/13 – Św. Łucji

18:00 Roraty  1. Przez wstawiennictwo Św. Rodziny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie w rodzinie Lachcik.

2. Za zamordowanych w stanie wojennym oraz za ofiary katastrofy smoleńskiej z parą prezydencką na czele.

Czwartek – 2017/12/14

18:00 Roraty Za + ojca Teodora Maroń (15 r.).

Piątek – 2017/12/15

18:00 Roraty 1. Za + Krzysztofa Misztela (od Krystyny Mizera z rodziną).

2. Za + Klausa Loska (w 30 dzień).

Sobota – 2017/12/16

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Alfreda i Marię Brolik, dziadków z obu stron.

III Niedziela Adwentu -2017/12/17 – „Gaudete”

08:00 Za ++ rodziców Helenę i Jakuba Hadamik, Wilhelma Frania, Marię i Wincentego Kosytorz, Marię, Józefa, Mariolę i Andrzeja Buchwald, pokr.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej w intencji Jerzego Paszkiewicz (w 70 urodziny).

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek 2017/12/18

18:00 Roraty Za ++ ojca Antoniego Baran, Rozalię Kukuczka.

Wtorek – 2017/12/19

18:00 Roraty Za ++ matkę Annę Nowak, ojca Piotra, rodziców Zofię i Huberta Zielonka.

Środa – 2017/12/20

18:00 Roraty Za + Gintra Eichhorna oraz za ++ z ul. Nowe Osiedle 7.

Czwartek – 2017/12/21

18:00 Roraty Za ++ Henryka i Ernę Szcześniak, pokr.

Piątek – 2017/12/22

16:00 Spowiedź.

18:00 Roraty Za ++ męża Jerzego Piechula (18 r.), rodziców Teściów, siostry: Jadwigę i Elżbietę, brata Wiktora, dziadków z obu stron, pokr. Piechula, Krawiec, Smyla, Rakoczy, Janusz.

Sobota – 2017/12/23

16:30 Spowiedź.

17:30 Różaniec.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

IV Niedziela Adwentu -2017/12/24 – Wigilia Bożego Narodzenia

08:00 Za ++  rodziców Piotra Agnieszkę  Kochel, męża Jana Ibrom, siostrę Reginę z mężem Wilhelmem, brata Józefa, szwagierkę Marię, rodziców Jana i Agnieszkę Ibrom, rodzeństwo Walentego i Marię, Jana Vertel, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

15: 30 Pasterka dla dzieci – Do Dzieciątka Jezus w intencji dzieci.

Poniedziałek 2017/12/25 –  Uroczystość Narodzenia Pańskiego

00:00 Pasterka 1. W intencji Parafian i Gości.

2. Do Dzieciątka Jezus o pokój, miłość i zgodę na świecie (ofiaruje FZŚ).

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Otylii i Stanisława Andryszewskich (w 60 rocznicę ślubu).

10:30 Za ++ rodziców Jana i Dorotę, męża Franciszka, pokr.

15:15 Nieszpory świąteczne.

16:00 Za ++ Hildegardę Ludwig (w 100 r. urodzin), ojca Jana, dziadków z obu stron, siostrę Helenę, szwagra Jana, zięcia Grzegorza, teściów Helenę i Piotra, pokr. Ludwig, Baingo, Włodarz, Paszkiewicz.

Wtorek – 2017/12/26 –  II dzień Bożego Narodzenia – Św. Szczepana

08:00 Za ++ matkę Kazimierę Michalak, ojca Henryka Ziółkowskiego, siostrę Krystynę, szwagra Zenona Tyl, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za ++ męża Henryka, brata Wiktora, rodziców Franciszka i Elfrydę Bogdoł, Pawła i Jadwigę Kudela, dziadków z obu stron.

16:00 Za ++ ojca Jerzego Zyzik (27 r.), jego Zonę Julię, pokr. Zyzik, Fleger, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2017/12/27  – Święto Św. Jana Ewangelisty (poświęcenie wina)

08:00 Za + ks. Jana Sigmunda (w dniu urodzin).

Czwartek – 2017/12/28 – Święto Młodzianków

10:00 Przez wstawiennictwo Św. Młodzianków w intencji dzieci.

Piątek – 2017/12/29 – V dzień Oktawy Bożego Narodzenia

08:00 Za ++ rodziców Marię i Ludwika, siostry Małgorzatę i Elżbietę, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2017/12/30 – VI dzień Oktawy Bożego Narodzenia.

18:00 Za ++ rodziców Barbarę i Henryka Iwanowskich.

Niedziela -2017/12/31 – Uroczystość Św. Rodziny – Odpust

08:00 Za ++ ojca Teodora Taibert (27 r.), matkę Urszulę, pokr.

10:30 Suma odpustowa – W intencji Parafian i Gości.

15:00 Nabożeństwo na zakończenie roku 2017.

16:00 Za + ks. Marcina Szewczuka

Listopad

Poniedziałek 2017/10/30

16:30 Spowiedź.

18:00 1. Za ++ ojca Józefa Skornia (39 r.), matkę Hildegardę, ich rodziców, pokr. Skornia, Młynek, Zając.

2. Za + matkę Anielę Nowosielską (30 dzień).

Wtorek – 2017/10/31

16:00 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Józefa Psiuk, teściów Mariannę i Jana Mazurkiewicz, męża Stefana, siostry, szwagrów, bratową, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2017/11/01 – Uroczystość Wszystkich Świętych

08:00 w intencji Parafian.

10:30 Za ++ rodziców Marię i Józefa Bomba, pokr.

14:30 Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu.

Czwartek – 2017/11/02 – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

08:00 Różaniec za zmarłych zalecanych.

08:30 Za ++ zalecanych.

18:00 Za ++ rodziców Marię (3 r.) i Jana Kluba, siostrę Ritę, dziadków z obu stron.

Piątek – 2017/11/03

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Ewy Rataj).

Sobota – 2017/11/04 – Św. Karola Boromeusza

17:00 Spowiedź.

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Ewy Rataj).

XXXI Niedziela Zwykła -2017/11/05

08:00 Za ++ członków Róż Różańcowych naszej parafii.

10:30 Za ++ ojca Gerarda Skowronek (w dniu urodzin), matkę Annę, pokr.

15:20 Różaniec za zmarłych.

16:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek 2017/11/06

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Za ++ matkę Urszulę1) Taibert, ojca Teodora, pokr.

Wtorek – 2017/11/07

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Za ++ siostrę Elżbietę Friedrich (1r.), siostrę Marię, Gerdę, brata Henryka, rodziców Emerling, teściów, pokr. Friedrich, Emerling, Krut, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2017/11/08

17:30 Różaniec za zmarłych.

18:00 Za ++ męża Engelberta, Teodora i Marię Labus, ciocię Helenę Moy, rodziców Różę i Edmunda Chwiralla, siostry Ewelinę i Elżbietę, pokr. Chwiralla, Labus.

Czwartek – 2017/11/09 – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

18:00 Za ++ brata Norberta Skopek (7 r.), rodziców Paulinę i Franciszka, męża Kazimierza Trybułę, rodziców Antoninę i Jana, szwagra Józefa, Helenę i Reinholda Gerdes, Jana Ibrom, dziadków z obu stron, Annę i Czesława Lisiak, pokr.

Piątek – 2017/11/10 – Św. Leona

18:0000 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie córki Urszuli.

Sobota – 2017/11/11 – Św. Marcina z Tours – Święto Niepodległości

10:00 O Boże Błogosławieństwo dla Ojczyzny.

15:00 Spotkanie dzieci z Św. Marcinem.

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za + Gerharda Matheja (4 r.) oraz o opiekę Anioła Stróża dla Marii (w 1 rocznicę urodzin).

XXXII Niedziela Zwykła -2017/11/12

08:00 Za ++ matkę Annę Skowronek (3 r.), ojca Gerarda, dusze w czyśćcu cierp[iące.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Barbary i Leszka.

Poniedziałek 2017/11/13 – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna

08:00 Za ++ rodziców: Janinę i Józefa Misztela, Mariannę i Jana Kiełek, pokr.

Wtorek – 2017/11/14 – Bł. Marii Luizy Merkert

18:00 1. Za + Brygidę Kośkiewicz oraz za ++ z ul. Nowe Osiedle 7.

2. Za ++ rodziców Annę i Franciszka Mikoszek, brata Karola, bratanka Michała, kuzynki Urszulę i Marię, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2017/11/15

18:00 Za ++ Kazimierza Trybułę, rodziców Antoninę i Jana, Paulinę i Franciszka Skopek, brata Norberta, szwagra Józefa, jego żonę Wiesławę, Helenę Gerdes, Jana Ibrom,  Annę i Czesława Lisiak, dziadków z obu stron.

Czwartek – 2017/11/16 – święto poświecenia katedry w Opolu

18:00 Msza szkolna Za ++ matkę Jadwigę Sulecką (4 r.), ojca Władysława Suleckiego, rodziców Janinę i Michała Nawrockich, pokr. Kirysz, Zagórowicz, dusze opuszczone.

Piątek – 2017/11/17 – Św. Elżbiety Węgierskiej

15:00 Przez wstawiennictwo Św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji pracowników i zarządu Trak Teck Koltram i ich rodzin oraz za ++ pracowników.

18:00 Msza dla młodzieży Za ++ rodziców Jana i Paulinę Ibrom, Różę i Wilhelma Krawiec, brata Rudolfa, bratanka Martina, pokr. Ibrom, Krawiec, Kopyra, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2017/11/18 – Bł. Karoliny Kózkównej

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Franciszka i Gertrudę Dykta, Wincentego i Teresę Kałuża, brata Jerzego, siostrzeńca Rafała.

XXXIII Niedziela Zwykła -2017/11/19

08:00 Za ++ z rodzin Wandy i Kazimierza oraz za spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za ++ męża Karola Szczepanika, Antoniego i Walerię, teściów, braci: Romana , Jana, Bogumiła, Mieczysława, Wojciecha, dziadków z obu stron, siostry Helenę i Bronisławę, siostrzenicę Alinę, Agnieszkę i Władysława Zybek, dusze w czyśćcu cierpiące.

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek 2017/11/20 – Św. Rafała Kalinowskiego

08:00 Za ++ męża Stanisława Czewerdę, rodziców Marcelinę i Stanisława, teściów Stefanię i Michała, siostrę Teresę, pokr. Czewerda, Stelmaszczuk, dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00 Przez wstawiennictwo Św. Jana Berchramsa w intencji ministrantów i ich rodziców – spotkanie w salce.

Wtorek – 2017/11/21 – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

18:00 Za ++ matkę Teresę Pollok, jej męża Gotfrida, ich rodziców, rodzeństwo, pokr. Wieczorek, Pollok.

Środa – 2017/11/22 – Św. Cecylii

18:00 Za + Jana Lempa (od współpracowników Walcowni Rur Andrzej- Alchemia).

Czwartek – 2017/11/23

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Piątek – 2017/11/24 – Św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

18:00 1. Za ++ matkę Halinę Kasprzak (10 r.), brata Pawła Kasprzak, siostrę Barbarę, pokr. Kasprzak, Wrześniak, Budzik.

2. Za + Pawła Pluta (30 dzień).

Sobota – 2017/11/25 – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

17:30 Spowiedź.

18:00 Przez wstaw. Św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji pracowników, emerytów PKP oraz za ++ kolejarzy z Zawadzkiego.

Niedziela -2017/11/26 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Joanny i Marka Ochlust oraz za ++ z rodzin Pater, Ochlust.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ rodziców Cecylię i Mieczysława Włodarczyk, dziadków z obu stron, siostrę Alicję, szwagra Mieczysława, teściów Emilię i Teofila, ich syna Zbigniewa, zięcia Bogumiła, Weronikę Smyka, Henryka Szymczyk.

Poniedziałek 2017/11/27

08:00 Za ++ męża Herberta Ibrom, pokr. z obu stron.

Wtorek – 2017/11/28

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinach Sławuta, Kot i Staniek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 2017/11/29

18:00 Za + męża Antoniego Feluks (w dniu urodzin).

Czwartek – 2017/11/30 – Uroczystość Św. Andrzeja Apostoła

18:00 Msza szkolna Za ++ rodziców: Jana i Emilię Lajszwic, Franciszka i Wiktorię Mańczyk, siostry Helenę i Agnieszkę, jej wnuka Roberta, pokr.

Październik

XXVI Niedziela Zwykła -2017/10/01 – 100 lecie erygowania parafii

08:00 Za ++ męża Piotra Sojka (44 r.), rodziców z obu stron, rodzeństwo.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Parafian, księży i sióstr zakonnych wywodzących się z parafii, posługujących w parafii, dobroczyńców w 100 lecie jej erygowania (przewodniczy Ks. Biskup Andrzej Czaja).

15:15 Nabożeństwo różańcowe.

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla Grzegorza.

Poniedziałek 2017/10/02 – Św. Aniołów Stróżów

17:15 Nabożeństwo różańcowe (codziennie).

18:00 Za ++ Tadeusza Najgebauera (3 r.), braci Macieja i Andrzeja Bylica, wujka Ludwika Mańczyk, rodziców, dziadków, pokr.

Wtorek – 2017/10/03

18:00 1. Za++ matkę Różę Lajszwic (w dniu urodzin), pokr. Lajszwic, Nowosielski, Polak.

2. Za + Józefa Długoszewskiego oraz za ++ z ul. Nowe Osiedle 6.

Środa – 2017/10/04 – Św. Franciszka

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Agnieszki i Mariusza Lema (10 rocznica ślubu).

Czwartek – 2017/10/05 – Św. Faustyny

17:00 Spowiedź dla dzieci.

18:00 Msza szkolna  Przez wstawiennictwo Św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji SM Róży Janik (w 80 urodziny i 65 lat życia zakonnego).

Piątek – 2017/10/06 – Św. Brunona

17:00 Spowiedź.

18:001. W intencji czcicieli Najświętszego  Serca Pana Jezusa.

2.Za + Reinholda Gerdes (30 dzień).

Sobota – 2017/10/07 – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi z podziękowaniem za pomoc w wychowaniu dzieci z prośba o dalsze siły, łaski i wytrwałość w modlitwie różańcowej za dzieci(od róży różańcowej rodziców Anety Hadrian).

XXVII Niedziela Zwykła -2017/10/08

08:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji róż różańcowych i ich rodzin.

10:30 W intencji Parafian.

15:15 Nabożeństwo różańcowej.

16:00 Za ++ rodziców Władysławę i Józefa Majewskich, bratową Iwonę, brata Stanisława, bratanków Tomasza i Piotra, pokr. Misztela, Hasikowski, Majewski, Nasiadka.

Poniedziałek 2017/10/09 – Bł. Wincentego Kadłubka

18:00 Za ++ ciocię Marię Śpik (100 rocznicę  urodzin), jej męża Pawła, syna Erwina, jej rodziców Wincentego i Agnieszkę Śmieszkoł, siostrę Annę, poległego brata Pawła, jego żonę Jadwigę, męża Teodora Strach, rodziców, teściów, rodzeństwo, dziadków, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2017/10/10

18:00 Za ++ Lidię Grzywocz, jej rodziców Helenę i Reinholda Gerdes, rodziców, teściów, rodzeństwo, pokr.

Środa – 2017/10/11

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Haliny i syna Eugeniusza z rodziną.

Czwartek – 2017/10/12

08:00 Za ++ Marię Kusz, Hankę Jurasik oraz za żyjących i zmarłych członków „Caritas” parafialnego – spotkanie w salce.

18:00 Msza szkolna Za ++ matkę Mieczysławę, ojca Mariana Szymatyckich.

Piątek – 2017/10/13 – Bł. Honorata Koźmińskiego

17:15 Nabożeństwo fatimskie.

18:00 W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

Sobota – 2017/10/14

18:00 Za ++ Walerię i Leona Spychalskich, ich rodziców, rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.

XXVIII Niedziela Zwykła -2017/10/15 – Dzień Papieski

08:00 Za ++ matkę Teresę Frankowską (16 r.), pokr. Frankowski, Dudek

10:30 Za ++ rodziców Genowefę i Stanisława Chlebowskich, brata Leszka Chlebowskiego.

15:15 Nabożeństwo różańcowe.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek 2017/10/16 – Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej

18:00 Za ++ Gerarda Sojka, Irenę i Leszka Bartylak, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2017/10/17 – Św. Ignacego Antiocheńskiego

18:00 Za + Józefę Ochman (1 r.).

Środa – 2017/10/18 – Św. Łukasza Ew.

18:00 1.Za ++ męża Gintra Szostok, teściów Kunegundę i Pawła Szostok, jego siostrę Małgorzatę, teściów Mikołaja i Martę, szwagrów Herberta, Helmuta, Johanna, Piotra, Georga.

2. Za + Stefana Mazurkiewicza (30 dzień).

Czwartek – 2017/10/19

18:00 Msza szkolna  Za ++ rodziców Kornela i Rozalię, brata Ryszarda, pokr.

Piątek – 2017/10/20- Św. Jana Kantego

18:00 Msza dla młodzieży Za ++ męża Jerzego Kandziory, jego rodziców, szwagrów Alfonsa i Rufina, braci Jana i Ernesta, rodziców z obu stron, szwagra Emila, siostrę Dorotę, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2017/10/21 – Bł. Jakuba Strzemię

15:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji seniorów Gminy Zawadzkie.

17:00 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Jana i Sabinę Czudaj, Leona i Annę Czudaj, Gerharda Matheja, pokr. Czudaj, Mizera, Matheja.

XXIX Niedziela Zwykła -2017/10/22

08:00 Za ++ matkę Krystynę Bujak (4 r.), jej męża Józefa, pokr. Bujak, Przybylski, Obara, Hadamik.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Huberta Szostoka (w 80 urodziny).

15:15 Nabożeństwo różańcowe.

16:00O pokój, wzrost wiary i miłości w rodzinach Delengowscy, Tic, Szweda.

Poniedziałek 2017/10/23

17:15 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Wtorek – 2017/10/24

18:00 1. Za + Adama Sówka (1 r.).

2. Za ++ matkę Mieczysławę i ojca Mariana Szymatyckich.

Środa – 2017/10/25

18:00 Za ++ matkę Stanisławę (w dniu urodzin), ojca Wojciecha, teściów Karola i Annę.

Czwartek – 2017/10/26

11:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Pawła Prędkiego i Darii Osak.

18:00 Msza szkolna Za ++ męża Teodora Strach 9w dniu urodzin), rodziców, teściów, rodzeństwo, dziadków, pokr. Strach, Smieszkoł, Brol, Krupka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2017/10/27

18:00 Za ++ działkowiczów (od działkowiczów).

Sobota – 2017/10/28 – Św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Renaty (w 50 urodziny).

17:00 Spowiedź.

18:001. Za + męża i ojca Piotra Kryś (3 r.).

2. Za + męża Jana (w dniu urodzin).

XXX Niedziela Zwykła  -2017/10/29 – Kiermasz (XX rocznica poświęcenia)

08:00 Za + Józefa Bernard (4 r.).

10:30 W intencji dobrodziejów i budowniczych kościoła

15:15 Nabożeństwo różańcowe.

16:001. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Róży Swoboda (w 90 urodziny).

2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Stefanii i Macieja (w 40 rocznicę ślubu).

Poniedziałek 2017/10/30

16:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ ojca Józefa Skornia (39 r.), matkę Hildegardę, ich rodziców, pokr. Skornia, Młynek, Zając.

Wtorek – 2017/10/31

16:00 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Józefa Psiuk, teściów Mariannę i Jana Mazurkiewicz, męża Stefana, siostry, szwagrów, bratową, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wrzesień

Poniedziałek 2017/08/28 – Św. Augustyna

08:00 Za ++ męża Ewalda (13 r.),rodziców z obu stron Serafin, Małek.

Wtorek – 2017/08/29 – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Felicji i Dariusza Prusko.

Środa – 2017/08/30

18:00 1.Za ++ żonę Jadwige, rodziców Józefa i Juliannę Sośniak, brata Józefa Sośniak, teściów Franciszkę i Józefa Piecuch, szwagra Pawła Wyrwich, Janinę i Jerzego Fridrich.

2. Za ++ matkę Martę Ziaja, męża Erenfryda Michalskiego, dziadków Franciszkę i Ignacego Ziaja, teściów Gertrudę i Edwarda Michalskich, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2017/08/31

18:00 Za + Katarzynę Ochlust zd Rataj (w dniu urodzin).

I Piątek – 2017/09/01 – Bł. Bronisławy

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu– spowiedź.

18:00-1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Danuty Kielek).

2. O Boże Błogosławieństwo dla róży różańcowej dzieci.

I Sobota – 2017/09/02

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Andrzeja Prusko (w 60 urodziny) oraz w intencji synów, synowej i córki z rodziną.

16:30 Spowiedź dla dzieci młodzieży przed nowym rokiem szkolnym.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Danuty Kiełek).

XXII Niedziela Zwykła -2017/09/03

08:00 Za ++ matkę Marię Bomba ( z okazji urodzin), ojca Józefa, pokr.

10:30Za + Barbarę Iwanowską (1 śm.).

14:30 Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej.

15:30 Nieszpory.

16:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek – 2017/09/04

08:00 O Dary Ducha Świętego dla uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkół Średnich, ich nauczycieli, rodziców na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

18:00 Za ++ ojca Wiktora Kusz (68 r.), matkę Florentynę, siostrę Marię, bratową Barbarę, dziadków, pokr. Kusz, Ludwig.

Wtorek – 2017/09/05

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców dla Pawła Lasończyk i Natalii Duda.

18:00 Za + Joachima Jordan (od współpracowników WRA).

Środa – 2017/09/06

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Józefa Bryś (w 80 urodziny).

18:00 Za + Józefa Długoszewskiego (od sąsiadów z ul. N.Oś. 6).

Czwartek – 2017/09/07

18:00 Msza szkolna  Za ++ matkę Jadwigę Wąsik, ojca Józefa, pokr. Stafa, Wąsik, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2017/09/08 – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

18:00 Za ++ męża Jerzego Piechula (w dniu urodzin), rodziców Józefa i Wiktorię Krawiec, teściów, siostry Jadwigę i Elżbietę, brata Wiktora, dziadków z obu stron, pokr. Piechula, Krawiec, Rakoczy, Janusz, Smyla

Sobota – 2017/09/09

17:00 Spowiedź.

17:30 nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ matkę Annę skowronek (w dniu urodzin), ojca Gerarda, pokr.

XXIII Niedziela Zwykła -2017/09/10  -„Święto groty „– Narodzenia NMP

08:00 Za + ojca Stanisława Radek.

10:30   1. W intencji Parafian i Gości.
2. Za ++ brata Jana Stefan, matkę Franciszkę Stefan, pokrewieństwo.

14:30 Modlitwy FZŚ.

15:30 Nieszpory maryjne.

16:00 Za ++ ojca Józefa Kotysz (8 r.), matkę Ilzę, siostrę Gizelę, pokr. z obu stron.

Poniedziałek 2017/09/11

08:00  Za ++ męża Huberta Thomann (13 r.), rodziców Franciszka i Janinę Fuhl, brata Franciszka, siostry Elżbietę, Helenę i Zofię, bratową Helgę, szwagrów Władysława, Gerharda i Alfreda, Marysię Białoskórską, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2017/09/12 – Imienia Maryi

18:00 1. Za ++ męża Krystiana, rodziców Jerzego i Jadwigę Szubert, Janinę i Franciszka Horoszczak, pokr.  z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

2.Za ++ Tadeusza Klucznika, Mariannę Kafarską.

Środa – 2017/09/13– Św. Jana Chryzostoma

18:0000 Nabożeństwo fatimskie – msza św. – Przez wstawiennictwo MB. Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Nowe Osiedle, Leśnej, Strzeleckiej i Liszczoka.

Czwartek – 2017/09/14 – Święto Podwyższenia Krzyża Św.

18:00 Msza szkolna Za ++ Gintra Procel, jego rodziców Annę i Wilhelma, dziadków z obu stron.

Piątek – 2017/09/15 – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

18:00 Za ++ rodziców Marię i Jana Ziaja, rodzeństwo, ich dzieci, pokr.

Sobota – 2017/09/16 – Św. Korneliusza i Cypriana

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Aleksandry i Eugeniusza (w 20 rocznicę ślubu).

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Franciszka Brzeziny (w 95 urodziny).

XXIV Niedziela Zwykła  -2017/09/17

08:00 Za ++ rodziców Annę i Piotra Nowak, Irenę i Stanisława Misztela, pokr. Nowak, Misztela.

10:30 Przez wstawiennictwo Św. Franciszka i Św. Huberta z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o dalsze w intencji leśników Nadleśnictwa Zawadzkie, ich rodzin, pracowników Zakładów Usług Leśnych oraz za ++ leśników.

15: Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych ( Dawida Koim).

Poniedziałek 2017/09/18 – Święto Stanisława Kostki

08:00 Za + Krzysztofa Misztela (od cioci Moniki z rodziną Rakowskich).

Wtorek – 2017/09/19

18:00 Za ++ rodziców Alfreda i Marię Brolik, dziadków z obu stron.

Środa – 2017/09/20 – Św. Andrzeja Kim Taegona i Towarzyszy

18:00 Przez  wstawiennictwo Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinie Ziaja.

Czwartek – 2017/09/21 – Św. Mateusza Apostoła

18:00 Msza szkolna  Za ++ rodziców Józefa i Wandę Błaszczyk, teścia Romualda Janoszka, pokr. Janoszka, Błaszczyk, Łopot, Maroń.

Piątek – 2017/09/22

18:00 Msza dla młodzieży Za ++ Elżbietę Pandzioch, jej rodziców, rodzeństwo

Sobota – 2017/09/23 – Św. Pio

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

XXV Niedziela Zwykła  -2017/09/24

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Justyny i Andrzeja Feliks (w 10 rocznicę ślubu) oraz o opiekę Anioła Stróża dla synów Radka i Przemka.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ rodziców Weronikę i Stanisława Oleś, Zdzisława Wojciechowskiego, Zdzisława Pilis, Henryka Łośniak.

Poniedziałek 2017/09/25 – Bł. Władysława z Gnielniowa

08:00 Za ++ Stanisława Sokół, jego rodziców, synową, pokr.

18:00 Za + Gintera Szostok (30 dzień).

Wtorek – 2017/09/26

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Adama Szłapa (w 30 urodziny).

Środa – 2017/09/27 – Św. Wincentego a Paulo

18:00 Za ++ męża Jarosława Jeruszka, teściów Weronikę i Aleksandra, Stefana Wieszczeczyńskiego, Helenę i Franciszka Korzekwów, Janinę i Kazimierza Wieszcze czyńskich

Czwartek – 2017/09/28 – Św. Wacława

18:00 Msza szkolna Za ++ rodziców Jadwigę i Aloizego Scheitza, Marię i Romana Schostok, brata Horsta, bratanka Sylwestra, dziadków z obu stron, szwagierki, szwagrów, Hildegardę Szostok, pokr. Scheitza, Schostok, God, Weber, pokr. dusze opuszczone.

Piątek – 2017/09/29 – Św. Archaniołów-Michała, Gabriela i Rafała

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Ireny.

Sobota – 2017/09/3- – Św. Hieronima

17:00 Spowiedź.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Beaty i Wiesława Puszkar (w 25 rocznicę ślubu).

Sierpień

Poniedziałek 2017/07/31 – Św. Ignacego z Loyoli

08:00 Za + Gintra Eichhorna (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 7).

Wtorek – 2017/08/01 – Św. Alfonsa

08:00 Za ++ rodziców Marię i Józefa Bomba, pokr.

Środa – 2017/08/02

18:001. Za ++ rodziców Marię i Józefa Tyślik, ich rodziców, rodzeństwo, teściów Martę i Ryszarda, Emilię i Jana, wujka Alfreda, dusze w czyśćcu cierpiące.

2.Za + Mieczysławę Szymatycką (od sąsiadów z ul. Opolskiej 11 i przyjaciół).

I Czwartek – 2017/08/03

08:00 Za ++ Krzysztofa Misztela oraz za ++ rodziców i męża Józefa (od matki i wnuka Marcina) – Godzina Święta

I Piątek – 2017/08/04 – Św. Jana Marii Vianneya

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa  pani Jadwigi Prusko).

I Sobota – 2017/08/05

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Krystyny i Józefa Reichel (w 50 rocznicę ślubu) oraz w intencji Danuty i Andrzeja Kaniak (w 25 rocznicę ślubu).

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 1.Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Jadwigi Prusko).

2.Za + Marię Gałuszka ( 30dzień).

Niedziela -2017/08/06 – Święto Przemienienia Pańskiego

08:00 Za ++ męża Dietera Smieszkoł, syna Piotra, siostrę Annę Janusz, brata Józefa, rodziców, pokr. Smieszkoł, Dondela, Skwara.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej.

15:30 Nieszpory.

16:00 1. Za ++ ciocię Emilię Duk, jej męża Bronisława, ich rodziców, rodzeństwo, pokr. Duk, Mirek, Cichoń, Kudła.

2. Za + Ryszarda Piskorza ( 30 dzień) – (od sąsiadów z ul. Kolejowej). 

Poniedziałek 2017/08/07

08:00 O opiekę Anioła Stróża dla Kacpra (w 1 rocznicę urodzin).

Wtorek – 2017/08/08 – Św. Dominika

11:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Łukasza Straszewskiego i Anity Balcerzak.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  oraz o opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy w rodzinie Stefan.

Środa – 2017/08//09 – Święto Św. Teresy od Krzyża

18:00 Za ++ matkę Leokadię Kukuła (4 r.), ojca Romana, rodziców Zdzisława Kiejnik, Annę i Michała Kukuła, pokr. Kukuła, Kiejnik, Siewiera, Rogaliński, dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 2017/08/10 – Św. Wawrzyńca

08:00 Przez wstawiennictwo Św. Klary i Św. Franciszka z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, ich rodzin, i czcicieli Św. Franciszka.

Piątek – 2017/08/11 – Św. Klary

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Patryka Sztęborowskiego (w 18 urodziny).

Sobota – 2017/08/12

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:001. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Moniki (w 75 urodziny) oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

2. Za ++ rodziców Elżbietę i Eryka Górski, pokr. Górski, Cymbolista, Zientek, Pszeliorz

XIX Niedziela Zwykła -2017/08/13

08:00 Za ++ Emilię Sojka (30 r.), jej męża Józefa, syna Jana, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Modlitwy FZŚ.

15:15 Nabożeństwo fatimskie

16:00 Przez wstawiennictwo MB. Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Ks. Wajdy, Andrzeja, Stawowej.

Poniedziałek-  2017/08/14 – Św. Maksymiliana Kolbe

08:00 Za ++ matkę Gabrielę Szulc (2 r.), ojca Romana.

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Krzysztofa Jańta i Żanety Drab.

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Wincentego oraz jego ojca Andreasa (w 50 urodziny).

Wtorek – 2017/08/15 – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

08:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanej i Św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji członków Rycerstwa Niepokalanej i ich rodzin.

10:30 Za + Józefę Szyja (3 r.).

15:30 Nieszpory maryjne.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Gabrieli i Mirosława (w 30 rocznicę ślubu).

Środa – 2017/08/16

08:00 Za ++ męża Ewalda Signus, jego rodziców Albinę i Antoniego, Marię i Józefa Kaczmarczyk ich rodziców i rodzeństwo, Rajmunda  Orawiec, Pawła Kołodziej, dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Przymarsz pieszej opolskiej pielgrzymki.

Czwartek – 2017/08/ 17 – Uroczystość Św. Jacka

08:00 Za ++ rodziców Józefa i Annę Tomala, ich córki Adelajdę i Elżbietę, synów Piotra i Jerzego, synową Gertrudę, zięciów Stanisława i Gotfryda, Jana, wnuka Benedykta, pokr. Tomala, Henkel, Szaton.

Piątek – 2017/08/18

18:00 Za ++ rodziców Marię i Pawła Feldberg, rodzeństwo Marię i Ernesta, dziadków z obu stron, Augustę Foks, Annę i Marię Zyzik, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2017/08/19

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Piotra Kochel, męża Jana Ibrom, siostrę Reginę, szwagra Wilhelm, brata Józefa, szwagierkę Marię, pokr., teściów Jana i Agnieszkę Ibrom, rodzeństwo Marię i Walentego, Jana Wiertel, pokr.

XX Niedziela Zwykła -2017/08/20

08:00 Za ++ Matyldę, Bernarda i Piotra Kałuża, Jana Podsiadły, pokr. Podsiadły, Kałuża, Drzymała, Jakubowski, Mazur.

10:30 1. Za ++ rodziców Adelajdę i Wernera Spete, pokr. z obu stron.

2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Elżbiety i Pawła Owczarskich (w 50 rocznicę ślubu) oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach córek i za ++ z całego pokrewieństwa.

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek-  2017/08/21 – Św. Piusa X

08:00 Za ++matkę Helenę Pasternak (20 r.), ojca Józefa, dziadków z obu stron, pokr.

Wtorek – 2017/08/22 – Najświętszej Maryi Panny Królowej

18:00 1. Za ++ męża Henryka, rodziców Gertrudę i Bernarda Wyrwoł, teścia Zygmunda oraz o zdrowie dla siostry, brata i szwagra oraz ++ z pokr.
2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, w intencji Klaudii Smereczańskiej (w dniu urodzin)

Środa – 2017/08/23

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

Czwartek – 2017/08/24 – Św. Bartłomieja Ap.

08:00 Za ++ męża Stanisława Czewerdę (14 r.), pracowników Zakładu Energetycznego.

Piątek – 2017/08/25

18:00 Za + Grażynę Piaszczyńską (od dzieci).

Sobota – 2017/08/26 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

17:30 Spowiedź.

18:00 Za + Elżbietę Stanula ( 1 r.).

XXI Niedziela Zwykła -2017/08/27

08:00 Za ++ rodziców Zofię i Huberta Zielonka, Annę i Piotra Nowak, dziadków.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ rodziców z obu stron Antoniego i Klarę Kostoń, Piotra i Martę Mrozek, szwagrów Gintra i Henryka, chrześniaka Marka, pokr. Mrozek, Kostoń, Hellmann, dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 2017/08/28 – Św. Augustyna

08:00 Za ++ męża Ewalda (13 r.),rodziców z obu stron Serafin, Małek.

Wtorek – 2017/08/29 – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Felicji i Dariusza Prusko.

Środa – 2017/08/30

18:00 Za ++ żonę Jadwige, rodziców Józefa i Juliannę Sośniak, brata Józefa Sośniak, teściów Franciszkę i Józefa Piecuch, szwagra Pawła Wyrwich, Janinę i Jerzego Fridrich

Czwartek – 2017/08/31

18:00 Za + Katarzynę Ochlust zd Rataj (w dniu urodzin).

Lipiec

Poniedziałek -2017/06/26

08:00 Za ++ ojca Pawła Szostok, matkę Kunegundę, siostrę Małgorzatę, teściów Mikołaja i Martę, szwagrów Herberta, Helmuta, Johanna, Piotra, Georga.

Wtorek – 2017/06/27

18:00 Za + Jana Smereczańskiego (od Caritasu).

Środa – 2017/06/28 – Św. Ireneusza

18:001. Za + dawcę serca.

2.W intencji pielgrzymów do Wilna.

Czwartek – 2017/06/29 – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Stefani i Eugeniusza Wietrzykowskich (w 60 rocznicę ślubu) oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

18:00 Za ++ męża Piotra Sojka ( w dniu urodzin), rodziców z obu stron, rodzeństwo.

Piątek – 2017/06/30

18:00 Za ++ rodziców Emila i Annę Młynek, Stanisława, Marię i Bogusława Palka, Renatę Kapłan, SM Hildeburgis, Reginę Kotala, pokr. Młynek, Wycisło, Palka, Rudalski.

I Sobota – 2017/07/01

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Emanuela Lis i Magdaleny Adamskiej.

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Stefanii Richter).

XIII Niedziela Zwykła -2017/07/02

08:00 Za ++ rodziców Jana i Marię Łubik, braci Jana i Józefa, teściów Jana i Jadwigę Ludwig, pokr. z obu stron.

10:30 Za ++ Jana Smereczańskiego, rodziców Henryka i Elfrydę Pluta, pokr. Smereczański, Pluta, Szoska.

14:30 Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ matkę Genowefę Stanusz (2 r.), ojca Huberta (32 r.), matkę Różę Feliks, pokr. Stanusz, Zakoluk, Wiśniewski, dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek- 2017/07/03 – Św. Tomasza Ap.

07:30 Za ++ rodziców Augustę i Józefa Poliwoda, Franciszkę i Antoniego Gwóźdź, siostry Julię i Marię, brata Gerarda, bratową Renatę, szwagrów Grzegorza i Mariana, pokr. Poliwoda, Gwóźdź, dusze w czyśćcu cierpiące  – Wyjazd na „Wakacje z Bogiem”.

Wtorek – 2017/07/04 – Św. Elżbiety Portugalskiej

18:00 Za + Mirosławę Świątecką (1 r.).

Środa – 2017/07/05

18:00 Za ++ męża Stefana Obsadny, rodziców z obu stron, brata Konrada, szwagrów Pawła i Józefa, pokr, oraz o zdrowie w rodzinie.

I Czwartek – 2017/07/06 – Bł. Teresy Ledóchowskiej

08:00 Za ++ żonę Urszulę Sklorz, rodziców z obu stron, szwagierkę Barbarę, pokr. – Godzina Święta.

I Piątek – 2017/07/06

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie ( ofiaruje róża różańcowa pani Stefanii Richter).

Sobota – 2017/07/08 – Św. Jana z Dukli

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Tomasza Gałązka i Beaty Cyrkler.

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  oraz o opiekę Matki Bożej dla Urszuli i Jerzego Paszkiewicz oraz w rodzinach dzieci.

XIV Niedziela Zwykła – 2017/07/09

08:00 Za ++ córkę Rychlik zd. Kaczyńska, rodziców Łyko i Kaczyński, Zyzik, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji Parafian.

14:30 Modlitwy  FZŚ.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ matkę Małgorzatę Światły (11 r.), brata Jerzego, pokr. Tyślik, Światły.

Poniedziałek- 2017/07/10

08:00 Za ++ syna Piotra Skornia, męża Franciszka, rodziców i teściów, dziadków z obu stron, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2017/07/11 – Święto Św. Benedykta patrona Europy

18:001. Za + Bernarda Breilich (1 r.).

2. Za ++ rodziców Teresę i Wincentego Kałuża, księży Sigmunta i Kosytorza.

Środa – 2017/07/12 – Św. Brunona

18:00 Za ++ rodziców Martę i Wilhelma Pandzioch, pokr.

Czwartek – 2017/07/13 – Św. Andrzeja Świerada i Benedykta

18:00 Nabożeństwo fatimskie – msza św. Przez wstaw. Matki Bożej Fatimskiej  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o nowe w intencji rodzin z ul. Zielonej, Dworcowej i Kolejowej i Opolskiej .

Piątek – 2017/07/14

18:001. Za ++ matkę Marię Kaczmarczyk (w dniu urodzin), ojca Józefa, męża Ewalda, ich rodziców, rodzeństwo, pokr.

2. Za + wujka Konrada Gatys.

Sobota – 2017/07/15

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Lucyny Wolarz (w 80 urodziny).

17:30 Spowiedź.

18:00 Za + Mieczysławę Szymatycką (od sąsiadów z ul. Opolskiej 11 i przyjaciół).

XV Niedziela Zwykła – 2017/07/16

08:00 Za ++ męża Bruno Werner, rodziców Martę i Józefa, Marię i Antoniego Garcorz, ojca Stefana Cebulski, ich rodziców, rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:301. Za ++ rodziców Tadeusza i Joannę Orłowskich, Dominika, Grzegorza, Waldemara, pokr. Orłowscy, Bombelka, Lebok.

2.Za + Manfreda Mrugalla oraz za ++ pracowników WRA Alchemia Zawadzkie  (od współpracowników).

15:30 Nieszpory.

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych.

Poniedziałek- 2017/07/17

08:00 Za ++ męża Józefa Pigula (7 r.), rodziców Genowefę i Stefana Duda, Mariana i Annę Dworaczek, Elżbietę i Pawła Piguła, ich syna Gerharda, pokr.

Wtorek – 2017/07/17 – Św. Szymona z Lipnicy

18:00 Za ++ rodziców Jadwigę i Władysława Suleckich, Eleonorę i Mieczysława Zagórowiczów, brata Władysława, pokr. z obu stron.

Środa – 2017/07/19

18:00 Za ++ braci Jana i Kristiana, ich rodziców Feliksa i Elżbietę, ciotkę Teresę, dziadków z obu stron.

Czwartek – 2017/07/20 – Bł. Czesława

08:00 Za + Julię Szweda (4 r.).

Piątek – 2017/07/21

18:00 Za ++ siostrę Gizelę Wiench-Zaręba (18 r.), matkę Ilzę, ojca Józefa, pokr.

Sobota – 2017/07/22 – Św. Marii Magdaleny

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Jarosława Świąteckiego i Angeliki Dworaczek

15:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Magdaleny Maks (w 60 urodziny).

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ ojca Gerarda Skowronek (3 r.), matkę Annę, dusze w czyśćcu cierpiące.

XVI Niedziela Zwykła  -2017/07/23

07:30 Różaniec – spowiedź.

08:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

10:30 W intencji Parafian.

15:15 Nieszpory – poświęcenie pojazdów.

16:00 Za ++ córkę, brata Józefa, jego żonę Elfrydę, pokr. Bednorz, Bonk, Szulc, Jeronimek.

Poniedziałek 2017/07/24 – Św. Kingi

08:00 Za ++ bratowa Kusz (21 r.), jej rodziców Aurelię i Wacława Grudzińskich, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 2017/07/25 – Św. Jakuba Ap.

18:001. Za ++ rodziców Marię i Leona Gabor, siostrę Jadwigę, brata Pawła, ciocię Różę.

2. Za + Eryka Zyzik (30 dzień).

Środa – 2017/07/26 – Uroczystość Św. Anny

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o nowe w intencji czcicieli Św. Anny (od parafian z ul. Nowe Osiedle, Liszczoka).

Czwartek – 2017/07/27 – Św. Joachima

08:00 Za ++ Annę, Wilhelma i Gintra Pluta, dziadków Marię i Wilhelma.

Piątek – 2017/07/28

18:00 Za ++ męża Zenona Wolarz, syna Wiesława, braci Zenona i Ryszarda, rodziców Stanisława i Wiktorię, teściów Leona i Antoninę, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2017/07/29 – Św. Marty

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Angeliki i Andrzeja Buschann (w 25 rocznicę ślubu).

17:30 Spowiedź.

18:00 Za + Annę Zasadowską (1 r.).

XVII Niedziela Zwykła -2017/07/30

08:00 Za ++ matkę Urszulę (z okazji urodzin), ojca Teodora, pokr.

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  w intencji Anny Albinger (w 60 urodziny).

Poniedziałek 2017/07/31 – Św. Ignacego z Loyoli

08:00 Za + Gintra Eichhorna (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 7).

Czerwiec

I Czwartek – 2017/06/01 – Św. Justyna

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Dawida Brolik i Sary Szymańskiej.

17:30 Bierzmowanie uczniów III klas Gimnazjum w Żędowicach.

18:00 Za + Elżbiety Rychlik zd. Kaczyńska (w dniu urodzin).

I Piątek – 2017/06/02

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź.

18:001. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Szubert).

2.Za + Mieczysławę Szymatycką (30 dzień).

I Sobota – 2017/06/03 – Św. Karola Lwangi i Towarzyszy

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Kamila Werner i Estery Rychter.

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji absolwentów Szkół Podstawowych  nr 1 i 2 (rocznik1962).

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

18:00 Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Krystyny Szubert).

Niedziela -2017/06/04 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o opiekę Matki Bożej  w dla Barbary Ziaja  (w 80 urodziny) oraz o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ męża Engelberta (15 r.), jego rodziców Marie i Teodora Labus, pokr. Labus, Chwiralla.

Poniedziałek 2017/06/05 – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

08:00 Za ++ rodziców Marię i Franciszka Psyk, siostrę Dorotę, braci Jerzego i Eryka, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 Za + Józefa Bujaka (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 2).

Wtorek – 2017/06/06

18:00 Za + Helenę Gerdes (1 r.).

Środa – 2017/06/07

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Zyzik.

Czwartek – 2017/06/08 – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Mateusza Gmyrek i Agnieszki Wąsik.

18:00 Msza szkolna Za ++ teściową Annę Stefan, teścia Karola, rodziców Wojciecha i Stanisławę.

Piątek – 2017/06/09

18:00 Za ++ Wiktora Krawiec (3 r.), pokr.

Sobota – 2017/06/10 – Bł. Bogumila

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo do Św. Rodziny.

18:00 Za ++ męża Gintra Bury, jego braci Jerzego i Franciszka, ich rodziców, dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela -2017/06/11 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ ojca Jana Heimel (24 r.), matkę Hildegardę, teścia Henryka Bartoszek, ciocię Gertrudę Ziaja, dziadków Annę i Pawła Heimel, Wiktora i Marię Bartoszek, pokr.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ Olgę Bogucką (18 r.), matkę Józefę, teścia Pawła, szwagra Piotra, bratową Marię.

Poniedziałek 2017/06/12

08:00 Za + męża Huberta Lipok (1 r.).

Wtorek – 2017/06/13 – Św. Antoniego

18:00 Nabożeństwo fatimskie – msza św. – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji rodzin z ul. Waryńskiego, Polnej, 20-Stycznia, Szpitalnej i Lublinieckiej.

Środa – 2017/06/14  – Bł. Michała Kozala Bpa

18:00h Za + Marię Kusz (1 r.).

Czwartek – 2017/06/15 – Uroczystość Bożego Ciała

07:30 Za + Adama Sówka (od rodziny Janiel i Binkowski).

09:00 W intencji Parafian – procesja do 4 ołtarzy – z k-ła Św. Rodziny do k-ła NSPJ).

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Szymona Adolf i Ewy Krępa.

16:00Za ++ matkę  Ilzę Kotysz (14 r.), ojca Józefa, siostrę Gizelę, pokr.

Piątek – 2017/06/16

18:00 Za ++ ojca Antoniego Gola, teściów Józefa i Anielę Polak, dziadków Jana I Franciszkę Jańta, Franciszka i Joannę Gola, Władysławę Buda, pokr. Krzan, Dykta, dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 2017/06/17 – Św. Alberta Chmielowskiego

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Mateusza Stachowskiego i Agnieszki Sładek.

16:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji absolwentów Szkoły Podstawowej (rocznik 1952) oraz za ++ z tego rocznika.

18:00 Za ++ matkę Julię Zyzik (19 r.), jej męża Jerzego, pokr. Zyzik, Fleger, dusze opuszczone.

XI Niedziela Zwykła  -2017/06/18

08:00 Za ++ matkę Florentynę Kusz (w dniu urodzin), ojca Wiktora, siostrę Marię, bratową Barbarę, dziadków Karolinę i Aleksandra, Wiktorię i Stefana, pok.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Czesławy i Wojciecha Poteralskich (w 50 rocznicę ślubu).

16:00 O opiekę Anioła Stróża w intencji dzieci chrzczonych i rocznych (Milena Motyl).

Poniedziałek 2017/06/19

08:00 Za ++ córkę  Helenę, zięcia Mariana Janoszka, męża Zygmunta Maron, synów Kazimierza i Andrzeja Maron, rodziców z obu stron Maron, Błaszczyk.

Wtorek – 2017/06/20 -– Św. Alojzego

18:00 1. Za ++ Elżbietę Mrachacz (5 r.), jej męża Alojzego, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

2.Za + Elżbietę Smieszkoł (od Stefani Weiss).

Środa – 2017/06/21 – Najświętszej Maryi Panny Opolskiej

18:00 1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Lasończyk oraz w rodzinach córek.

2. Za + Erwina Kałuża oraz za ++ z ul. Nowe Osiedle (kl. 1,2)

Czwartek – 2017/06/22

18:00 Za ++ rodziców Jadwigę i Aloizego Scheitza, Marię i Romana Schostok, brata Horsta, bratanka Sylwestra, dziadków z obu stron, szwagierki, szwagrów, Hildegardę Szostok, pokr. Scheitza, Schostok, God, Weber, pokr. dusze opuszczone.

Piątek – 2017/06/23 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

08:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji uczniów wszystkich zawadczańskich szkół kończących rok szkolny, ich nauczycieli i rodziców.

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 W intencji czcicieli Św. Pio.

Sobota – 2017/06/24 – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Czciciela

12:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców dla Sebastiana Skwara i Aleksandry Małek.

17:30 Spowiedź.

18:00. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Pawła Paszkiewicza (w 30 urodziny) oraz dla jego rodziny i opiekę Anioła Stróża dla dzieci.

XII Niedziela Zwykła  -2017/06/25

08:00 Za ++ rodziców Helenę i Teofila i Jerzego Cichoń, teściów Jadwigę i Jana Ludwika i Helenę Buchwald, Bartbare, Luizę i Józefa Miguła, pokr. Cichoń, Buchwald, Miguła, Mikoszek

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i intencji Ewy i Ryszarda Lis (w 50 rocznicę ślubu).

15:30 Nieszpory.

16:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek 2017/06/26

08:00 Za ++ ojca Pawła Szostok, matkę Kunegundę, siostrę Małgorzatę, teściów Mikołaja i Martę, szwagrów Herberta, Helmuta, Johanna, Piotra, Georga.

Wtorek – 2017/06/27

18:00 Za + Jana Smereczańskiego (od Caritasu).

Środa – 2017/06/28 – Św. Ireneusza

18:00 Za + dawcę serca.

Czwartek – 2017/06/29 – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

08:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Stefani i Eugeniusza Wietrzykowskich (w 60 rocznicę ślubu) oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

18:00 Za ++ męża Piotra Sojka ( w dniu urodzin), rodziców z obu stron, rodzeństwo.

Piątek – 2017/06/30

18:00 Za ++ rodziców Emila i Annę Młynek, Stanisława, Marię i Bogusława Palka, Renatę Kapłan, SM Hildeburgis, Reginę Kotala, pokr. Młynek, Wycisło, Palka, Rudalski.

Maj

Piątek – 2017/04/28

18:00 Za ++ ojca Stanisława, córkę Martynę Sierant, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Sobota – 2017/04/29 – Św. Katarzyny Sienieńskiej

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jana Kusza (w 80 urodziny).

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Genowefy i Dietera Bogdon (w 50 rocznicę ślubu).

17:30 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Marię i Romana, braci Jana i Witolda Palonka, rodziców Genowefę i Edwarda Janiszek, siostry Julię Bajda i Lucynę Saja, pokr. Palonka, Janiszek.

 

III  Niedziela Wielkanocna -2017/04/30

08:00 Za + Wandę Małyska (od przyjaciółki Łucyny).

10:30 W intencji Parafian.

15:30 Nieszpory.

16:00 Za ++ męża Henryka, teściów Annę i Stanisława, pokr. Kalniuk, Sierszon.

 

Poniedziałek 2017/05/01- Św. Józefa Robotnika

17:30 Nabożeństwo majowe .

18:00 Za + żonę Mirosławę Świątecką.

 

Wtorek – 2017/05/02 – Św. Atanazego

17:30 Nabożeństwo majowe .

18:00 Za ++ męża Waldemara Więckowskiego (6 r.), rodziców, teściów, dziadków, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Środa – 2017/05/03 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

08:00 Za ++ męża Stanisława, siostrę Eleonorę, rodziców Martę i Romana, teściów Honorate i Szymona, szwagrów Jana i Zenobiusza, dusze opuszczone.

10:30 Za + Helenę Gerdes (w dniu urodzin) (od sąsiadów z ul. Harcerskiej i znajomych)

15:30 Nabożeństwo majowe.

16:00 Za + Teodorę Kos (10 r.).

 

I Czwartek – 2017/05/04 – Św. Floriana

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Reinholda Gerdes (w 90 urodziny).

 

17:30 Nabożeństwo majowe .

18:00 Za ++ matkę Teresę Palus (2 r.), jej męża Jana Palus, rodziców Bolesławę i Józefa Chorążewicz, pokr.

 

I Piątek – 2017/05/05

17:00 Spowiedź.

17:30 Nabożeństwo majowe.

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa jako przebłaganie za grzechy ludzkości z  prośbą o miłość i pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani  Jadwigi Smieszkoł).

 

I Sobota – 2017/05/06 – Św. Apostołów Filipa i Jakuba

17:00 Spowiedź.

17: 30 Nabożeństwo majowe.

18:00 1.Do Niepokalanego Serca Maryi z prośbą o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie (ofiaruje róża różańcowa pani Jadwigi Smieszkoł).

2. Za + Erwina Kałużę (od sąsiadów z ul. NO 8 (kl.1,2).

 

IV Niedziela Wielkanocy -2017/05/07

08:00 W intencji Parafian.

10:30 Za ++ ojca Romana Kukuła (3 r.), matkę Leokadię, pokr. Kukuła, Kiejnig, Siewiera, Rogaliński, dusze w czyśćcu cierpiące.

14:30 Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej.

15:30 Nabożeństwo majowe.

16:00    1. Za ++ rodziców Rudolfa (3 r.), Hildegardę Sokala, ojca Romana Świtałę, pokr.

2.Za + Helmuta Mrozek (30 dzień).

 

Poniedziałek 2017/05/08 – Uroczystość Św. Stanisława Bpa

18:00 Za ++ siostrę Magdalenę, jej męża Waltera, ich syna Franciszka i zięcia Mariana, pokr.

2. Za + Józefa Bujak ( od sąsiadów NO 2).

 

Wtorek – 2017/05/09

18:00 1. Za ++ z ul. Nowe Osiedle 7 oraz za + Barbarę Iwanowską.

2. Za + Mieczysława Antochów (od sąsiadów z ul. Nowe Osiedle 4).

 

Środa – 2017/05/10

18:00 Za ++ męża Stanisława Sierant, rodziców Marię i Macieja Bok, teściów Katarzynę i Wojciecha Sierant, wnuczkę Martynę, siostrę Ritę, dziadków z obu stron, pokr. Bok, Sierant, Tomala.

 

Czwartek – 2017/06/11

18:00 Msza szkolna Za ++ rodziców Marię i Stanisława Prokop, Zofię i Ludwika Wietrzykowskich, braci, zięcia, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Piątek – 2017/05/12

18:00 Za ++ rodziców Marię i Józefa Kaczmarczyk, ich rodziców i rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące oraz za ++ z ul. Harcerskiej.

 

Sobota – 2017/05/13

17:00 Spowiedź.

17:15 Nabożeństwo Fatimskie.

18:00 Przez wstaw. Matki Bożej Fatimskiej. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o nowe w intencji  rodzin z ul. Opolskiej 9, 11, 13 , 15.

 

V Niedziela Wielkanocna  -2017/05/14

08:00 W intencji Parafian i dobrodziejów festynu – nabożeństwo majowe.

10:30   O Boże Błogosławieństwo w intencji dzieci przeżywających I rocznicę Komunii Świętej, ich rodziców i chrzestnych.

 

15:00 Festyn „Majówka z rodziną” w roku jubileuszu 100- lecia parafii.

16:00 Za ++ męża Kazimierza Trybuły (5 r.), rodziców Antoninę i Jana , Paulinę i Franciszka Skopek, brata Norberta, szwagra Józefa, jego żonę Wiesławę, dziadków z obu stron, Helenę Gerdes, Jana Ibrom, Annę i Czeslawa Lisiak, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Poniedziałek 2017/05/15

18:00     1. Za ++ córkę Brygidę, jej męża Edwarda Podstawka, syna diakona Gerharda Swoboda , pokr. Swoboda, Guzy, Podstawka

2. Za + Gintra Smieszkoł (od sąsiadów ul. Opolska 23-43).

 

Wtorek – 2017/05/16 – Św. Andrzeja Boboli

18:00 Za ++ rodziców Różę i Wilhelma Lajszwic, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Środa – 2017/05/17

08:00 Za ++ z rodzin Piecuch, Zyzik.

 

Czwartek – 2017/05/18

15:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane laski z prośbą o dalsze w intencji Jerzego Kuś (w 80 urodziny).

18:00 Msza szkolna – Za + męża Jerzego Jonetzko (2 r.).

 

Piątek – 2017/05/19

18:00 Msza dla młodzieży  – Za ++ rodziców Marię i Pawła Brol, ich rodziców, rodzeństwo.

 

Sobota – 2017/05/20

17:00 Spowiedź.

18:00 Za ++ rodziców Annę i Gerarda Skowronek, rodziców Jadwigę i Stanisława Szymczyk, siostrę Halinę, brata Władysława, pokr.

 

VI Niedziela Wielkanocna -2017/05/21

08:00 Za + matkę Wandę Małyska (1 r.).

10:30 O Boże błogosławieństwo  w intencji dzieci przystępujących pierwszy raz do Stołu Pańskiego, ich rodziców i chrzestnych.

15:00 Nabożeństwo dziękczynne.

16:00 O opiekę Anioła Stróża dla dzieci chrzczonych i rocznych.

 

Poniedziałek 2017/05/22 – Dni Krzyżowe

18:00 Nabożeństwo przy krzyżu na Starym Zawadzkiem – procesja – msza św. – O Boże bł. w pracy i o urodzaje w intencji rodzin  z ul. Andrzeja, Stawowej. Ks. Wajdy, Opolskiej ( od torów), Krótkiej, Harcerskiej, Dworcowej, Kolejowej i Zielonej, Szpitalnej.

2. Za + Helmuta Mrozek(od sąsiadów ul. Opolska 23-43).

Wtorek – 2017/05/23

17:30 Różaniec – spowiedź.

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Pio w intencji czcicieli.

 

Środa – 2017/05/24 – Dni Krzyżowe – NMP Wspomożycielki Wiernych

18:00 Nabożeństwo przy krzyżu na Nowym Osiedlu – procesja – msza św. –1. O Boże bł. w pracy i urodzaje w int. rodzin z ul. Nowe Osiedle, Opolskiej ( do torów), Waryńskiego, Strzeleckiej, Leśnej, Liszczok, 20 – Stycznia, Polnej, Lublinieckiej.

 

Czwartek – 2017/05/25

18:00 Msza szkolna – 1. Za ++ syna diakona Gerharda Swoboda, córkę Brygidę, jej zięcia Edwarda Podstawka, rodziców Zofie i Wilhelma Guzy, rodziców Albinę i Piotra Swoboda.

2. Za + matkę Alinę Sworeń, bratową Kornelię.

 

Piątek – 2017/05/26 – Św. Filipa Nereusza

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej w  intencji matek.

 

Sobota – 2017/05/27

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w  firmie „Kapica” w 20 – lecie działalności w Zawadzkiem.

17:00 Spowiedź.

18:00 Za + Edeltraud Krawiec (1 r.).

 

Niedziela -2017/05/28 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

08:00 Za ++ Annę Jurasik, Marię Bomba, Teresę Kałuża, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za + Krystynę Machelską (4 r.).

15:30 Nabożeństwo majowe.

16:00 W intencji Parafian.

 

Poniedziałek 2017/05/29 – Św. Urszuli Ledóchowskiej

18:00 Za ++ mężów Jerzego i Adolfa, szwagra Henryka, ich matkę Anastazję Marię i Pawła Feldberg, rodzeństwo, pokr. Oraz o Boże Błogosławieństwo w  rodzinie.

 

Wtorek – 2017/05/30

13:00 O Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Tomasza Korczyńskiego i Anity Zdybel.

18:00 Za ++ Włodzimierza Kornackiego (1 r.), brata Józefa, pokr.

 

Środa – 2017/05/31 – Święto Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny

17:00 Spowiedź dla bierzmowańców.

18:00 Za ++ teściową Katarzynę Strach (50 r.), jej męża Tomasza, rodziców Florentynę i Wiktora Smieszkoł, siostry Krystynę, Marię, Gabrielę, brata Gerharda, jego żonę Erykę, szwagierkę Erykę, szwagierkę Helenę Zyzik, szwagrów Ryszarda, Wiktora i Romana, dziadków, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Copyright by Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem Świętej Rodziny
Zaloguj się